آصفری: امنیت داخلی کشور در اولویت کمیسیون امور داخلی واقع شده است

به گزارش تور ارمنستان، نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تأکید کرد که مسائل مربوط به امنیت داخلی کشور و مرزها از جمله اولویت های کمیسیون بوده که با جدیت دنبال خواهد شد.

آصفری: امنیت داخلی کشور در اولویت کمیسیون امور داخلی واقع شده است

محمدحسن آصفری در گفت وگو با خبرنگاران درباره اولویت های کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها گفت: اولویت اول کمیسیون ما اصلاح قانون انتخابات شوراها، ریاست جمهوری و مجلس است. این قانون دارای ایرادات زیادی است که باید مجدانه پیگیری شده و اصلاح شود.

وی در ادامه اظهار کرد: امنیت داخلی کشور یکی از اولویت های جدی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها است. از سوی دیگر مباحث مربوط به بازار اقتصادی که بر روی حوزه های مختلف داخلی تأثیرگذار است در کمیسیون با جدیت دنبال خواهد شد.

نماینده مردم اراک در مجلس شرح داد: نظارت بر عملکرد استانداری ها، شهرداری ها و شوراهای شهر از مباحث دیگری است که با جدیت باید در کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها دنبال شود.

آصفری در انتها تأکید کرد: مسائل مربوط به امنیت کشور چه در حوزه داخلی و چه در مرزها و نظارت بر عملکرد استانداری ها، شهرداری ها و شوراها از جمله مسائلی است که در اولویت کمیسیون واقع شده است و با جدیت دنبال می شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 499

به "آصفری: امنیت داخلی کشور در اولویت کمیسیون امور داخلی واقع شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آصفری: امنیت داخلی کشور در اولویت کمیسیون امور داخلی واقع شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید