آمار رسمی فراوری نفت روسیه در ماه فوریه منتشر شد

به گزارش تور ارمنستان، وزارت انرژی روسیه خاطرنشان کرد: فراوری نفت روسیه در ماه فوریه 11.29 میلیون بشکه در روز بود که اندکی از 11.28 میلیون بشکه در روز در ماه ژانویه بیشتر است.

آمار رسمی فراوری نفت روسیه در ماه فوریه منتشر شد

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل تور ارمنستان، فراوری نفت روسیه در ماه فوریه 11.29 میلیون بشکه در روز بود که اندکی از 11.28 میلیون بشکه در روز در ماه ژانویه بیشتر است.

رویترز این خبر را به نقل از خبرگزاری اینترفاکس روسیه بر اساس آمار وزارت انرژی روسیه منتشر نموده است.

به گزارش فارس، رویترز دو روز پیش به نقل از منابع مطلع خبر داده بود که فراوری نفت روسیه از جمله میعانات گازی از ابتدا تا 27 فوریه 11.29 میلیون بشکه در روز بوده است. قرار بود، آمار های رسمی روسیه امروز منتشر گردد.

از اواخر سال گذشته روسیه اجازه یافت تا فراوری میعانات گازی، نوعی نفت بسیار سبک را از سهمیه خود در اوپک پلاس برای کاهش فراوری مستثنی کند، اما به اعلام آمار بدون تفکیک ادامه داد.

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه دیروز بیان کرد قیمت کنونی نفت برای مسکو قابل قبول است، اما رد نمی کند که باید اقدامی انجام داد؛ از جمله با شرکای خارجی خود.

در حال حاضر، سهمیه فراوری نفت روسیه بدون میعانات گازی 10.33 میلیون بشکه در روز است. با این آمار های اولیه معین نیست، مسکو تا چه اندازه به تعهدات خود بر اساس اوپک پلاس پای بند بوده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 228

به "آمار رسمی فراوری نفت روسیه در ماه فوریه منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمار رسمی فراوری نفت روسیه در ماه فوریه منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید