خبرنگاران 40 درصد طرح ملی اقدام مسکن سال جاری باید عملیاتی گردد

به گزارش تور ارمنستان، قزوین - خبرنگاران - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین گفت: طرح ملی اقدام مسکن که از اواخر سال گذشته همزمان با سراسر کشور در استان عملیاتی شد، تا انتها سال جاری باید با پیشرفت فیزیکی 40 درصدی همراه باشد.

خبرنگاران 40 درصد طرح ملی اقدام مسکن سال جاری باید عملیاتی گردد

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت فلزی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

اصغر گونجی شامگاه دوشنبه و بعد از جلسه کمیته معین زمین طرح ملی اقدام مسکن، به خبرنگار تور ارمنستان گفت: در راستای اجرای این طرح ملی قرار شد اداره کل راه و شهرسازی استان نسبت به تامین زمین مورد احتیاج برای این نهاد اقدام و سپس عملیات اجرایی آن از سوی بنیاد مسکن شروع گردد.

وی ادامه داد: با انجام مراحل ثبت نام و تایید شناسایی متقاضیان، قرار شد در فاز نخست اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین طی 2 هفته آینده نسبت به تامین زمین برای 745 واحد در شهرهای آبیک، بویین زهرا ، تاکستان، محمودآباد، اقبالیه و اسفرورین برای بنیاد مسکن اقدام به عمل آورد.

به گفته وی، پس از تامین زمین از سوی اداره کل راه و شهرسازی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با انتخاب پیمانکاران و انبوه سازان مورد صلاحیت، اقدام به اجرای این طرح خواهد نمود.

گونجی با بیان اینکه برای دریافت تسهیلات این طرح، بانک مسکن به عنوان بانک عامل معرفی شده، توضیح داد: سقف تسهیلات این طرح به غیر از مرکز استان، 750 میلیون ریال برای هر واحد خواهد بود و آورده متقاضیان نیز در مرحله نخست 300 میلیون ریال معین شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین یادآور شد: با توجه به اینکه متقاضیان ما در این مرحله شناسایی شده اند، با تامین زمین مورد احتیاج بلافاصله عملیات عمرانی ساخت این واحدها شروع و صاحبان واحدها نیز همزمان به بانک عامل جهت دریافت تسهیلات تخصیص داده شده، معرفی می شوند.

طرح ملی اقدام مسکن جهت خانه دار شدن اقشار آسیب پذیر و متوسط سال گذشته از سوی دولت مطرح و سهم استان قزوین نیز 2 هزار واحد معین و برای سال جاری نیز برنامه ریزی برای سه هزار واحد از سوی اداره راه و شهرسازی قزوین صورت خواهد گرفت.

منبع: ایرنا
انتشار: 25 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 219

به "خبرنگاران 40 درصد طرح ملی اقدام مسکن سال جاری باید عملیاتی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 40 درصد طرح ملی اقدام مسکن سال جاری باید عملیاتی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید