ساخت 24 واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد جهرم

به گزارش تور ارمنستان، خبرنگاران: مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) جهرم از اجرای 24 واحد آپارتمان مسکن مهر با هدف توانمند سازی و استقلال مددجویان زیر پوشش این نهاد اطلاع داد.

ساخت 24 واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد جهرم

جهت دریافت خدمات پتینه کاری ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش تور ارمنستان از جهرم، سید محمدرضا رضوی زادگان در جمع تور ارمنستان اظهارکرد: تعداد 9 واحد مسکونی در راستای تامین مسکن مددجویان و اقشار کم درآمد زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) جهرم به آنها تحویل داده شد.

وی این امر را گامی بلند در رفع یکی از اساسی ترین نیازهای این قشر از جامعه دانست و اضافه کرد: طرح تامین مسکن خانواده های زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) با هدف استقلال و توانمند سازی خانواده ها انجام می گردد.

رضوی زادگان مساعدت های این نهاد در حمایت از خانواده های فاقد مسکن در زمینه های احداث و یا پرداخت اجاره بها را یاری به توانمندسازی قشر محروم جامعه دانست و مطرح نمود: در صورت حل مسائل پروژه های مسکن مهر تعداد 15 واحد مسکونی دیگر در شهرستان جهرم تحویل مددجویان می گردد.

وی ارزش کنونی این واحدهای مسکونی را بیش از 9 میلیارد ریال برآورد کرد که با تحویل به مددجویان و رفع شدن مشکل مسکن از تحت حمایت کمیته امداد نیز خارج می شوند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) جهرم با اشاره به برگزاری دوره آموزشی فرهنگ آپارتمان نشینی ویژه مددجویان، توضیح داد: با توجه به فرایند رو به رشد آپارتمان نشینی در شهرها و لزوم شناخت حقوق شهفرایندی و همسایگی یک دوره کلاس فرهنگ آپارتمان نشینی ویژه مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) جهرم برگزار گردید.

رضوی زادگان با اشاره به اینکه شرکت کنندگان در این دوره آموزشی با فرهنگ آپارتمان نشینی در ابعاد حقوقی، اجتماعی و فرهنگی آشنا شدند، اضافه کرد: در این جلسه ضمن افزایش آگاهی شرکت کنندگان درباره نحوه تعامل با همسایگان، شیوه مشارکت همگانی در اداره مناطق مشاع یک واحد آپارتمانی بحث شد.

آ

منبع: تسنیم
انتشار: 17 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 152

به "ساخت 24 واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد جهرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت 24 واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد جهرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید