سید عمار الحکیم از تظاهرات کنندگان خواست نفوذی ها را از صف خود جدا کنند

به گزارش تور ارمنستان، رئیس جریان حکمت ملی عراق از تظاهرات کنندگان این کشور خواست نفوذی ها را از صفوف خود جدا کنند.

سید عمار الحکیم از تظاهرات کنندگان خواست نفوذی ها را از صف خود جدا کنند

به گزارش گروه بین الملل تور ارمنستان، سید عمار الحکیم، رئیس جریان حکمت ملی عراق، امروز (سه شنبه)، در بیانه ای از تظاهرات کنندگان خواست که نفوذی ها را از تظاهرات کنندگان مسالمت جو متمایز ساخته و آنها را صف خود جدا کنند.

به گزارش خبرگزاری رسمی عراق واع، الحکیم از تظاهرات کنندگان خواست که از روی آوردن به اقدامات خرابکارانه، تعرض به اموال چه عمومی و چه خصوصی و تلاش برای منحرف سازی فرایند مسالمت آمیز تظاهرات خودداری کنند.

رئیس جریان حکمت ملی در بیانیه یاد شده در ارتباط با روز جهانی حقوق بشر گفت: از فرصتی که روز جهانی حقوق بشر فراهم ساخته است استفاده می کنیم و از ملت ها و کشورهای جهان می خواهیم به انسان ها فارغ از رنگ، جنس و نژاد آنها احترام بگذارند.

رئیس جمهور عراق نیز امروز، بر ضرورت مقابله با نفوذی های اعتراضات تاکید کرد (جزئیات بیشتر).

در همین ارتباط، قیس الخزعلی، دبیر کل جنبش عصائب اهل الحق، روز دوشنبه، بر لزوم وحدت مردم عراق در برابر توطئه قدت های خارجی که قصد خرابکاری اعتراضات این کشور را دارند، تاکید کرد (جزئیات بیشتر).

معترضان عراقی قصد دارند امروز در شهر بغداد راهپیمایی میلیونی برگزار کنند. از شهرهای جنوبی کربلا و نجف هم هزاران معترض خود را به بغداد رسانده اند تا در اعتراضات شرکت کنند. ترتیبات امنیتی به ویژه در اطراف منطقه حفاظت شده الخضراء بغداد اتخاذ شده است.

در تظاهرات اخیر، عده ای از عناصر تلاش کرده اند که اعتراضات مردم عراق را به سوی خشونت و آشوب سوق دهند. گزارش های متعددی از شلیک گروه های ناشناس به سوی مردم این کشور منتشر شده است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 44

به "سید عمار الحکیم از تظاهرات کنندگان خواست نفوذی ها را از صف خود جدا کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سید عمار الحکیم از تظاهرات کنندگان خواست نفوذی ها را از صف خود جدا کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید