عضو فراکسیون کارگری: به خاطر منافع 4 زن اصلاح طلب، منافع 540 کارگر یک کارخانه از بین رفت!

به گزارش تور ارمنستان، حداقل انتظار مجلس از آقای جهانگیری که خود را سردمدار پیاده سازی سیاست های اقتصاد مقاومتی در کشور می داند این است که جلوی بازپس گیری این کارخانه از این افراد به ازای دریافت آپارتمان های لوکس را بگیرد.

عضو فراکسیون کارگری: به خاطر منافع 4 زن اصلاح طلب، منافع 540 کارگر یک کارخانه از بین رفت!

جهت دریافت خدمات طراحی ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش گروه رسانه های تور ارمنستان،نادر قاضی پور، عضو کمیسیون صنایع مجلس در تبادل نظر با راه دانا؛ در مورد ماجرای رشت الکتریک و واگذاری این شرکت به 4 خانم از زنان اصلاح طلب و معاوضه آن با 60 آپارتمان لوکس توسط دولت یازدهم گفت: کسانی هستند که در هر مقام و در هر جایگاهی قرار بگیرند به نظام مقدس جمهوری اسلامی خیانت می نمایند که یکی از این افراد هم همین آقای کرباسچی است که چه زمانی که در شهرداری بود اختلاس بزرگی به نام خود ثبت کرد و همچنین شرایط را برای کسب مال همسر خود و بعضی از نزدیکانش فراهم کرد.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه خصوصی سازی قوانین مربوط به خود را دارد گفت: خریدار باید ضمن پرداخت حقوق کارگران، نسبت به افزایش سرمایه و تجهیز و توسعه کارخانه اقدام کند اما ما شاهد بودیم در دوره اصلاحات و یا در همین دولت فعلی تعدادی از کارخانجات را به بعضی از اشخاص خاص فروختند و مسائل عدیده کارگری مانند هپکو اراک و یا ماشین سازی اراک به وجود آوردند.

عضو کمیسیون صنایع مجلس در ادامه مطرح نمود: خصوصی سازی با سلیقه شخصی و استفاده از رانت ها در نهایت منجر به تعطیلی این کارخانه ها و بنگاه های تولیدی شد که مسائل شغلی در نهایت کاگران را به خیابان ها کشانده و در ادامه مسائل امنیتی زیادی برای کشور به وجود آمد.

عضو فراکسیون کارگری مجلس با بیان اینکه در رشت الکتریک به خاطر منافع 4 زن اصلاح طلب، منافع 540 کارگر و نان شب آنها از بین رفت مطرح نمود: حداقل انتظار مجلس از آقای جهانگیری که خود را سردمدار پیاده سازی سیاست های اقتصاد مقاومتی در کشور می داند این است که در گام نخست جلوی بازپس گیری این کارخانه از این افراد به ازای دریافت آپارتمان های لوکس را بگیرد.

قاضی پور در ادامه گفت: از آقای جهانگیری می خواهیم درباره این پرونده با شفافیت برای همه مردم و نمایندگان مجلس شرح بدهد که کدام فرد در دولت پیگیر معاوضه این ملک با 60 آپارتمان لوکس بوده و این 4 زن باید در قبال ورشکستگی این کارخانه و خرید آن به قیمت بسیار ارزان شرحاتی را ارائه بدهند.

وی با اشاره به سیاسی بازی در امورات مربوط به خصوصی سازی مطرح نمود: قوه قضاییه نیز باید به این موضوع رسیدگی کند و همچنین دولت بیان کند که اگر قرار به پس دریافت این کارخانه بوده چرا با گذشت این همه سال به فکر پس دریافت آن افتاده است.

عضو فراکسیون کارگری مجلس با بیان اینکه اگر قرار است دولت شرکت هایی که خصوصی شده اند را پس بگیرد اولویت با بازپس گیری مخابرات است مطرح نمود: این موضوع را فراکسیون کارگری مجلس قطعاً پیگیری نموده و از مقامات مربوطه در دولت می خواهیم در این خصوص پاسخ صحیحی به مجلس ارائه بدهند.

منبع: تسنیم
انتشار: 10 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 252

به "عضو فراکسیون کارگری: به خاطر منافع 4 زن اصلاح طلب، منافع 540 کارگر یک کارخانه از بین رفت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عضو فراکسیون کارگری: به خاطر منافع 4 زن اصلاح طلب، منافع 540 کارگر یک کارخانه از بین رفت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید