ماجرای اخذ فاکتور 46 میلیونی از بیمار کرونایی در آبادان

به گزارش تور ارمنستان، مدیر روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان گفت: اخذ فاکتور 46 میلیونی از بیمار کرونایی در بیمارستان طالقانی آبادان آنالیز شد.

ماجرای اخذ فاکتور 46 میلیونی از بیمار کرونایی در آبادان

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران آنلاین به نقل از خبرنگاران، محسن سیف قلی گفت: پیرو پخش کلیپی در شبکه های اجتماعی شهرستان آبادان، مبنی بر اخذ فاکتور 46 میلیونی از بیمار کرونایی در بیمارستان طالقانی این شهرستان، با دستور فرماندار ویژه آبادان نسبت به پیگیری موضوع، صبح امروز نشستی با خانواده متوفی و همچنین مدیر داخلی بیمارستان طالقانی آبادان برگزار گردید.

مدیر روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان، استان خوزستان اضافه کرد: در این نشست ضمن آنالیز اسناد و مدارک بیمارستان طالقانی آبادان تعیین شد که همراهان بیمار قبل از پذیرش متوجه می شوند که طرف قرارداد (کارفرما) قرارداد خود را با بیمارستان لغو نموده بود بااین حال و بدون قرارداد بیمه ای بیمار پذیرش می گردد.

وی ادامه داد: مبلغی که در کلیپ نمایش داده می گردد مبلغ بستری برای یک فرد بدون بیمه است که حدود 25 میلیون تومان آن مربوط به دارو است، بیمه تکمیلی مبالغ مربوط به متوفی را تقبل نموده و بیمارستان نیز برای همکاری با خانواده متوفی بدون دریافت هیچ مبلغی و تنها با قبول ضمانت برگه تسویه حساب را صادر نموده است.

سیف قلی همچنین گفت: در مورد مبالغ مربوط به کفن ودفن با پیگیری های صورت گرفته مقرر شد که بخشی از این مبالغ عودت داده گردد، هزینه آمبولانس حمل پیکر نیز بر اساس تعرفه آرامستان دریافت شده است.

او ادامه داد: مقرر شد فرمانداری ویژه شهرستان آبادان نشستی با مدیران بیمه های شرکتی و خصوصی شهرستان آبادان برگزار کند و دستورالعمل ابلاغی فرماندار نسبت به ساماندهی شرایط قراردادهای بیمارستانی یا ارائه معرفی نامه بیمار برای بیمارستان (تعهد قبول هزینه های درمان) را به بیمه ها ابلاغ کند.

مدیر روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان توضیح داد: همچنین از روزهای گذشته تمام بیماران کرونایی که به بیمارستان ها مراجعه می نمایند و هیچ گونه بیمه ای ندارند، تحت پوشش بیمه سلامت قرارگرفته اند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 13 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 510

به "ماجرای اخذ فاکتور 46 میلیونی از بیمار کرونایی در آبادان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای اخذ فاکتور 46 میلیونی از بیمار کرونایی در آبادان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید