ممنوعیت خرید و فروش مرغ زنده در کشتارگاه های خوزستان

به گزارش تور ارمنستان، خبرنگاران/خوزستان رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از ممنوعیت خرید و فروش مرغ زنده در کشتارگاه های استان اطلاع داد و گفت: این تصمیم براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار استان و برای جلوگیری از زیان مرغداران اتخاذ شده است.

ممنوعیت خرید و فروش مرغ زنده در کشتارگاه های خوزستان

امیرحسین نظری در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار کرد: در چند ماه اخیر قیمت مرغ در بازار استان بسیار کاهش یافته است و به این دلیل مرغداران در این زمینه با مسائل متعددی روبرو شده اند.

وی اضافه نمود: با توجه به نوسانات قیمت مرغ در بازار و برای جلوگیری از زیان مرغداران استان، ستاد تنظیم بازار استان در مصوبه ای اعلام نموده است که تا اطلاع ثانوی کشتارگاه های استان اجازه خرید و فروش مرغ زنده را ندارند.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان توضیح داد: به منظور جلوگیری از ضرر و زیان مرغداران، کارگروه تنظیم بازار استان تصمیم گرفته تا با همکاری تشکل های مرغداری و تولیدکنندگان مرغ و کشتارگاه ها، از این پس مرغ زنده به صورت کارمزدی توسط کشتارگاه ها کشتار گردد.

نظری اعلام نمود: بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار استان قیمت خرید مرغ زنده هر کیلوگرم 8500 تومان، نرخ فروش به خرده فروش 12 هزار و 200 تومان و نرخ مصرف کننده 12 هزار و 900 تومان است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 352

به "ممنوعیت خرید و فروش مرغ زنده در کشتارگاه های خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممنوعیت خرید و فروش مرغ زنده در کشتارگاه های خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید