هزینه هنگفت امارات برای آشوب در عراق خبرنگاران

به گزارش تور ارمنستان، معاون استاندار کربلا در سخنانی از طرح خطرناک مقامات امارات برای انجام عملیات تروریستی در این استان پرده برداشت.

هزینه هنگفت امارات برای آشوب در عراق خبرنگاران

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از پایگاه عراقی العهد، علی المیالی معاون استاندار کربلا امروز سه شنبه در سخنانی از طرح خطرناک مقامات امارات برای ایجاد موج هرج و مرج و ناامنی در این استان پرده برداشت.

بر اساس این گزارش، وی در این خصوص گفت: یک فرد آمریکایی اخیراً نشست هایی را در ترکیه و امارات برگزار نموده بود. هدف او از برگزاری این نشست ها برنامه ریزی برای ایجاد نافرمانی مدنی در استان کربلا بوده است.

معاون استاندار کربلا اضافه نمود: از جمله دیگر اهداف برگزاری نشست های مذکور طراحی عملیات های تروریستی در استان کربلا بوده است. صالح یوسف صایل از افسران رژیم بعث در حال طراحی نقشه برای انجام ترور های مذکور بوده است.

این شخصیت عراقی گفت: کسانی که در صدد اجرای طرح های مذکور برآمده بودند با شخصیت هایی در امارات تماس برقرار کردند. یکی از متهمان در این پرونده اعتراف نموده است که برای پیاده سازی طرح های برنامه ریزی شده، وعده هایی را از سوی حامیان خود دریافت نموده است.

معاون استاندار کربلا در ادامه سخنان خود گفت: طرح ترور ها از سوی فردی که مقیم امارات است، حمایت می شد. امارات پول زیادی برای حمایت از نفوذی ها در تظاهرات عراق هزینه نموده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 10 اردیبهشت 1400 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 986

به "هزینه هنگفت امارات برای آشوب در عراق خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هزینه هنگفت امارات برای آشوب در عراق خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید