همدلی بانوان غرق آبادی برای مقابله با کرونا

به گزارش تور ارمنستان، بانوان شهر غرق آباد ساوه برای مقابله با کرونا با بهره گیری از هنرشان همدل شده اند.

همدلی بانوان غرق آبادی برای مقابله با کرونا

به گزارش خبرنگار از ،با شیوع ویروس کرونا در کشور به خصوص استان مرکزی و شهرستان ساوه مسئولان و مردم اقدامات مختلفی برای مقابله با این دشمن میکروسکوپی کرده اند از جمله اقدامات مردمی کمک به برطرف نیاز مردم به ماسک است و در این راستا یک آموزشگاه خیاطی در شهر غرق آباد، کارگاه تولید لباس را تبدیل به کارگاه تولید ماسک کرده تا در مقابله با گسترش شیوع کرونا ویروس سهمی داشته باشد.

خانم رضایی مدیر این آموزشگاه خیاطی در گفتگو با خبرنگار از ، گفت: هنرجوهان این آموزشگاه برای انجام وظیفه و بدون هیچ چشم داشتی، برای شکست کرونا ویروس، هنر خود را در راستای تولید ماسک به کار گرفته اند تا بخشی از نیاز مردم را به این محصول برطرف کنند.

رضایی اضافه کرد: در کنار فعالیت هنرجویان برای آماده سازی ماسک در این کارگاه، بسکمک از خانم های خیاط شهر غرق آباد هم به صورت خودجوش این کارگاه را همکمک می کنند به گونه ای که بعد از برش پارچه ها در کارگاه، پارچه های برش خورده را به منزل برده و با استفاده از امکانات منزل اقدام به دوخت ماسک ها کرده و ماسک های دوخته شده را برای توزیع باز می گردانند.

او با اشاره به فعالیت این آموزشگاه خیاطی در دو شیف کاری برای تولید ماسک بیان کرد: پیش بینی می شود در این کارگاه، بیش از 5 هزار عدد ماسک تولید شود که ماسک های تولیدی به صورت رایگان در اختیار شهروندان غرق آبادی قرار می گیرد.

انتهای پیام / ج

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 3 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 309

به "همدلی بانوان غرق آبادی برای مقابله با کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همدلی بانوان غرق آبادی برای مقابله با کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید