پرونده باشگاه پرسپولیس و یک زن در چه مرحله ای قرار گرفته است؟

به گزارش تور ارمنستان، به گزارش خبرنگاران، باشگاه پرسپولیس حدود یک سال پیش اقدام به ثبت حقوقی پیج رسمی خود در اینستاگرام کرد و توانست برند باشگاه پرسپولیس را به تایید مدیران این شبکه اجتماعی برساند تا صفحه رسمی پرسپولیس از سایر صفحات قابل شناسایی شده و مرجع هواداران خود در اینستاگرام شود.

پرونده باشگاه پرسپولیس و یک زن در چه مرحله ای قرار گرفته است؟

با این حال پس از گذشت تنها چند ماه و ایجاد برخی تغییرات در زمان مدیرعاملی ایرج عرب، فعالیت های این پیج از دسترس کارمندان روابط عمومی باشگاه خارج شد تا تنها چند فرد خاص که خارج از باشگاه بودند به آن دسترسی پیدا کرده و اقدام به دریافت پول از اشخاص حقیقی و حقوقی برای تبلیغات کنند.

موضوعی که باشگاه پرسپولیس بطور کامل از آن بی اطلاع بود و حتی باعث شد تا پای یکی از پیشکسوتان این باشگاه که فعالیت هایی در عرصه سرپرستی تیم داشته و دارد به میان بیاید.

همین امر سبب شد تا مدیرعامل وقت پرسپولیس دستور پیگیری قضایی این موضوع را بدهد و مشخص شود پیج رسمی باشگاه پرسپولیس در اینستاگرام توسط چند نفر اداره می شود که در راس آنها خانم الف.ب قرار گرفته است. فعالیتی چند ماهه که باعث تبلیغ حدود 100 برند حقیقی و حقوقی شده است و پول هنگفتی را بابت این موضوع به حساب یک زن واریز کرده است.

باشگاه پرسپولیس نیز پرونده ای را در دادسرا تشکیل داد تا به این موضوع رسیدگی شود. حضور محمدحسن انصاریفرد به عنوان جانشین عرب سبب شد تا پیگیری این پرونده با شائبه هایی همراه شود اما حالا خبر می رسد که باشگاه پرسپولیس از شکایت خود پا پس نکشیده است و منتظر اعلام حکم دادگاه است.

مهدی خواجه وند معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس در مصاحبه با خبرنگاران، درباره این پرونده گفت: اصرار به اجرای عدالت در این پرونده داریم. باید تکلیف این پرونده مشخص شود. منتظر دستور دادگاه در قبال این اتفاق هستیم. آخرین بار که پیگیر موضوع شدیم پرونده در راستا قانونی خود برای اجرای حکم بوده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 346

به "پرونده باشگاه پرسپولیس و یک زن در چه مرحله ای قرار گرفته است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرونده باشگاه پرسپولیس و یک زن در چه مرحله ای قرار گرفته است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید