6 مرحله ضدعفونی معابر توسط آتش نشانی سمنان انجام شد

به گزارش تور ارمنستان، رئیس سازمان آتش نشانی سمنان بابیان اینکه شش مرحله ضدعفونی معابر توسط آتش نشانی در سمنان انجام شد، گفت: در این عملیات 900 هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده به مصرف رسید.

6 مرحله ضدعفونی معابر توسط آتش نشانی سمنان انجام شد

به گزارش از ، سعید اسمعیل پور رئیس سازمان آتش نشانی سمنان ضمن بیان اینکه شش مرحله ضدعفونی معابر طی اسفند 98 و هفته اول فروردین توسط آتش نشانی در سمنان انجام شد،گفت: با آغاز و گسترش بیماری ویروس کرونا آتش نشانی نیز در کنار سایر نهاد ها و ارگان ها نهاده شد تا با ضدعفونی کردن معابر و اماکن گامی در راستای سلامت همگانی بردارد.

او ضمن بیان اینکه طی این بازه زمانی 900 هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده به مصرف رسید، اضافه نمود: این تعامل و همکاری در سازمان آتش نشانی سمنان وجود دارد تا در ادامه ریشه کنی ویروس کرونا با مردم همراه باشند که البته ماندن در خانه بهترین یاری شهروندان در این راستا خواهد بود.

رئیس سازمان آتش نشانی سمنان بابیان اینکه 70 دستگاه ناوگان برای ضدعفونی کردن معابر و اماکن عمومی اعزام شد، ابراز داشت: کوشش شد تا نقاط پر تردد و حتی مکان های مخلوت شهر نیز در این عملیات به صورت کامل پوشش داده گردد که باز هم به مردم توصیه می گردد در خانه ماندن بهترین راه مبارزه با این بیماری است.

اسمعیل پور از اعزام 470 نفر از مأموران آتش نشانی سمنان برای ضدعفونی در این عملیات اطلاع داد و اضافه نمود: در مجموع این افراد 400 ساعت برای ضدعفونی کردن معابر در سطح شهر حضور داشتند.

انتهای پیغام / م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 29 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 299

به "6 مرحله ضدعفونی معابر توسط آتش نشانی سمنان انجام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "6 مرحله ضدعفونی معابر توسط آتش نشانی سمنان انجام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید