برترین ماگ برند استنلی؛ همه چیز درباره استنلی و محصولات پرفروش آن

به گزارش تور ارمنستان، برند استنلی سال هاست که بخشی از ماجراجویی ها و خاطرات مشترک افراد زیادی در سرتاسر جهان بوده است. شما می توانید برترین ماگ استنلی تا ظروف غذای استنلی را برای گرم نگه داشتن قهوه تان در محل کار یا تازه نگه داشتن وعده های غذایی تان پس از ساعت ها کوهنوردی در دل طبیعت بهره ببرید. استنلی برندی اصیل، پویا و به روز است که سعی می نماید با نوآوری و خلاقیت در فراوری و طراحی محصولاتش به محبوبیت خود بین مردم بیفزاید. در ادامه م

برترین ماگ برند استنلی؛ همه چیز درباره استنلی و محصولات پرفروش آن

تاریخچه برند استنلی

برند استنلی در سال 1913 میلادی به وسیله ویلیام استنلی جونیور تأسیس شد تا نحو ه مصرف نوشیدنی های گرم را برای همواره تغییر دهد. اختراع استنلی در واقع یک بطری قابل حمل عایق هوا از جنس استیل ضد زنگ بود. این کمپانی ظروف استیل نگهداری غذا را از سال 1915 فراوری کردند. این اختراعات نوآورانه تا به امروز توسعه پیدا کردند و بین همه مخصوصاً افرادی که اهل سفر و ماجراجویی هستند، بسیار محبوب شدند. نام تجاری استنلی بیش از یک قرن سابقه درخشان دارد.

این برند، سال هاست که در سفرها همراهی مطمئن برای ماجراجویان بوده است. این برند با نوآوری های خود، روحی جاودانه یافته است؛ به طوری که بیش از 100 سال است که محصولات متنوع و به روز خود را به احترام میراث استنلی جونیور عرضه می نماید. این محصولات که شامل انواع بطری، فلاسک و ماگ هستند، نوشیدنی و غذاهای گرم شما را گرم و چیزهای سردتان را سرد نگه می دارند.

برند استنلی در ابتدا محصولات خود را برای نیروهای نظامی و بیمارستان ها فراوری می کرد. به همین علت دوام و استحکام محصولات مهم بوده و همچنان بعد از گذشت سال ها این اهمیت را می توان در کیفیت محصولات فراوریی این برند دید. برند استنلی چه زمانی که در سفر، طبیعت گردی یا حتی کوهنوردی هستید و چه آن موقع که در حیاط پشتی منزل خود مشغول تعمیرات ناودان هستید، می توانند همراه شما باشند تا از لحظات خود در هر حالی لذت ببرید.

اکنون بطری های دارای عایق به نمادی از روزهای کاری، سفرهای جاده ای و انواع ماجراجویی در طبیعت تبدیل شده اند. برند استنلی در صنعت کمپینگ دارای جایگاه بالایی است و بی شک محصولات این کمپانی هواداران زیادی دارد. شعار کمپانی استنلی ساخته شده برای زندگی است. این شرکت سال هاست که با فراوری تجهیزات قوی و مستحکم به شعار خود متعهد به جای مانده است.

برند استنلی و مفهوم پایداری

هدف برند استنلی فراوری محصولاتی بادوام، پایدار و دوستدار محیط زیست است. محصول پایدار به محصولاتی گفته می شوند که هرگز احتیاجی به دور انداختن یا تعویض ندارند. استنلی بیش از 100 سال است که محصولاتی فراوری می نماید که بارها قابل استفاده مجدد بودند تا از این طریق تقاضا برای محصولات یک بارمصرفی که به صورت زباله به طبیعت بازمی گردند را کاهش دهد.

پایداری مدنظر این برند تنها در خصوص محصول نهایی نیست، بلکه متعهد به شیوه های پایدار و دوستدار محیط زیست در کل زنجیره فراوری از تأمین مواد اولیه و فراوری محصول تا بسته بندی و عرضه هستند.

11 مدل ماگ و فلاسک پرفروش استنلی در خبرنگاران

اگر قصد خرید ماگ دارید، بهتر است قبل از اقدام به خرید، با یازده تا از پرفروش ترین ماگ و فلاسک های برند استنلی آشنا شوید. بهتر است بدانید که تمام ماگ و فلاسک های استنلی دارای عایق دوجداره هوا و قابل شست وشو در ماشین ظرف شویی هستند.

1. ماگ سفری استنلی مدل Classic Trigger Action کد F2021 گنجایش 0.250 لیتر

ماگ مسافرتی استنلی مدل تریگر اکشن از سری کلاسیک برای حمل مایعات خنک یا گرم در تمام فصول سال مناسب است، بدون آنکه ذره ای نشتی داشته باشد. این ماگ کاربری راحتی دارد حتی زمانی که یک دستتان پر است، فقط کافی است با دست دیگر دکمه روی در آن را فشار دهید تا به سرعت باز گردد. ماگ مسافرتی کلاسیک اکشن تایگر به راحتی در جا لیوانی خودروی شما قرار می گیرد و ساعت ها قهوه تان را گرم نگه می دارد. نکته مثبت این ماگ جداشدن در آن جهت شست وشوی راحت تر است. گفتنی است که طراحی و وزن ماگ و فلاسک های استنلی به گونه ای هستند که به راحتی در کیف و کوله شما جا می گیرند.

وزن آن 240 گرم و ابعاد آن 17*7*7 سانتی متر است. بدنه دارای عایق دوجداره هوا و از جنس استیل 18.8 ضدزنگ و فاقد BPA (ماده ای سمی و مضر برای بدن) است. نوشیدنی داغ را تا 3 ساعت، نوشیدنی سرد را تا 4 ساعت و تکه های یخ را تا 13 ساعت در همان دما نگه می دارد.

2. ماگ سفری استنلی مدل Never Leak کد F2021 گنجایش 0.470 لیتر

ماگ کلاسیک سری neverleak استنلی به راحتی در کاپ هولدر ماشین قرار می گیرد و بدون نشتی است؛ بنابراین شما می توانید با خیال راحت همه جا این ماگ را همراه خود داشته باشید. در ماگ به صورت پیچی است و می توانید آن را به راحتی جدا و تمیز کنید.

وزن آن 450 گرم و نسبت به نمونه های مشابه سبک تر است. بدنه دارای عایق دوجداره هوا و از جنس استیل 18.8 ضدزنگ و فاقد BPA است. نوشیدنی داغ را تا 7 ساعت، نوشیدنی سرد را تا 10 ساعت و تکه های یخ را تا 30 ساعت در همان دما نگه می دارد.

3. ماگ سفری استنلی مدل Classic Trigger Action Travel Mug گنجایش 0.470 لیتر

ماگ استنلی مدل CLASSIC TRIGGER-ACTION TRAVEL MUG سری ماجراجویی، مناسب سفرهای جاده ای، سفرهای تفریحی مثل ماهیگیری و حتی سفرهای کاری تان است. ماگ مسافرتی Trigger-Action کلاسیک استنلی مناسب حمل مایعات خنک یا گرم بدون هیچ گونه نشتی است. وقتی که یک دستتان پر است؛ فقط کافی است با دست دیگر دکمه روی در آن را فشار دهید تا به سرعت و راحتی باز گردد. ماگ سفری کلاسیک اکشن تایگر به راحتی در جا لیوانی خودرو شما قرار می گیرد و می تواند ساعت ها قهوه تان را گرم نگه دارد.

وزن آن 363 گرم، ابعاد 22.6*7.4*7.4 سانتی متر، بدنه از جنس استیل 18.8 ضدزنگ و فاقد BPA و دارای عایق دوجداره هوا است. نوشیدنی داغ را تا 7 ساعت، نوشیدنی سرد را تا 10 ساعت و تکه های یخ را تا 30 ساعت در همان دما نگه می دارد.

4. فلاسک استنلی مدل CLASSIC LEGENDARY کد F2022 گنجایش 2.3 لیتر

فلاسک مدل CLASSIC LEGENDARY استنلی برای تمام ساعات روز و تمام روزهای سال به کارتان می آید. نوشیدنی شما را تا 48 ساعت گرم و تازه نگه می دارد، دارای دستگیره متحرک و تاشو است. هیچ گونه نشتی ندارد و به راحتی در کیف و کوله شما جا می گیرد. پس می توانید با اطمینان خاطر آن را در هر زمانی با خود به هر جایی ببرید.

وزن آن 1200 گرم، ابعاد 40*14*40 سانتی متر و گنجایش آن حدود 2.3 لیتر است. بدنه از جنس استیل 18.8 ضدزنگ و ضد بو و فاقد مواد مضر BPA بوده و عایق دوجداره هوا نیز هست. نوشیدنی داغ را تا 48 ساعت، نوشیدنی سرد را تا 48 ساعت و تکه های یخ را تا 10 روز در همان دما نگه می دارد.

5. ماگ سفری استنلی مدل Never Leak کد F2021 گنجایش 0.350 لیتر

ماگ کلاسیک سری neverleak استنلی در سفرهای تفریحی و کاری، پیاده روی، باشگاه و هر جایی که فکرش را بکنید، همراه مطمئن شما است. این ماگ در عین سبک بودن و راحتی حمل، حجم مناسبی از نوشیدنی را برای شما گرم نگه می دارد.

وزن آن 270 گرم، ابعاد 19*7*7 سانتی متر و گنجایش آن حدود 0.350 لیتر است. بدنه از جنس استیل 18.8 (SS 304) ضدزنگ و فاقد BPA و دارای عایق دوجداره هوا است. نوشیدنی داغ را تا 5 ساعت، نوشیدنی سرد را تا 6 ساعت و تکه های یخ را تا 26 ساعت در همان دما نگه می دارد.

6. فلاسک استنلی کد 032-06439-10 گنجایش 0.47 لیتر

فلاسک استنلی زیبا، بسیار بادوام و قابل حمل هستند، این ویژگی ها برای توصیف مزیت های این فلاسک کافی نیستند. زیرا استفاده از آن به شما حس خاص بودن و لیاقت می دهد. مانند سایر ماگ و فلاسک های استنلی قابل شست وشو در ماشین ظرف شویی است.

وزن آن 368 گرم، ابعاد 22.6*7.36*7.36 سانتی متر و گنجایش آن حدود 0.470 لیتر است. بدنه از جنس استیل 18.8 ضدزنگ و بدون BPA و دارای عایق دوجداره هوا است. نوشیدنی داغ را تا 7 ساعت، نوشیدنی سرد را تا 10 ساعت و تکه های یخ را تا 30 ساعت در همان دما نگه می دارد.

7. ماگ استنلی سری کلاسیک مدل ONE HAND

ماگ کلاسیک مدل وان هند استنلی دارای گنجایش 0.35 لیتر است. شما می توانید با یک دست دگمه ماگ را فشار داده و به راحتی نوشیدنی تان را نوش جان کنید. با رها کردن دکمه ماگ، درب مجدد بسته می گردد و نوشیدنی تان گرم می ماند. سازگار با هولدر لیوان ماشین و قابل شست وشو در ماشین ظرف شویی است.

وزن آن 310 گرم، ابعاد 19*8*8 سانتی متر و گنجایش آن حدود 0.470 لیتر است. بدنه از جنس استیل 18.8 ضدزنگ و فاقد BPA و دارای در پیچی و بدنه دارای عایق دوجداره هوا است. نوشیدنی داغ را تا 5 ساعت، نوشیدنی سرد را تا 8 ساعت و تکه های یخ را تا 20 ساعت در همان دما نگه می دارد.

8. فلاسک استنلی مدل The Legendary Classic Bottle گنجایش 2 لیتر

سری کلاسیک فلاسک مدل CLASSIC LEGENDARY استنلی برای تمام ساعات روز و تمام روزهای سال به کارتان می آید. نوشیدنی شما را تا 48 ساعت گرم و تازه نگه می دارد، هیچ گونه نشتی ندارد و به راحتی در کیف و کوله شما جا می گیرد. پس همراهی مطمئن برای ماجراجویی های شما خواهد بود.

وزن آن 1100 گرم، ابعاد 37*11*11 سانتی متر و گنجایش آن حدود 2 لیتر است. بدنه از جنس استیل 18.8 ضدزنگ و فاقد BPA و دارای دستگیره متحرک و تاشو و بدنه دارای عایق دوجداره هوا است. نوشیدنی داغ را تا 45 دقیقه، نوشیدنی سرد را تا 48 ساعت و تکه های یخ را تا 8 روز در همان دما نگه می دارد.

9. فلاسک استنلی سری کلاسیک ظرفیت 0.47 لیتر

فلاسک سری کلاسیک استنلی برای همراه داشتن آب جوش، یخ یا نوشیدنی موردعلاقه تان یک گزینه مناسب و با کیفیت برای شماست. این فلاسک دارای عایق دوجداره است که باعث می گردد نوشیدنی تان ساعات بیشتری در دمای موردنظرتان حفظ گردد. بعلاوه از درپوش خارجی می توانید به عنوان لیوان بهره ببرید. مطمئن باشید با یک بار استفاده از فلاسک کلاسیک استنلی، آن را همه جا با خود خواهید برد.

وزن آن 460 گرم، ابعاد 26*5*5 سانتی متر و گنجایش آن حدود 0.470 لیتر است. بدنه از جنس استیل 18.8 ضدزنگ و فاقد BPA و دارای در پیچی و عایق دوجداره هوا است. نوشیدنی داغ را تا 15 ساعت، نوشیدنی سرد را تا 15 ساعت و تکه های یخ را تا 48 ساعت در همان دما نگه می دارد.

10. فلاسک استنلی مدل Quick Flip Bottle گنجایش 0.7 لیتر

فلاسک مدل Quick Flip Bottle استنلی را با خود به جاده، کوه یا جنگل ببرید. زمانی که بعد از یک راهپیمایی طولانی، احتیاج به انرژی دارید، قهوه گرمتان را با این فلاسک بنوشید.

وزن آن 680 گرم، ابعاد 27*8*8 سانتی متر و گنجایش آن حدود 0.700 لیتر است. بدنه از جنس استیل 18.8 ضدزنگ و فاقد BPA و دارای دستگیره برای حمل و عایق دوجداره هوا است. نوشیدنی داغ را تا 8 ساعت، نوشیدنی سرد را تا 12 ساعت و تکه های یخ را تا 40 ساعت در همان دما نگه می دارد.

11. ماگ سفری استنلی مدل Never Leak کد F2021 گنجایش 0.250 لیتر

ماگ کلاسیک سری neverleak استنلی، وزن 230 گرم و حجم حدود 0.250 لیتر دارد. برای منزل و محل کار شما می تواند گزینه مناسبی باشد. این ماگ در هر زمان که احتیاج به نوشیدن قهوه گرمتان داشته باشید، به راحتی در دسترس شماست.

ابعاد این ماگ 15*7*7 سانتی متر است. بدنه از جنس استیل 18.8 ضدزنگ و فاقد BPA و دارای در پیچی، بدون هیچ گونه نشتی و عایق دوجداره هوا است. نوشیدنی داغ را تا 3 ساعت، نوشیدنی سرد را تا 4 ساعت و تکه های یخ را تا 22 ساعت در همان دما نگه می دارد.

منبع: stanley1913

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 19 آبان 1402 بروزرسانی: 19 آبان 1402 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 1702

به "برترین ماگ برند استنلی؛ همه چیز درباره استنلی و محصولات پرفروش آن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین ماگ برند استنلی؛ همه چیز درباره استنلی و محصولات پرفروش آن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید