علم و تکنولوژی

اقدامات نجات بخش هنگام گم شدن در جنگل

بسیاری از انسان ها برای دریافت انرژی و رهایی از استرس های روزانه راهی جنگل های انبوه و پر درخت می شوند تا از این طبیعت بکر لذت ببرند و برای روزهای پرکار بعدی آماده شوند. اما اغلب افراد به این نکته مهم توجه ندارند که ممکن است به راحتی و به شکلی باورنکردنی...

29 بهمن 1398

آیپد پرو 2020 دوربین سه گانه خواهد داشت

نخستین رندرهای آیپد پرو 2020 نشان می دهد که احتمالا این محصول با دوربین سه گانه همراه است. این رندرها آیپد پرو 11 و 12.9 ویژه سال 2020 را نشان می دهند که طبق پوستر در مارس سال 2020 به بازار عرضه می شوند.

27 بهمن 1398

پویش رنگ ها در فرهنگسرای ابن سینا

نمایشگاه نقاشی هنرجویی پویش رنگ ها از 19 تا 28 آذرماه در نگارخانه ابوعلی سینا برپاست.

15 بهمن 1398

ارائه خدمات در شبکه ملی اطلاعات به وزارت ارتباطات واگذار شد

به گزارش خبرنگاران، امیر ناظمی در نشست خبری صبح امروز دوشنبه در سازمان فناوری اطلاعات گفت: تا پیش از این موضوع تکمیل زیرساخت شبکه ملی اطلاعات برعهده وزارت ارتباطات بود و مطابق با مصوبه تبیین الزامات این شبکه، موضوعات مربوط به لایه خدمات و محتوا به نهادهای...

12 بهمن 1398

بنیانگذاران جوان استارتاپ های آموزشی دنیا کارولینا و کلودیا رکچی

پلتفرم های آموزشی همیشه صندلی والایی را در میان استارتاپ ها داشته اند. هرچند در اکثر مواقع به آن ها کم توجهی می گردد. مجله فوربز لیست برترین کارآفرین زیر 30 سال در حوزه های مختلف را به تازگی منتشر نموده است.

6 بهمن 1398

معاونت علمی بخشی از هزینه های فرایند ارزش گذاری را تقبل می نماید

رئیس مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی ریاست جمهوری گفت: بخشی از هزینه های فرایند ارزش گذاری شرکت های دانش بنیان از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تقبل می گردد.

5 بهمن 1398

بهترین اپلیکیشن ها و بازی های اپ استور در سال 2019

وب سایت یک پزشک - میثاق محمدی زاده: اپل از برترین اپلیکیشن ها و بازی های پلتفرم خود در سال 2019 رونمایی کرد.

3 بهمن 1398

تشکیل هیئت بازرسی انتخابات مرکز استان و شهرستان های تابعه در یزد

خبرنگاران/یزد در راستای اهمیت اجرای ماده 25 قانون یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی هیئت بازرسی انتخابات مرکز استان یزد و شهرستان های تابع تشکیل شد.

30 دی 1398

فراوری پشه بندی که حشره کش هم هست

به گزارش خبرنگاران به نقل از نیواطلس، استفاده از یک فناوری تازه در پشه بندها آنها را به سلاحی مرگبار در برابر حشرات مزاحم مبدل نموده و بر امنیت انسان ها افزوده است.

30 دی 1398

نشست تخصصی بسته بندی و راهکارهای تجاری سازی صنایع دستی استان تهران برگزار گردید

دهمین نشست تخصصی بسته بندی و راهکارهای تجاری سازی صنایع دستی استان تهران در سالن آمفی تئاتر وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برگزار گردید.

30 دی 1398

آزمایش خون ریسک ابتلا به دیابت را پیش بینی می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از انگجت، یک آزمایش خون جدید با استفاده از نمونه یک پلاسمادر خون سلامت فرد را ارزیابی و احتمالا ابتلای او به بعضی از بیماری ها را پیش بینی می نماید.

30 دی 1398