فرهنگ و هنر

احداث مسکن معلولان و کارگران مورد حمایت قرار می گیرد

معاون توسعه مدیریت وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: شرایط مسکن معلولان و کارگران در وزراتخانه مورد آنالیز قرار گرفته است و زمین مورد احتیاج نیز باید با همکاری مدیران استانی و شهرستانی تامین گردد.

11 تیر 1399

روز شگفت انگیز بورس!

بازار سهام یک روز شگفت انگیز دیگر را ثبت کرد. در تازه ترین اتفاق رشد روزانه شاخص کل به بالاترین حد در 10 سال گذشته رسید. شاخص کل بورس تهران با جهش 5/ 4 درصدی در سطح بی سابقه و باورنکردنی 917 هزار واحد نهاده شد. علاوه بر این، رکورد ورود تقاضای جدید هم در تالار...

10 تیر 1399

معرفی آثار برگزیده دوازدهمین مسابقات چاپ در نمایشگاه های خارج از کشور

خبرنگاران: دبیر دوازدهمین مسابقات محصولات چاپی از اعلام فراخوان این دوره طی هفته آینده خبر داد و گفت: آثار برگزیده در نمایشگاه های خارج از کشور معرفی می شوند. هم چنین احتمالاً محصولات برتر در قالب کتاب در نمابشگاه فرانکفورت نمایش داده می شوند.

7 تیر 1399

بازدید 52 هزار نفر از موزه های سمنان

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان گفت: 52 هزار نفر در سال 98 از موزه های خصوصی و دولتی این استان بازدید کردند.

3 تیر 1399

فیلم ، حمله پلیس کانادا با گاز آشک آور به معترضان ضد تبعیض نژادی

به دنبال تجمع معترضان به تبعیض نژادی در یکی از شهرهای کانادا پلیس برای متفرق کردن مردم از گاز اشک آور و اسپری فلفل استفاده کرد.

2 تیر 1399

مکان های دیدنی اسلام آباد غرب

دیدنی های اسلام آباد غرباسلام آباد غرب که به پایتخت جنگل های بلوطی ایران هم مشهور است یکی از شهرهای استان کرمانشاه است.که بعد از شهر کرمانشاه دومین شهر پرجمعیت استان کرمانشاه است. اسلام آباد غرب تا قبل از انقلاب 57 شاه آباد (شاباد) نام داشت. شهرستان اسلام...

31 خرداد 1399

فیلم ، بارش برف بهاری در ارتفاعات اسالم

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای تالش از بارش 40 سانتی متر برف در محور اسالم به خلخال اطلاع داد و گفت: مردم از ترددهای غیرضروری در این راستا خودداری نمایند.

28 خرداد 1399

اعترافات، زلاتان ایبراهیموویچ

مهاجم سوئدی که پیراهن اغلب تیم های بزرگ اروپایی را بر تن کرده است اغلب با رفتارها و اظهارات خاص خود جنجال به راه انداخته است.

28 خرداد 1399

معرفی کامل شهر تاریخی بخارا در ازبکستان

شهر بخارا در ازبکستان | Bukharaنام بخارا را ممکن است که بارها در اشعار مختلف فارسی شنیده باشید و حتی تا به حدودی با آن آشنا باشید. معروف ترین قطعه شعری که در خود نام شهر بخارا در ازبکستان را دارد و ممکن است به یاد هر کسی در زمان شنیدن واژه بخارا بیاید، همان...

25 خرداد 1399

افراد مشهوری که مدرک خلبانی و مجوز پرواز با هواپیما دارند

سلبریتی ها با مدرک خلبانیاگر قصد دارید تا یک خلبان باشید، مهم نیست که چقدر مشهور هستید بلکه احتیاج به ساعت ها تمرین برای دریافت مجوز پرواز با هواپیما خواهید داشت. افراد مشهور و سلبریتی ها با مدرک خلبانی نیز دقیقا از همان فرایند سختگیرانه برای دریافت...

24 خرداد 1399

آنالیز طراحی دخلی و خارجی دکوراسیون کتابخانه اشتوتگارت

شما چقدر اهل مطالعه هستید البته منظور ما مطالعه سایت های مجازی نیست، منظور ما مطالعه کتاب های فیزیکی است. کتاب هایی که شما می توانید از کتابخانه قرض بگیرید و به خانه بیاورید و در جای گرم و نرم اتاق خود به مطالعه کتاب بپردازید حال اگر کتابخانه ایی وجود...

24 خرداد 1399

ایتالیا ، تجربه ای از زندگی سنتی به دور از زندگی مدرن

یکی از کشورهای جنوب قاره اروپا که با دوجزیره سیسیل و ساردنی همان یک چکمه ای بر روی نقشه جغرافیایی نمایان است کشور ایتالیا نام دارد این کشور از دیرباز مهد هنر و معماری بواسطه تاریخی کهن و دیرینه آن بوده است. هر ساله گردشگران و مسافران از نقاط مختلف جهان...

21 خرداد 1399

فارس من، معتمدی: دلیلی برای منحل شدن ترم جاری دانشگاه ها وجود ندارد

رئیس دانشگاه امیرکبیر گفت: آموزش مجازی فرصت مناسبی است تا دانشجویان به بررسی پروژه، مطالعات و بحث های تئوری خود بپردازند و در حال حاضر دلیلی برای منحل شدن ترم جاری دانشگاه ها وجود ندارد.

15 خرداد 1399

لیدی گاگا خوانندگان مشهور را برای کنسرت آنلاین ویژه کرونا گرد می آورد

لیدی گاگا در همکاری با سازمان جهانی بهداشت یک کنسرت آنلاین خانگی با حضور خوانندگان مشهور جهانی برگزار می کند که عواید آن صرف پژوهش درباره ویروس کرونا خواهد شد.

14 خرداد 1399

یک کار بامزه: بازسازی سریال آفیس در اپلیکیشن اسلک!

اسلک یکی از کاربردی ترین برنامه های ارتباط تیمی است. با استفاده از برنامه اسلک Slack می توانید با اعضای گروه خود به راحتی در یک جا ارتباط داشته باشید، جستجو و گفتگو کنید. این برنامه برای افرادی که در یک گروه کاری را با یک هدف مشترک انجام می دهند، توصیه می...

7 خرداد 1399

پیام تبریک دکتر مونسان به مناسبت فرارسیدن اعیاد شعبانیه

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در پیامی فرارسیدن اعیاد نخستین روزهای مبارک ماه شعبان، روز پاسدار و روز جانباز را تبریک گفت.

27 اردیبهشت 1399

اجرای 30 فصل مرمت ابنیه تاریخی لرستان در سال 98

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از اجرای 30 فصل مرمت ابنیه تاریخی استان در سال 98 اطلاع داد.

25 اردیبهشت 1399

بررسی خسارت سیل به آثار تاریخی و محوطه های باستانی در جنوب کرمان

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کرمان گفت: سیل به آثار تاریخی و محوطه های باستانی جنوب استان خسارت وارد کرده است.

23 اردیبهشت 1399

نکات بازسازی ساختمانی

بازسازی ساختمان بهتر است تا در کدام قسمت ها انجام گردد

22 اردیبهشت 1399

اعلام جدول زمانی برنامه های درسی 4 فروردین شبکه های 4 و 7

جدول زمانی پخش برنامه های درسی دانش آموزان ابتدایی و متوسطه که در روز دوشنبه 4 فروردین به وسیله شبکه های4 و آموزش پخش می گردد، اعلام شد.

21 اردیبهشت 1399
تعداد: (66)