همه اخبار و مقاله ها

سیگارهایی که دود نشد

خبرنگاران/زنجان فرمانده انتظامی ابهر از کشف تعداد 30 هزار نخ سیگار قاچاق در این شهرستان اطلاع داد.

29 بهمن 1398

اقدامات نجات بخش هنگام گم شدن در جنگل

بسیاری از انسان ها برای دریافت انرژی و رهایی از استرس های روزانه راهی جنگل های انبوه و پر درخت می شوند تا از این طبیعت بکر لذت ببرند و برای روزهای پرکار بعدی آماده شوند. اما اغلب افراد به این نکته مهم توجه ندارند که ممکن است به راحتی و به شکلی باورنکردنی...

29 بهمن 1398

اجازه واردات بدز کدو تنبل از ایتالیا صادر شد

دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت با ارسال نامه ای به سازمان های صنعت، معدن و تجارت استانها اجاره واردات کدوتنبل از کشور ایتالیا را صادرصادر کرد.

29 بهمن 1398

راهنمایان چینی زبان ایرانی 5 برابر می شوند

آزمون جامع دوره های کوتاه مدت گردشگری به صورت همزمان در28 استان کشور، مناطق آزاد و برای نخستین بار در کشور چین برگزار گردید. همچنین بر اساس این رقابت تعداد راهنمایان چینی زبان به 5 برابر افزایش می یابد.

28 بهمن 1398

مذاکرات برانکو و پرسپولیس در بن بست، جای تخفیف وجود ندارد!

به گزارش خبرنگار مهر، باشگاه پرسپولیس پس از مذاکرات فشرده ای که با برانکو ایوانکوویچ داشت نتوانست با سرمربی پیشین خود در خصوص نحوه پرداخت طلب یک میلیون یورویی وی به توافق برسد.

28 بهمن 1398

انگوران بزرگ ترین معدن سرب و روی خاورمیانه گردشگر می پذیرد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان در حاشیه سیزدهمین نمایشگاه بین المللی و سی و سومین نمایشگاه ملی صنایع دستی تهران اظهار کرد: معدن فعال انگوران زنجان با 98 سال سابقه فعالیت به منطقه گردشگری تبدیل می گردد.

28 بهمن 1398

ثبت ملی کاخ دنیا نما و خانه سعید نفیسی

کاخ دنیا نمای اصفهان و خانه استاد سعید نفیسی در تهران به همراه 39 اثر تاریخی دیگر در فهرست میراث ملی ایران ثبت شدند.

27 بهمن 1398

آیپد پرو 2020 دوربین سه گانه خواهد داشت

نخستین رندرهای آیپد پرو 2020 نشان می دهد که احتمالا این محصول با دوربین سه گانه همراه است. این رندرها آیپد پرو 11 و 12.9 ویژه سال 2020 را نشان می دهند که طبق پوستر در مارس سال 2020 به بازار عرضه می شوند.

27 بهمن 1398

بهترین خودرو های سال 2020 به انتخاب کارانددرایور

وب سایت پدال - امیر دهقان: کارانددرایور هرساله اقدام به انتخاب 10 خودروی برتر سال می کند، اما امسال تغییر بزرگی در این انتخاب ها اجرا شده است. سال های گذشته، خودرو های برتر سال در قالب دو لیست 10 تایی مشخص می شدند که یک لیست مخصوص خودرو های سواری بود و لیست...

27 بهمن 1398

حسینی: قهرمانی در آسیا سخت است اما برای هر سختی آماده می شویم، فرقی ندارد در مرحله بعد با چه تیمی بازی کنیم

کاپیتان پرسپولیس گفت: قهرمانی در آسیا سخت است چرا که مرحله بعد فصل آینده برگزار می گردد و تیم های عربی می توانند سرمایه گذاری نمایند اما ما برای هر سختی آماده می شویم.

26 بهمن 1398

گردشگری تاریخی راهی در جهت حفظ جاذبه های فرهنگی

این گونه از گردشگری که گردشگری میراث نیز نامیده می گردد و به بازدید از موزه ها، مکان ها و ابنیه تاریخی می پردازد، امروزه بخش عمده ای از گردشگری را به خود اختصاص داده است. این نوع گردشگری یکی از اصلی ترین و مهم ترین انواع گردشگری است و شاید به جرأت بتوان...

26 بهمن 1398

بلندقامتان ایران بر قله آسیا ایستادند، برپایی جشن قهرمانی با حضور 8 هزار طرفدار اردبیلی

تیم والیبال امید ایران با پیروزی مقابل تیم ژاپن در فینال دومین دوره رقابتهای والیبال امیدهای آسیا، مقام قهرمانی این مسابقات را کسب کرد.

26 بهمن 1398

هدف برگزاری انتخابات سالم و با کیفیت است

خبرنگاران/لرستان معاون هماهنگی امور مالی استانداری لرستان مهم ترین کارکردهای انتخابات را محدودکردن قدرت و مشروعیت دادن به نظام دانست.

25 بهمن 1398

بنای رختشویخانه زنجان

این بنای تاریخی عام المنفعه در سطح کشور بی نظیر و منحصر به فرد می باشد. این مکان مهم تاریخی در حال حاضر به عنوان موزه مردم شناسی مورد بازدید گردشگران قرار می گیرد.

25 بهمن 1398

فضاهای آموزشی ساوجبلاغ جوابگوی افزایش جمعیت نیست

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ساوجبلاغ مطرح نمود بدون تردید با راه اندازی متروی شهرجدیدهشتگرد با افزایش جمعیت روبرو خواهیم بود و فضاهای آموزشی محدود این منطقه ما را با بحران کمبود مدرسه روبرو خواهد کرد.

24 بهمن 1398

میزبانی ایران از رویدادهای گردشگری اکو

جشنواره بین المللی غذای جاده ابریشم و کنفرانس و نمایشگاه گردشگری سلامت در تقویم گردشگری 2020 اکو به میزبانی ایران برگزار می شوند.

24 بهمن 1398

تأثیر برگزیت بر آینده لیگ برتر انگلیس، شیر فوتبال اروپا در قفس تنهایی!

کامل شدن پروسه خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا، خواه ناخواه بر فوتبال انگلیس به عنوان دارنده یکی از لیگ های جذاب و مطرح فوتبال اروپا تأثیر خواهد گذاشت.

24 بهمن 1398

جلالی: برد مقابل ماشین سازی، آغاز یک دوره بزرگ برای گل گهر است

سرمربی گل گهر سیرجان می گوید پیروزی تیمش مقابل ماشین سازی می تواند آغاز یک دوره بزرگ برای این باشگاه باشد.

24 بهمن 1398

کوهنوردی زیر 3000 متر در الودگی هوا ممنوع!

پیش از این روزهای خاکستری و آلوده به دود و سرب، برای اینکه نفسی تازه کنیم، بهترین گزینه این بود که راهی کوه های شمیران شویم.

23 بهمن 1398

موسسه مالی ایفوی آلمان از احتمال خروج ایتالیا از منطقه یورو اطلاع داد

موسسه مالی ایفوی آلمان از احتمال خروج ایتالیا از منطقه یورو در صورت ادامه شرایط بد فعلی آن در دراز مدت اطلاع داد.

23 بهمن 1398
تعداد: (104)