خبرنگاران خوردبین: پرسپولیس سرمایه هایش را حفظ کند

به گزارش تور ارمنستان، تهران- خبرنگاران- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دلیل اصلی موفقیت های پرسپولیس در سال های اخیر حفظ شاکله تیم بوده و اگر بازیکنان بفرایند ممکن است این موضوع در فرایند موفقیت پرسپولیس تاثیر بگذارد.

خبرنگاران خوردبین: پرسپولیس سرمایه هایش را حفظ کند

محمود خوردبین روز آدینه در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران؛ با اشاره به جدایی مهدی ترابی از پرسپولیس گفت: ترابی بازیکن خوبی بود که به نظر من باشگاه به هر نحوی شده باید او را حفظ کند و اجازه ندهد که سرمایه هایش از بین بروند. واقعا حیف است که چنین بازیکنی از دست تیم برود.

وی افزود: به نظر من دلیل اصلی پیروزیت های پرسپولیس این بود که شاکله اصلی تیم هر سال حفظ می شد و بازیکنان با هم هماهنگ بودند، در کنار آن بهترین نفرات هر سال مانند مهدی ترابی به تیم اضافه می شدند تا پرسپولیس به بهترین نحو ممکن تقویت شود، اما اکنون همه نگران شرایط تیم هستیم.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه چند بازیکن این تیم می توانند با فعال کردن بند جداسازی شان از این تیم جدا شوند، گفت: این به مدیریت تیم باز می شود، نباید به نحوی قرارداد بسته می شد که این اتفاق بیافتد اما در مجموع پیش از تقویت باید اولویت اصلی این باشد که بازیکن کارآمدی از ترکیب تیم کنار نرود.

وی در خصوص بازیکنانی که به پرسپولیس اضافه شدند، توضیح داد: این بازیکنان با نظر کادر فنی اضافه شدند و سرمربی تیم باید جوابگوی عملکرد فنی آنها باشد، از نظر حاشیه هم بازیکنان باید خود را کنترل نمایند و بدانند که با پوشیدن پیراهن پرسپولیس به چه جایگاهی رسیدند.

خوردبین گفت: مربیان باید تیم را از نظر روحی و روانی تیم را آماده و بازیکنان جدید را توجیه نمایند، نباید آرامش تیمی پرسپولیس از بین برود که این موضوع می تواند آفتی برای تیم قهرمان باشد.

پیشکسوت سرخپوشان در خصوص لیگ قهرمانان آسیا هم گفت: پرسپولیس می تواند پیروز باشد در صورتی که بازیکنانش را حفظ نموده و از نظر روحی در شرایط خوبی قرار داشته باشد.

منبع: ایرنا
انتشار: 28 مهر 1399 بروزرسانی: 28 مهر 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 603

به "خبرنگاران خوردبین: پرسپولیس سرمایه هایش را حفظ کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران خوردبین: پرسپولیس سرمایه هایش را حفظ کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید