در بازی های استقلال و پرسپولیس 4 پنالتی گرفته نشد

به گزارش تور ارمنستان، به گزارش خبرنگاران، علیرضا یزدانی در خصوص داوری بازی دو تیم پرسپولیس و سپاهان و اعتراض به قضاوت داور گفت: این مسابقه یک بازی سرعتی و فیزیکی بود و برخوردهایی در جریان مسابقه وجود داشت. در 10 دقیقه آخر نیمه نخست دو صحنه داشتیم. ابتدا برخورد توپ به دست محمد محبی بازیکن سپاهان خطای هند و پنالتی به سود پرسپولیس بود که داور نگرفت. در دقیقه 38 برخوردی بین مدافع سپاهان و مهاجم پرسپولیس داشتیم. بازیکن پرسپولیس بزرگنمایی کرد و تصور می شد خطا اجرا شده در حالی که خطایی انجام نشد.

در بازی های استقلال و پرسپولیس 4 پنالتی گرفته نشد

کارشناس داوری فوتبال ادامه داد: در دقیقه 64 در محوطه پرسپولیس کمال کامیابی نیا هافبک این تیم خطایی را مرتکب شد که از دید داور پنهان ماند و باید یک ضربه پنالتی به سود سپاهان اعلام می شد. در دقایق پایانی هم پشت محوطه جریمه پرسپولیس توپ به دست بازیکن پرسپولیس خورد و باید اعلام خطای هند می شد.

یزدانی در خصوص ارزیابی اش از عملکرد داور بازی استقلال و ذوب آهن تاکید کرد: در بازی استقلال و ذوب آهن دو صحنه پنالتی داشتیم. برعکسِ بازی پرسپولیس با سپاهان، بازی استقلال با ذوب آهن آرام بود اما مشکل داوری در اینجا هم وجود داشت. در دقیقه 51 یک صحنه در محوطه جریمه استقلال رخ داد و بازیکن استقلال به پای بازیکن ذوب آهن را زد و باید پنالتی اعلام می شد.

کارشناس داوری فوتبال یادآور شد: در دقیقه 73 خطای مهاجم استقلال روی دروازه بان ذوب آهن رخ داد. در دقیقه 75 و در برگشت همان توپ عمل دریافتِ مدافع ذوب آهن روی شیخ دیاباته مهاجم استقلال از دید داور پنهان ماند و باید یک پنالتی به سود استقلال اعلام می شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 خرداد 1400 بروزرسانی: 24 خرداد 1400 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 1055

به "در بازی های استقلال و پرسپولیس 4 پنالتی گرفته نشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در بازی های استقلال و پرسپولیس 4 پنالتی گرفته نشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید