رسول پناه: به بشار گفتم صد درصد مخالف جدایی او هستیم، کوشش می کنیم مشکل خلیل زاده حل گردد

به گزارش تور ارمنستان، سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: به بشار رسن اعلام کردیم که باشگاه مخالف صد درصد جدایی او از تیم است.

رسول پناه: به بشار گفتم صد درصد مخالف جدایی او هستیم، کوشش می کنیم مشکل خلیل زاده حل گردد

به گزارش خبرنگاران، مهدی رسول پناه درباره شرایط پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ گفت: ما نامه ای به کمیته انضباطی فیفا ارسال نموده ایم تا آنها را در جریان پرداختی به برانکو قرار دهیم. در حال آماده کردن نامه ای برای برانکو و وکیل او هستیم و انشاء الله موضوعی باشگاه را تهدید نکند. ما بر حسب وظیفه، کارمان را انجام می دهیم تا خیال طرفداران راحت گردد. می دانیم طرفداران ناراحت هستند و سعی می کنیم این مسائل را درک نموده و کارها را انجام دهیم.

وی در مورد بحث جدایی بشار رسن توضیح داد: به رسن گفتیم که باشگاه مخالف صد درصد جدایی ایشان است. رسن قراردادی دارد که بر اساس آن، نمی تواند برود. شب گذشته به هتل رفتم و به رسن بیان کردم که باشگاه مخالف جدایی ا,ست. به او گفتیم قرارداد دارد و باید به آن عمل کند. باشگاه نمی تواند نه مخالفتی داشته باشد و نه می گذارد که برود. باشگاه در این قضیه جدی است، چون طرفداران نگران هستند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد غیبت بشار در تمرینات سرخ پوشان گفت: رسن گفت که باید یکی دو روز به عراق برود تا در سالگرد مادرش شرکت کند. از طرفی بار دیگر به باشگاه قطری خواستار رسن نامه ای در رابطه با اغوای بازیکن ارسال نموده ایم. رسن با ما قرارداد دارد و حقی ندارد که باشگاه دیگری با او مذاکره کند. به تعهدات اقتصادی مان عمل نموده ایم و خود بشار نیز این مسئله را اعلام نموده است.

رسول پناه در رابطه با بحث تمدید قرارداد با محمد نادری و شرایط جدایی شجاع خلیل زاده گفت: قرار بود نادری امروز به باشگاه بیاید و منتظرش هستیم. با شجاع نیز قرار است مذاکره نموده و او را راضی کنیم. خلیل زاده افتخار پرسپولیس است و تمام دغدغه ما توافق با این بازیکن است.

وی در واکنش به اینکه گفته می گردد نادری به تماس های باشگاه پاسخ نمی دهد، گفت: ما با مدیربرنامه های نادری در ارتباطیم و امروز منتظر او هستیم. مدیربرنامه های نادری دیروز بیان کرد که امروز می آید و در حال حاضر نیز منتظر او هستیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 آبان 1399 بروزرسانی: 28 آبان 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 667

به "رسول پناه: به بشار گفتم صد درصد مخالف جدایی او هستیم، کوشش می کنیم مشکل خلیل زاده حل گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسول پناه: به بشار گفتم صد درصد مخالف جدایی او هستیم، کوشش می کنیم مشکل خلیل زاده حل گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید