شانه موی شما در مورد شخصیت زنانه شما چه می گوید؟

به گزارش تور ارمنستان، شانه یا برسی که روزانه از آن استفاده می کنید، ناگفته های زیادی از شخصیتتان را برملا می کند.

شانه موی شما در مورد شخصیت زنانه شما چه می گوید؟

شانه یا برسی که استفاده می کنید، حرف های زیادی درباره شخصیتتان دارد. تحقیقات روانشناسی نشان داده است که برس یا شانه ای که افراد برای شانه کردن مو های خود استفاده می کنند، حرف های زیادی درباره شخصیت آن فرد دارد.

با توجه به این مسئله، تست روانشناسی خاصی برای شما آماده کرده ایم که ناگفته های شخصیتتان را برای شما برملا می کند. پس شانه یا برسی که بیشتر استفاده می کنید، انتخاب کنید و درباره خودتان بیشتر بدانید.

شماره 1:گرما و سادگیتان، شما را از سایر خانم ها متمایز می کند. بعضی از افراد فکر می کنند شما خیلی ساده هستید. هرچند این اولین فکری است که با دیدن شما به ذهن آن ها خطور می کند. شما در زندگی هماهنگی خاص خود را دارید و هرگز توهین نمی شنوید. در حقیقت، شما هیچوقت صدمه نمی بینید چراکه اعتقاد دارید فقط افراد ضعیف حس های منفی را تجربه می کنند.

هیچوقت زمان خود را با موضوع های منفی نگذرانید و در عوض، از تک تک لحظه های شاد زندگیتان استفاده کنید. از هر شخصی که نسبت به او حس منفی دارید، دوری کنید. شما زنی هستید که به حقیقت زندگی رسیده است.

شماره 2: شما یک خانم محترم هستید که با روی خوش صحبت می کنید، لبخند می زنید و به ندرت ناراحت می شوید و بیشتر علاقه به پوشیدن دامن و لباس زنانه دارید، اما لباس های رسمی هم برای شما مناسب است. کیفیت زنانه خود را کم نکنید چرا که همین کیفیت و ویژگی های شماست که شما را زیباتر و مهربان تر می کند. با این وجود، اصلا علاقه ای به رهبر بودن ندارید.

شماره 3: شما به صورت باورنکردنی قابل تغییر هستید و نظرتان را به سرعت نور عوض می کنید و به همین خاطر برای دیگران سخت است که شما را دنبال کنند، اما شما نباید نگران باشید، چون هنوز افرادی هستند که با تغییرات شما همراه می شوند.

شما بر خلاف داشتن طبیعتی تغییرپذیر، چند مزیت هم دارید. شما فردی مهربان هستید که همیشه به افرادی که به کمکتان نیاز دارند کمک می کنید. شما اغلب شغلتان را تغییر می دهید، زیرا اعتقاد دارید که تغییر همیشه خوب است.

شماره 4: سادگی و تواضع شما نسبت به دیگر زن ها فرق دارد. شما هرگز انسان مهمی نمی شوید و هر سؤالی را به سادگی هرچه تمام تر پاسخ می دهید و همیشه حقیقت را به مستقیم ترین شکل می گویید. بعضی از زن ها ممکن است از شما خوششان نیاید، چون آن ها هستند که آمادگی شنیدن حقیقت را ندارند.

با این حال، آن دسته از دوستان شما که با حقیقت موافق هستند، شما را بخاطر این راستگوییتان تحسین می کنند و به توصیه های شما عمل می کنند. شما همیشه لباس های راحت می پوشید و همه چیز را آنگونه که هست، می پسندید.

منبع: فرادید
انتشار: 1 فروردین 1400 بروزرسانی: 1 فروردین 1400 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 910

به "شانه موی شما در مورد شخصیت زنانه شما چه می گوید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شانه موی شما در مورد شخصیت زنانه شما چه می گوید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید