مجموعه پیغام تسلیت درگذشت عمو

به گزارش تور ارمنستان، پیغام تسلیت عمو به عنوان یکی از نزدیک ترین اقوام را می توانید در قالب متن تسلیت عمو رسمی و محبت آمیز برای دیگران ارسال کنید. همچنین می توانید متن فوت عمو جان را نیز مشاهده کنید.

مجموعه پیغام تسلیت درگذشت عمو

خبرنگاران | سرویس سرگرمی - ارسال پیغام تسلیت فوت عمو در مواقع پیش آمدن چنین اتفاقی، به کاستن از اندوه برادرزاده متوفی یاری می نماید. بعلاوه همدلی و همدردی با اقوام آنکه درگذشته از آداب اجتماعی پسندیده است. پیغام عرض تسلیت درگذشت عمو شامل پیغام تسلیت رسمی به همکار، پیغام تسلیت فوت عمو به دوست و پیغام تسلیت ادبی درگذشت عمو را در مطلب پیش رو بخوانید.

مجموعه پیغام تسلیت درگذشت

در این مطلب بخوانید:
  • پیغام تسلیت عمو به همکار و رسمی
  • متن تسلیت عمو به دوست
  • پیغام تسلیت ادبی درگذشت عمو
  • متن فوت عمو جان

پیغام تسلیت عمو به همکار و رسمی

همکار گرامی

جناب آقای... / سرکار خانم...

اینجانب ضمن عرض تسلیت ضایعه درگذشت عموی گرانقدر جنابعالی به خانواده محترم ... (نام خانوادگی همکار)، از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم مغفرت و برای بازماندگان صبر مسئلت می کنم.

با تقدیم احترام

از طرف...

〰*〰*〰*〰*〰*〰

همکار محترم...

درگذشت عموی عظیموار جنابعالی را که در سراسر عمر شریفش به اخلاق نیک و رفتار انسانی شناخته شده بود، تسلیت عرض می نماییم و از خداوند سبحان رحمت و غفران برای ایشان و صبر و صبوریی برای بازماندگان به ویژه خانواده معزز خواهانیم.

از طرف...

〰*〰*〰*〰*〰*〰

جناب آقای.../ سرکار خانم…

درگذشت عموی عظیموارتان را خدمت شما و خانوداه محترم تسلیت گفته و از خداوند متعال طلب صبر و صبوریی برای خانواده محترمشان درخواست دارم.

از طرف...

〰*〰*〰*〰*〰*〰

همکار گرامی

درگذشت عموی جنابعالی و مصیبت وارده را تسلیت عرض نموده؛ برای آن مرحوم غفران الهی و برای بازماندگان صبوریی مسئلت می نماییم.

از طرف…

〰*〰*〰*〰*〰*〰

جناب آقای... / سرکارخانم...

فوت عموی گرامی تان را تسلیت عرض می کنیم و امیدواریم در پناه رحمت واسعه الهی روح ایشان قرین آرامش باشد.

با تقدیم احترام

از طرف...

〰*〰*〰*〰*〰*〰

همکار عظیموار جناب آقای... / سرکارخانم...

تقدیم تسلیت ما را به مناسبت درگذشت عمویتان بپذیرید. از خداوند منان برای آن مرحوم مغفرت و برای بازماندگان صبر و صبوریی خواهانیم.

از طرف...

〰*〰*〰*〰*〰*〰

جناب آقای... / سرکارخانم...

ضایعه درگذشت عموی عظیموارتان را از صمیم قلب تسلیت عرض می کنم. خداوند متعال روح پاکش را با مولایش علی علیه السلام محشور نماید و به بازماندگان صبر جزیل عنایت فرماید.

از طرف...

پیغام تسلیت عمو رسمی

پیغام تسلیت عمو رسمی

متن تسلیت عمو به دوست

درگذشت عموی عظیموارت را تسلیت می گویم. یادش را گرامی می دارم و از خدا برای او آمرزش می خواهم.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

رحلت عموی گرامی تان را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض می نمایم. مراتب تسلیت مرا به پدرت اعلام بدار.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

درگذشت عموی فرهیخته و عزیزت را به شما و خانواده گرامی تسلیت می گویم. روحشان با عظیمان محشور باد.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

مصیبت درگذشت عمویتان را به شما و خانواده محترم تسلیت گفته و برای آن مرحوم از خداوند منان رحمت و مغفرت خواستارم.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

از درگاه خداوند سبحان برای عموی مرحوم غفران و رحمت الهی و برای حضرتعالی و دیگر سوگواران صبر و صبوریی مسئلت می نمایم.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

بانهایت تاسف درگذشت عموی گرامیتان را تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن مرحومه رحمت و غفران و برای شما طول عمر مسئلت دارم.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

ضایعه درگذشت عموی مهربان و مومنتان را از صمیم قلب تسلیت عرض می کنم. خداوند متعال روح پاکش را قرین رحمت خود نماید و به بازماندگان صبر جزیل عنایت فرماید.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

مصیبت درگذشت عموی مهربانتان را به شما و خانواده محترم تسلیت گفته، برای شما صبر و برای درگذشته رحمت بی کران الهی را آرزو دارم، امید که روح آن مرحوم آسوده از همه رنج های جهان، در حریم امن الهی آرام گیرد.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

دوست خوبم...

تسلیت مرا در غم از دست دادن عموی گرامیتان پذیرا باشید. خداوند درگذشته را رحمت کند و به خانواده آن مرحوم صبر بدهد.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

خبر درگذشت عموی گرامی شما مرا متأثر ساخت. ضمن اعلام تسلیت به شما آرزو دارم که وسعت صبر بازماندگان محترم به وسعت دریای غمشان باشد.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

و هر از گاه در گذر زمان در گذر بی صدای ثانیه های جهانی فانی

جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می دهد

که در سکونی آغازی بی سرانجام را می سراید

درگذشت عموی گرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده و برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت و برای شما و سایر بازماندگان صبر جمیل خواهانم

〰*〰*〰*〰*〰*〰

...... عزیز

از شنیدن خبر فوت عموی عزیزت خیلی ناراحت و متأثر شدم. امیدوارم خدا به خانواده و اطرافیانشون صبر بده. روحشون شاد و یادشون گرامی.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

هر چند میدونم تو این شرایط هیچ کلامی

تسلی بخش درد و غم شما و خانوادتون نیست.

ولی خواستم بدونی ما در کنارت هستیم

یادش عموی عزیزت گرامی

〰*〰*〰*〰*〰*〰

ضمن عرض تسلیت فوت مادرعظیم گرامی حضرتعالی از خداوند برایتان صبری عظیم و برای آن مرحومه روحی شاد و آرام طلب می کنیم

〰*〰*〰*〰*〰*〰

کلمات قادر نیستند میزان اندوه و دردمندی مرا از شنیدن خبر مرگ عمویتان بیان نمایند. مرا در اندوه خودتان شریک و سهیم بدانید.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

از شنیدن خبر فوت پدرت خیلی ناراحت و متأثر شدم. این واقعه دردناک رو به تو و خانواده ت تسلیت میگم. ما رو هم در غم عزیز از دست رفته شریک بدونید.

پیغام تسلیت فوت عمو

پیغام تسلیت فوت عمو

پیغام تسلیت ادبی درگذشت عمو

مرگ هر موجود زنده بجز خالق یکتا و فنای جهان؛ خاموش شدن این شمع نورانی را خدمت خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می کنم. از خداوند یکتا برطرف درجات آن عظیموار دربهشت أعلا و مزید فضل و رحمت پروردگار بی همتا برایشان و طول عمر بازمانگان آن مرحوم همراه با سلامتی و حسن عاقبت شان خواهانم.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

روح عموی عظیموارتان در حریر نوازش باد که دست نوازشش بر سر همه بود. آن بنده باسخاوت کارساز در جوار حضرت حق آسوده بیارامد که آغوشش مأمن هر گره بسته ای بود. شاهین تیزبال زودپرواز بوسه بر چشم دل عموی گرانقدر شما زد که تصویر رحیل ایشان پیش از پرگگرددن در آیینه قلب بی کینه ایشان نمایان بود. رحمت حق بر عموی عزیز سفرنموده جنابعالی باد که جز ماترک عشق و ایثار ره توشه ای نبرد. از بی احتیاج و چاره ساز احتیاجمندان می خواهیم که آن مهربان، صادق، عاشق و عظیم را توشه مغفرت عطا فرماید.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

مرگ عموی شما را دربرگرفته است و دوستان و آشنایان ایشان را در غم فرو برده است. اما مرگ تبدیل جامه کهنه و مندرس زندگی کوتاه و پر از رنج با تن پوش حریر زندگی جاودانه در امن و آسایش است. پس هیچ کس نیست که بخواهد دل به جامه فرسوده بسپارد و همگان ازجمله عموی والااندیش شما بدون آنکه دلی به این جامه خشن ببندد، ردای بلند سبز پوشید و از میان ما پرکشید. فقدان او در نزد ما مایه افسوس است اما شما دل قوی دارید که او اینک در جوار رضوان الهی آسوده است.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

عشق لایزال و پایدار است. اگرچه عموی شما به رحمت خدا رفت اما عشق و مهر او همیشه در دل های ما جای دارد. باید که چشم در چشم خورشید روی دوست بدوزیم که بلندای آسمان عشق است و عشق های کوچک زمینی را به عشق آسمانی پیوند بزنیم. همان گونه که عموی عظیموارتان دل عاشق خود را به جایی بود که عشق بال و پری برای پرواز است و هیچ اندوهی در آن راه ندارد.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

آنگاه که صدای قدم های عمویتان را به سمت مرگ شنیدیم، کاش صدای گام های راسخ حلاج را که بر بلندای دار می رفت نیز می شنیدیم. کاش آنگاه که او زردی چهره را با خون خویش می سترد، می دیدیم و کاش خطبه غَرّای او را در واپسین دم حیات می شنیدیم که می گفت: آنچه از آدمی می ماند، گند و مردار و آنچه از سر دار به سریر آسمان می رود، موکب بلند بقاست. آنگاه مرگ عموی عظیموارتان را به چیزی نمی انگاشتیم. آنان که در مرگ عزیزی بی دلی می نمایند، هنوز اهل دل نیستند و صرفاً به خویشتن خویش می اندیشند. به آن مرحوم بیندیشید و در رأس امور آرامش او شما را آرام سازد.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

هراس از مرگ، هراس از گناه است و عموی گرامی شما چه بی هراس از جهان رفت. او آن طور کالبد خاکی را ترک کرد که گویی هراس و بیم در وجودش راهی ندارد. باید که شادمان باشیم، زیرا عمو جان در این سفر با بال روح در بارگاه عصمت فرود آمد.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

مرگ عموی شما نفس از نفس دریافت و سر در وادی عشق نهادن است. وقتی اندیشه می سوزد، دست ها پر پرواز می شوند و پرنده جان عمویتان دوباره مقیم کوی دوست شد. تسلیت من به خاطر از دست دادن چنین پرنده سبک بالی تقدیم به شما باد.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

می دانم تحمل داغی که بر دلت نشسته بی نهایت سخت است… می دانم چه دردیست که صبح چشمانت باز گردد و آرزو کنی که کاش فقط کابوس بود …! اما او تنها به سوی خداوند بازگشت که بالاترین آرامش روح آدمیست، اگرچه اندوه عظیمی بر قلب ما سنگینی می نماید… از خدا می خواهیم او را در سایه رحمت جاویدانش قرار دهد و ما را برای دیدن جای خالی آن عزیز صبور سازد.

متن فوت عمو جان

کاش میشد فرصت های از دست رفته را جبران کرد

کاش خدا یک فرصت دیگر به من میداد تا قدر عموی عزیزم را بیشتر بدانم

کاش میشد در آغوشش بگیرم و به او بگویم که چقدر برایم عزیز است

〰*〰*〰*〰*〰*〰

عموی عزیزتر از جانم! قاب عکست از آن بالا به من لبخند میزند. می گویم: خدا جان! اجازه بده که فقط یکبار دیگر صدایش را بشنوم و یک بار دیگر او را در آغوش بگیرم. فیلم هایی که از تو ضبط نموده ام را می گذارم. اشک می ریزم و صفحه نمایش را در آغوش می گیرم. می ترسم کسی سر برسد و بگوید که دیوانه شده ام اما من فقط دلتنگم. روحت شاد و یادت گرامی باد

〰*〰*〰*〰*〰*〰

عموی عزیزم

تو نیستی و ما هرکدام یک گوشه شهر، یک طرف این جهان توی لاک خودمان فرو رفته ایم. انگار دیگر دلیلی برای دور هم جمع شدن نداریم. حالا نگو که آمده ام گلایه کنم. دست هایم را نگاه کن. چشم هایم را ببین. در غصه دوری تو تکیده شده اند و من از این ناراحت نیستم. حاضرم از این تکیده تر و لاغرتر شوم اما تو را به من برگردانند.

〰*〰*〰*〰*〰*〰

عموی مهربونم ، هنوز هم رفتنت رو باور ندارم، از وقتی تو رفتی احساس میکنم هیچکس رو ندارم ….

بعد از تو زندگی هیچ صفایی نداره

به خدا سپردمت عموی عزیزم

به امید ملاقات

پیغام تسلیت عمو خودم

پیغام تسلیت عمو خودم

کلام آخر

امیدواریم مجموعه پیغام تسلیت عمو توجه شما را به خود جلب نموده باشد. به وسیله بخش نظرات و پرسش ها بنویسید کدام جمله یا جملات برای شما مفید فایده بود. در سرانجام، از شما دعوت می کنیم تا نگاهی به مجموعه پیغام تسلیت درگذشت اقوام نزدیک و دور نیز بیاندازید.

منبع: setare.com
انتشار: 28 بهمن 1399 بروزرسانی: 28 بهمن 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 841

به "مجموعه پیغام تسلیت درگذشت عمو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجموعه پیغام تسلیت درگذشت عمو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید