جهت سیروان به ایلام 8 کیلومتر نزدیک تر می گردد

به گزارش تور ارمنستان، مدیر کل راه و شهرسازی ایلام گفت: با تکمیل جاده سیروان - ایلام این جهت ارتباطی به مرکز استان 8 کیلومتر نزدیک تر می گردد.

جهت سیروان به ایلام 8 کیلومتر نزدیک تر می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا، علی اصغر کاظمی روز سه شنبه 6 خرداد در بازدید از پروژه های راه ارتباطی شهرستان سیروان اظهار کرد: عملیات اجرایی پروژه راه سازی چشمه چاهی - سفیدخانی محور ایلام- سیروان در 2 قطعه در حال اجرا است.

وی هدف از اجرای این پروژه را کاهش جهت مرکز استان به شهرستان سیروان و همچنین حذف نقاط پرحادثه بیان کرد و اضافه نمود: عملیات اجرایی در قطعه اول به طول 2 کیلومتر احداث پل عظیم با دهانه 10 متر و طول 52 متر به انتها رسیده و بیش از 50 هزار متر مکعب عملیات خاکبرداری صورت گرفته است.

مدیر کل راه و شهرسازی ایلام یادآور شد: قطعه دوم نیز به طول 5 کیلومتر است که در حال حاضر پیمانکار مشغول عملیات زیرسازی آن است که با انتها این مرحله عملیات روسازی (بیس و آسفالت) آن شروع می گردد.

کاظمی اعتبار هزینه شده برای اجرای این پروژه را 200 میلیارد ریال بیان کرد و گفت: در مجموع این پروژه 45 درصد پیشرفت دارد که در صورت تامین اعتبار تا انتها امسال تکمیل می گردد و به بهره برداری می رسد.

شهرستان سیروان به مرکزیت لومار دارای یک شهر، 2 بخش، 4 دهستان و 58 روستا است و در فاصله 65 کیلومتری شهر ایلام واقع شده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 8 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 417

به "جهت سیروان به ایلام 8 کیلومتر نزدیک تر می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جهت سیروان به ایلام 8 کیلومتر نزدیک تر می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید