طراحی محوطه باغ و ویلا ایرانی: معرفی زیباترین و مجذوب کننده ترین مبلمان باغی برای ویلا و حیاط

به گزارش تور ارمنستان، مبلمان باغی از گذشته تابه حال مهمان همیشگی ویلا، باغ و حیاط ما بوده اند و با طرح ها و مدل های متنوع زینت بخش محیط زندگی ما و همین طور از مهم ترین لوازم موردنیاز فضای بیرونی خانه ما را تشکیل می دهند.

طراحی محوطه باغ و ویلا ایرانی: معرفی زیباترین و مجذوب کننده ترین مبلمان باغی برای ویلا و حیاط

جهت دریافت خدمات طراحی محوطه باغ و ویلا ایرانی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

بدون شک می توان گفت که فصل های سال هرکدام زیبایی خاص خودش را دارد و هر یک انسان را به وجد می آورد؛ از نشستن و قدم زدن در طبیعت یا تاب خوردن روی تاب باغی و راحتی تشدید کننده این حس در هر فصلی از سال است. اینجا است که می خواهید فکر و دلتان را به طبیعت بسپارید و بدون دغدغه لحظه ای را با آرامش بگذرانید. پس پیشنهاد می دهیم به فکر چیدمانی دلچسب در گوشه حیاط خانه یا ویلای خود باشید. اگر برای این چیدمان در پی مبلمان باغیهستید با ویلامبل همراه باشید، تا بتوانید مبلمان باغی ایدئال با قیمت مناسب و کیفیت بالا انتخاب و خرید کنید.

مبل باغی سال های سال به دست فراوریکنندگان ایرانی و خارجی با طرح ها و مدل های متنوع فراوری شده و انواع خاصی را تشکیل می دهد. از مهم ترین دسته بندی مبلمان: مبلمان باغی فلزی آهنی، مبلمان باغی آلومینیومی، مبلمان باغی حصیری، مبلمان باغی پلیمری، مبلمان باغی چوبی است که فروشگاه ویلامبل انواع آن را برای مشتریان عزیز عرضه می نماید و بهتر است برای تهیه هرکدام، از ویژگی، مزایا و معایب هرکدام با خبر باشیم تا برترین انتخاب را متناسب با بودجه مان داشته باشیم.

مبلمان باغی فلزی آهنی همان طور که از نامش پیدا است با جنس آهنی به واسطه جوش CO2 به همدیگر متصل شده و بعد از فرآیند چربی زدایی و شستشو وارد اتاق رنگ کوره ای الکترواستاتیک شده و به دلخواه مشتری به رنگ سفید یا مشکی رنگ شده و با تشک ها رنگارنگ یا تک رنگ آماده استفاده شده که از مهم ترین ویژگی آن راحتی و وزن کم و استاندارد لازم بوده که اغلب مشتریان از این نوع مبلمان استفاده نموده و برترین محیط استفاده در فضای گرم و خشک بوده و در دیگر محیط ها نیز با رعایت اصول و نکات نگهداری همانند شستشو در زمان آفتابی بودن هوا و بلافاصله خشک شدن یا استفاده در فضای مسقف یا با کشیدن کاور و نایلون در زمان بارندگی می توان سال های سال از آن استفاده کرد.

مبلمان باغی آلومینیومی؛ مجذوب کننده، زیبا و دلنشین

مبلمان باغی آلومینیومی فراوری شده به وسیله ویلامبل، که از جنس آلومینیوم نرم و خشک بوده و گزینه خوبی برای استفاده در تمام فضاها از قبیل حیاط، تراس، روف گاردن و حتی آشپزخانه بوده و با مدل های متنوعی که دارد هم فضای کمی را اشغال نموده و هم برای میل کردن غذا یا نوشیدن چای و... بسیار مناسب بوده و با طرح ها و نقوشی که روی آن وجود دارد زیبایی را برای فضای خانه و حیاط ویلای شما به ارمغان می آورد. مبل باغی آلومینیومی به وسیله ریخته گری و با پردازش و اتصالات پیچی به راحتی قابل تعمیر بوده و از بارزترین ویژگی آن زنگ نزدن و اکسیده نشدن در تمام فضاها خصوصا منطقه ها شرجی و بارانی و حتی برفی بوده و می توان به جرات گفت از لحاظ ماندگاری از دیگر انواع مبلمان، از طول عمر بالایی برخورد است و کنار استخر نیز قابل استفاده است.

مبلمان باغی حصیری یا همان مبلمان راتان که به وسیله فرآیند جوشکاری اسکلت آلومینیوم جهت زنگ نزدن و رنگ کوره ای بدنه و سپس به وسیله بافندگان با استفاده مواد راتان یا pvc به رنگ های مختلف با هنردست خود مدل های متنوعی را فراوری و برای مشتریان عزیز جهت استفاده در تمام فضاهای درونی و بیرونی عرضه داشته و از مهم ترین ویژگی آن طرح ها متنوع، زنگ نزدن، رنگبندی مختلف و زیبایی فوق العاده زیاد را می توان مثال زد که گزینه خوبی برای استفاده در تمام منطقه ها خشک و مرطوب بوده و در حقیقت کارایی آن مانند مبلمان آلومینیومی بوده و مهم ترین تفاوت مبل باغی حصیری و آلومینیومی، طول عمر، دوام و راحتی و هزینه پایین تعمیر مبلمان آلومینیومی است.

مبلمان باغی پلیمری نیز از جنس پلیمر یا همان پلاستیک فشرده با کیفیت بوده که به صورت قالبی فراوری شده و تفاوت آن با مبلمان پلیمری نداشتن اسکلت فلزی و قیمت پایین نسبت به سایر مبلمان و تنوع رنگ بوده که این نوع مبل باغی نیز در تمام فضاها و منطقه ها خشک و مرطوب قابل استفاده بوده و از وزن کمی برخوردار بوده و برخی از مدل ها مانند مبلمان پلیمری به شکل حصیربافت بوده و تفاوت آن در این بوده که مبلمان حصیری با دست بافته شده و مبلمان باغی پلیمری با دستگاه فراوری می گردد.

مبلمان باغی چوبی نیز مدل های مختلفی داشته که کاربرد آن در فضای باز کمتر بوده، اما شرکت ویلامبل مبلمان باغی تاشو چوبی با استفاده از چوب روس برای استفاده در فضای کوچک و کم جا با قابلیت جمع شدن و حمل آسان فراوری می نماید.

مبلمان باغی برای تمام فصول سال

به طور خلاصه می توان گفت که برای منطقه ها خشک تمام مبلمان باغی مناسب بوده و برای منطقه ها مرطوب، بارانی و شرجی مبلمان باغی آلومینیومی، حصیری و پلیمری بهتر و کارآمدتر است. مبلمان باغی آلومینیومی برای فضاهای کم عرض و کوچک مناسبتر بوده و راحتی مبلمان باغی فلزی آهنی، حصیری و پلیمری بیشتر است. به یاد داشته باشید برای خرید مبلمان باغی از زیاد به کم به ترتیب: مبلمان باغی حصیری، مبلمان باغی آلومینیومی، مبلمان باغی فلزی آهنی و مبلمان باغی پلیمری باید هزینه کرد و شما با توجه به فضا و موقعیت آب وهوایی که در آن قرار دارید و نوع کاربرد: راحتی یا نهارخوری می توانید مبل باغی مورد نظر را انتخاب کنید.

در ضمن مبلمان باغی را در فضای باز می خواهید بهره ببرید می توانید با تهیه چتر سایه بان ضدآب در زمان آفتابی بودن هوا مانع تابش مستقیم نور خورشید به کسانی که روی مبل نشسته اند شده و در زمان بارندگی نیز چتر باغی مانع برخورد قطرات باران به مبل و مهمانان شما می گردد و نکته دیگر آن که برای تهیه ست تاب باغی با سایز دو و سه نفره از جنس فلز آهنی با رنگ کوره ای و تحمل وزن بالا نیز می توانید با ست رنگ پارچه یکسان سفارش خود را ثبت نموده و در هرکجای کشور که باشید مبلمان و تاب باغی خود را درب منزل به وسیله باربری با بسته بندی مناسب تحویل بگیرید.

ویلامبل اولین برند ثبت شده صنعت مبلمان فضای باز در کشور

در خاتمه به یاد داشته باشید که یک باغ نشین باید از اصالت و برند فروشگاهی که از آن مبلمان باغی و دیگر لوازم ویلایی خرید می نماید، اطلاع کافی داشته باشد چراکه حتما به خدمات پس از فروش کالای خریداری شده همانند تشک و کوسن تازه، تعمیر مبلمان در صورت سهل انگاری در استفاده یا رنگ آمیزی مجدد، قطعات و لوازمی که احیانا گم شده اند، احتیاج است که برندهای معتبر همانند ویلامبل برای مشتریان خود این خدمات را فراهم نموده که بدون دغدغه بتوان از آن بهره برد.

مبلمان باغی ویلامبل با بیش از 30 مدل مبل باغی و استفاده از برترین و پیشرفته ترین دستگاه ها و با مهندسی تخصصی و رعایت استانداردهای لازم آماده فراوری و ارسال مبلمان حیاطی و باغی موردعلاقه شما به درب منزل و ویلا شما است و شما می توانید برای تماشا دیگر فراوریات این شرکت مانند: تاب باغی، تاب ریلکسی، چتر سایه بان، باربیکیو گازی و زغالی، آتشدان و آتشکده، بخاری هیزمی، جاگلی فلزی و چمن مصنوعی کف و فنس چمنی سبز کافی است وارد فروشگاه آنلاین ویلامبل شده و از مدل های متعدد این شرکت بازدید کنید.

منبع: کجارو
انتشار: 14 اسفند 1400 بروزرسانی: 14 اسفند 1400 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 1383

به "طراحی محوطه باغ و ویلا ایرانی: معرفی زیباترین و مجذوب کننده ترین مبلمان باغی برای ویلا و حیاط" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی محوطه باغ و ویلا ایرانی: معرفی زیباترین و مجذوب کننده ترین مبلمان باغی برای ویلا و حیاط"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید