وعده نو سا پینتو به طرفداران استقلال

به گزارش تور ارمنستان، سرمربی استقلال از سبک بازی تیمش راضی است، اما قصد ندارد آن را بدون تغییر باقی بگذارد. ریکاردو سا پینتو، در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با نساجی، گفت بعید نیست در بازی های آینده باز هم چینش بازیکنانش را تغییر دهد. تغییراتی که قرار است استقلال را هجومی تر نمایند. از نظر سا پینتو، اگر اشتباهات داوری نبود آن ها فقط یک امتیاز با پرسپولیس فاصله داشتند.

وعده نو سا پینتو به طرفداران استقلال

سه بار مقابل این تیم متوقف شده ایم

سا پینتو با اشاره به نبرد سخت تیمش برابر نساجی گفت: بازی خیلی سخت خواهد بود، چون مقابل یک تیم خیلی خوب بازی داریم. با این تیم در گذشته سه بار بازی کردیم که هر سه بازی مساوی شده است. این تیم مقابل سپاهان مشکل ایجاد نموده بود. نساجی بازیکنان خوبی دارد و آن ها به عنوان یک تیم هم عملکرد خوبی را به نمایش گذاشته اند. بازیکنان نساجی خوب می جنگند و یک حریف سخت برای ما خواهند بود، اما ما به این قضیه مثبت نگاه خواهیم کرد.

امروز حتما گل می زنیم

سرمربی استقلال درباره روند ناکامی تیمش در گلزنی وعده جالبی داد و گفت: داریم روی راهکار های انفرادی و گروهی کار و بازیکنان را تقویت می کنیم. مسلماً بعضی از بازی ها هستند که دوست داریم بازیکنان خوب عمل و با تمام وجود کار نمایند و گل بزنند، ولی گاهی اوقات بحث تکنیکی نیست و به علت مسائل احساسی توپ های مان به گل تبدیل نمی شوند. وقتی یک مهاجم گل می زند اعتمادبه نفس بیشتری پیدا می نماید و می تواند گل های بیشتری بزند. این مسئله هم برای بازیکن خوب است و هم برای بهبود شرایط تیمی. به این موضوع نزدیک هستیم که گل های زیادی به ثمر برسانیم و امرو هم حتماً گل خواهیم زد.

هزینه زیادی برای اشتباهات داور دادیم

ریکاردو سا پینتو با گلایه از عملکرد داوران گفت: بعضی اوقات تیم ها اتوبوسی دفاع می نمایند و با این وجود باز هم ما موقعیت ایجاد می کنیم و یک گل سالم به ثمر رساندیم و یک پنالتی داشتیم، ولی متأسفانه داور به ما کارت زرد نشان داد. بعضی از تصمیمات داوری در بازی قبل خوب نبود و هزینه اش برای ما خیلی گزاف بود و سه امتیاز را از دست دادیم. این باعث می گردد هم طرفداران عصبانی شوند و هم بازیکنان ناراحت. با این وجود در جهت خوبی قرار داریم. صد درصد به تیمم ایمان دارم و ذهنیت خوبی داریم و امیدوارم امروز بتوانیم نتیجه بگیریم.

فاصله واقعی ما با پرسپولیس این نیست

سرمربی آبی پوشان مرکز، اشتباهات داوری را عامل دوری استقلال از صدر جدول دانست و گفت: بازی ها رقابتی هستند و یک پنالتی، یک آفساید و یا یک گل سالم تیم برنده را تعیین می نماید. اگر در بازی گذشته VAR داشتیم الان یک امتیاز با پرسپولیس فاصله داشتیم. دو امتیاز از ما گرفته شده است. امیدوارم این مسئله در لیگ حل گردد. من صداقت بازی ها را دوست دارم.

شاید از مهاجمان بیشتری استفاده کنم

سا پینتو درباره ترکیب ایده آل استقلال که مدنظر اوست، شرح داد: به عنوان بازیکن 9 کلاسیک ما آرمان رمضانی را داریم، چون قد بلندی دارد. بعلاوه ارسلان (مطهری) و سجاد (شهباززاده) در تیم ما حضور دارند که دوست دارند پا به توپ باشند و جلو بروند. بعلاوه محبی هم دوست دارد با توپ حرکت کند. در حال حاضر ما در سیستم هایی که کار می کنیم به دو بازیکن با این تعیینات احتیاج داریم. بازیکنانی که در محوطه جریمه قرار بگیرند، ولی می توان طبق بازی گذشته عمل کرد. شاید در آینده سیستمی را به کار ببریم که تهاجمی تر باشد و روی دو فرد کار کنیم که نقش شماره 9 را ایفا نمایند. پیمان (بابایی) هم دوندگی بالایی دارد و خیلی در محوطه جریمه نمی ماند.

کار های زیادی برای انجام دادن داریم

ریکاردو سا پینتو هم چنین درباره سیستم مورد علاقه اش گفت: دوست داشتم با سیستم 3-4-3 ادامه دهیم، ولی دیدم که دفاع خیلی خوب عمل نکرد و سیستم را تغییر دادم. اگر بتوانم سیستم 3-3-4 را با مهاجمان کلاسیک بیشتر پیاده کنم، حتماً در ترکیب می گذارم که به تیم یاری نمایند. مقابل تیم هایی که از عقب دفاع می نمایند باید بیشتر تهاجمی ظاهر شویم. باید بازیکنانی حضور داشته باشند که هم در محوطه جریمه حضور داشته باشند و هم خارج از آن. خیلی کار داریم که باید انجام دهیم.

فوتبال 360

منبع: فرارو
انتشار: 21 شهریور 1401 بروزرسانی: 21 شهریور 1401 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 1540

به "وعده نو سا پینتو به طرفداران استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وعده نو سا پینتو به طرفداران استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید