کالیفرنیا؛ فرار از زندان با ملحفه ها

به گزارش تور ارمنستان، افسران پلیس این زندانیان فراری را مسلح و خطرناک خوانده اند. یکی از آنها قبل از فرار به اتهام قتل در بازداشت به سر می برد.

کالیفرنیا؛ فرار از زندان با ملحفه ها

6 زندانی با استفاده از طناب های دست ساز ساخته شده از ملحفه (ملافه) از زندان کالیفرنیا امریکا فرار کرده و متواری شده اند.

به گزارش خبرنگاران، ده ها بازرس و افسر به دنبال آنها هستند.

افسران پلیس، این زندانیان فراری را مسلح و خطرناک خوانده اند. یکی از آنها به اتهام قتل در بازداشت به سر می برد.

به گفته کلانتر ورنون رانک مامور جستجوی زندان ناحیه مرسد کانتی کالیفرنیا، فرار از زندان در نیمه شب شنبه گذشته اتفاق افتاده است.

تصور می شود زندانیان برای فرار از شیوه قدیمی استفاده کرده و با پاره کردن ملحفه ها و بافتن آنها به یکدیگر، طناب ساخته اند. احتمالا آنها با این طناب های دست ساز، خود را به سقف زندان مرسد کانتی رسانده اند.

تصاویر 6 زندانی فراری از زندان کالیفرنیا/ برخی از این زندانیان با اتهام قتل یا اقدام به قتل زندانی بودند/ عکس: MERCED COUNTY SHERIFFS OFFICE

نگهبانان تا صبح روز بعد متوجه مفقود شدن زندانیان نشدند.

فابیان کروز رومن 22 ساله به جرم قتل، اندرس نونز 21 ساله و گابریل فرانسیس کرونادو 19 ساله به جرم اقدام به قتل در میان این 6 زندانی فراری قرار دارند.

کلانتر رانک افسر ارشد مسئول ردیابی زندانیان مرسد کانتی در این باره گفت: معتقدم آنها سعی می کنند تا هرچه سریع تر از این منطقه دور شوند.

ماموران منطقه، یک گروه ویژه را برای ردیابی فراریان جمع کرده اند.

رانک در این باره به روزنامه سان فرانسیکو کرونیکل و خبرنگاران گفت که تنها یک فرار دیگر را در طول 41 سال فعالیت خود در مرسد کانتی به خاطر می آورد که در آن اقدام یک زندانی با سبد رخت شویی از زندان خارج شد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 27 بهمن 1399 بروزرسانی: 27 بهمن 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 839

به "کالیفرنیا؛ فرار از زندان با ملحفه ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کالیفرنیا؛ فرار از زندان با ملحفه ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید