آرتتا:مایلم مارتینلی هر روز با سری پایین تمرین را ترک کند!، او در هر هر فرصتی از آسپلیکوئتا گذشت

به گزارش تور ارمنستان، میکل آرتتا در آستانه بازی آرسنال در جام حذفی انگلیس به درخشش جوانان تیمش امیدوار است.

آرتتا:مایلم مارتینلی هر روز با سری پایین تمرین را ترک کند!، او در هر هر فرصتی از آسپلیکوئتا گذشت

به گزارش تور ارمنستان، میکل آرتتا در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل بورنموث در مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت های جام حذفی انگلیس از امید به جوانان تیمش سخن گفت.

سرمربی تیم فوتبال آرسنال در این باره گفت: دوست دارم در خصوص پتانسیل مارتینلی صحبت کنم. ظرفیت پیشرفت این بازیکن بیش از حال حاضر است. او هنوز راهی طولانی در پیش دارد. با توجه به تاریخچه این باشگاه، انتظار اینکه فورا همه کارها را انجام دهد، منصفانه نیست. می خواهم هر روز با سری پایین تمرین کند و اگر کارهایش را درست پیش ببرد، تعریف و تمجید ها آرام آرام آغاز خواهند شد اما مسئله یکی ، 2 روز نیست.

او در ادامه اضافه کرد: قبل از به عهده دریافت راهنمایی آرسنال، خیلی چیزها در خصوص گابی شنیده بودم و لحظه ای که او را در تمرینات دیدم، همه جملات قبلی را تایید کردم. به نظرم نحوه رقابت او و شجاعتش در تک تک تصمیماتبرای یک بازیکن 18 ساله غیرمعمول است. او مقابل یکی از بهترین مدافعان لیگ برتر به نام آسپلیکوئتا جنگید و هر بار فرصتی پیش آمد از او رد شد. روحیه جنگندگی او باورنکردنی است و هر بار یک تهدید گلزنی به وجود می آورد. باید از مارتینلی حمایت کنیم و مراقبش باشیم. نباید اجازه بدهیم فکر کند در هر بازی می تواند و باید عملکردی عالی داشته باشد، چون در این صورت او را تحت فشار قرار داده ایم و ممکن است سرخورده گردد.او باید آزاد بازی کند و اجازه دارد درون زمین هر کاری خواست، انجام دهد اما واقعا نباید همواره فشاری روی دوشش باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 172

به "آرتتا:مایلم مارتینلی هر روز با سری پایین تمرین را ترک کند!، او در هر هر فرصتی از آسپلیکوئتا گذشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آرتتا:مایلم مارتینلی هر روز با سری پایین تمرین را ترک کند!، او در هر هر فرصتی از آسپلیکوئتا گذشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید