آشنایی با مراکز خرید آنکارا از لوکس تا ارزان و سنتی، عکس

به گزارش تور ارمنستان، اگر جزو کسانی هستید که قصد دارند به آنکارا سفر کنند، بهتر است بدانید مراکز خرید آنکارا متنوع هستند. این شهر هم بازارهای سنتی قدیمی دارد و هم مراکز خرید مدرنی که اجناس لوکس با قیمت های متفاوت در آن ها به فروش می رسد. در مراکز خرید آنکارا سوغاتی های متنوعی برای خرید دیده می شود.

آشنایی با مراکز خرید آنکارا از لوکس تا ارزان و سنتی، عکس

مشهورترین مراکز خرید آنکارا

آنکارا مراکز خرید متنوعی دارد که هر یک از آن ها ویژگی ها و مجذوب کنندهیت خاص خود را دارند. معروفیت شهرهای توریستی استانبول و آنتالیا، سبب شده است بیشتر گردشگران خریدهای خود را در این شهرها انجام دهند؛ این در حالی است که مراکز خرید آنکارا بسیار زیبا هستند و اجناس لوکسی برای عرضه به گردشگران دارند.

مرکز خرید فروم

مرکز خرید فروم در آنکارا جزو مراکز خرید مدرن شهر است و اغلب گردشگران آن را می شناسند. این مرکز خرید که در حدود 15 سال پیش ساخته شده است، دو طبقه دارد. در این دو طبقه، 149 مغازه برای خرید وجود دارد. مرکز خرید فروم از امکاناتی مانند رستوران، سینما و کافه تریا برای گردشگران، برخوردار است. محصول برندهای مشهوری چون دیزل، دولچه، کنزو، بیمن و گوچی در مرکز خرید فروم به فروش می رسد. در مرکز خرید فروم، لباس های شیک زنانه و مردانه از بهترین برندهای جهان را می توانید خریداری کنید. مغازه های اسباب بازی فروشی هم در این مراکز خرید وجود دارد که برای بچه ها بسیار مجذوب کننده هستند.

 • آدرس: آنکارا، بلوار یوزگات، خیابان کچیورن، مرکز خرید فروم
 • ساعت کار: هر روز از ساعت 10 صبح تا ساعت 22
 • وب سایت مرکز خرید فروم: www.forum-ankara.com

مرکز خرید گالریا در آنکارا

مرکز خرید گالریا در آنکارا در حدود 20 سال پیش در این شهر افتتاح شده است. این مرکز خرید، چهار طبقه و 103 مغازه دارد. در مرکز خرید گالریا می توانید لباس های مردانه و زنانه را ببینید و برای هر سنی از بزرگ تا کوچک، لباس های مرغوب و باکیفیت خریداری کنید. در این مرکز خرید علاوه بر پوشاک، مغازه های کفش و لوازم آرایشی هم وجود دارد. هر یک از این اجناس، بهترین برندهای ترک هستند که در فروشگاه گالریا به گردشگران ارائه می شوند. قیمت اجناس در مرکز خرید گالریا، نسبت به دیگر مراکز خرید، مناسب تر است و بیشتر به مرکز خرید ارزان آنکارا معروفیت دارد.

 • آدرس: آنکارا، ینی محله، خیابان اومیتکوی، تعداده 53، مرکز خرید گالریا
 • ساعت کار: 10 صبح تا ساعت 22

مرکز خرید تجاری کاروم

مرکز خرید کاروم از بهترین مراکز خرید آنکارا در ترکیه محسوب می شود. کاروم به معنی بندرگاه است. این مرکز خرید مجذوب کننده در خیابان هیلمی آنکارا واقع شده است. خیابان تونلی هیلمی از خیابان های زیبای آنکارا است و بیشتر مورد پسند افرادی است که خرید در فضای آزاد را دوست دارند. در مغازه های این خیابان می توانید سوغاتی های موردعلاقه تان را خریداری کنید.

مرکز خرید کاروم، بهترین مکان برای خرید سوغاتی است

مرکز خرید کاروم امکانات رفاهی خوبی برای گردشگران تدارک دیده است که حین خرید می توانند از آن ها استفاده کنند. از ویژگی های این مرکز خرید، قیمت بالای برخی اجناس در آن نسبت به دیگر مراکز خرید آنکارا است.

در برخی فروشگاه های این مرکز خرید، لباس های زنانه و مردانه با قیمت مناسب و مناسب وجود دارد. این لباس های ارزان قیمت، از برندهای مطرح جهان هستند. در این مرکز خرید مجذوب کننده، مارک های مختلف کفش های مردانه و زنانه برای عرضه به مشتریان وجود دارد. مرکز خرید کاروم را می توان بهترین فروشگاه کفش ترکیه دانست؛ اما قیمت برندهای خوب کفش در این فروشگاه، نسبت به دیگر مراکز خرید آنکارا بالاتر است. مرکز خرید کاروم بهترین فروشگاه برای خرید لباس، کفش، عطر و لوازم آرایشی با برندهای معتبر است.

 • آدرس: آنکارا، خیابان چانکایا، مرکز خرید کاروم
 • ساعت کار: هر روز 10 صبح تا 22 شب

مرکز خرید سپا آنکارا (cepa)

عکاس: Öncüoğlu Mimarlık

مرکز خرید معروف سپا در آنکارا، یکی از مراکز خرید بزرگ شهر است. این مرکز خرید تجاری بزرگ را بیشتر گردشگران آنکارا، می شناسند. شاید لوکس بودن مرکز خرید سپا و تنوع اجناس آن و این ویژگی که تقریبا هرچه گردشگران بخواهند به راحتی می توانند در آن پیدا کنند و بخرند، مهم ترین عامل معروفیت این مرکز خرید بزرگ تجاری است. فروشگاه های فرانسوی بین المللی در این مرکز خرید، زیاد هستند. قرار داشتن مرکز خرید سپا در کنار دانشگاه سبب شده که بیشترین مشتری های این مرکز خرید دانشجویان باشند.

در مرکز خرید سپا، بهترین برندهای جهان را می توانید خریداری کنید و لذت ببرید

مرکز خرید سپا از 195 مغازه تشکیل شده و امکانات تفریحی مجهزی برای گردشگران دارد. در این مرکز خرید بیشتر برندهای روز جهان عرضه می شوند. در مرکز خرید سپا می توانید پاسپورت خود را نشان بدهید و از تخفیف های خرید در برندهای مرغوب برخوردار شوید. بزرگ ترین فست فود ترکیه در این مرکز خرید است؛ اگر بعد از خرید، احساس گرسنگی کردید، به طبقه بالای فروشگاه بروید و غذای موردعلاقه تان را در رستوران مرکز خرید سپا نوش جان کنید. گردشگران خاطرات بسیار خوبی از صرف غذاهای لذیذ این فروشگاه و تماشای منظره زیبای شهر در حین غذا خوردن دارند. سینما، رستوران و کافه تریای این مرکز خرید از امکانات تفریحی و مجذوب کننده فروشگاه برای گردشگران است.

 • آدرس: مرکز سپا، آنکارا، روبروبروی دانشگاه Middle East Technical، مرکز خرید سپا
 • ساعت کار: 10 صبح تا 22 شب
 • وب سایت مرکز خرید سپا: www.cepaavm.com.tr

مرکز خرید تجاری آرمادا

مرکز خرید آرمادا در سال 2002 در شهر آنکارا ساخته شد. این مرکز خرید بین مردم شهر آنکارا محبوبیت زیادی دارد. آرمادا جزو مراکز خرید بزرگ شهر است و مساحتی در حدود 30,000 متر مربع را به خود اختصاص داده است. بهترین برندها را می توانید در این مرکز خرید 20 طبقه پیدا کنید. در آرمادا، مکانی به نام مرکز خرید اختصاصی کودک در نظر گرفته شده که در آن اجناس مورجهانز و استفاده بچه ها به فروش می رسد.

مرکز خرید بزرگ آرمادا، جزو مراکز خرید محبوب مردم شهر آنکارا است

مرکز خرید آرمادا امکانات رفاهی مجذوب کنندهی دارد. در این مرکز خرید، پارکینگ، رستوران، سالن سینما، سالن ورزشی و کافه هایی برای استفاده گردشگران وجود دارد. این مرکز خرید از فروشگاه هایی تشکیل شده که بهترین و معروف ترین برندها را به مشتری ارائه می کنند. پارکینگ با ظرفیت 2200 خودرو، مرکز خرید اختصاصی کودک، سالن ورزشی و سایر امکانات تفریحی و رفاهی این مرکز خرید در آنکارا سبب معروفیت آن شده است.

 • آدرس: آنکارا، خیابان اسکی، ینی محله، منطقه سگوتزو، مرکز خرید آرمادا
 • ساعت کار: هر روز 10 صبح تا 22 شب

بازار قدیمی آنکارا

بازار قدیمی و سنتی در آنکارا، طرفدران خاص خود را دارند. این بازار سنتی برای گردشگرانی که سلیقه سنتی دارند، مجذوب کننده هستند و برخی از این گردشگران، زمان قابل توجهی برای بازدید از بازار سنتی آنکارا اختصاص می دهند.

بازار باکیرجیلار چارشیسی

بازار قدیمی باکیرجیلار چارشیسی از بازارهای سنتی و قدیمی شهر آنکارا است. سنگ فرش های ابتدای ورودی بازار برای گردشگران مجذوب کننده هستند و قدم زدن روی آن ها به مشتری ها انرژی می دهد. گردشگران از این بازار برای خرید سوغاتی استفاده می کنند و از تماشای اجناس سنتی و زیبای آن لذت می برند.

قدم زدن روی سنگ فرش های زیبای بازار باکیرجیلار چارشیسی، به گردشگران انرژی می دهد

واژه باکیرجیلار به معنی مسگران است. در این بازار اجناسی چون ظروف مسی، عتیقه جات، زیورآلات دست ساز تزئینی و لباس های باکیفیت را می توانید خریداری کنید. کافه و رستوران بازار باکیرجیلار چارشیسی از امکانات این بازار است که پس از خرید می توانید از آن استفاده کنید و لذت ببرید. در اطراف این بازار سنتی، رستوران هایی با طراحی سنتی ساخته شده است که گردشگران مطابق سلیقه خود از آن ها استفاده می کنند. منوی قابل استفاده در این رستوران، غذاهای مدیترانه ای و ترکی سنتی را شامل می شود.

 • آدرس: آنکارا، ناحیه بویاجی، خیابان اسکیجی چارشیتی، بازار باچیرجیلار
 • ساعت کار: 6صبح تا 23 شب

بهترین زمان خرید در آنکارا

زمان خرید شما در آنکارا، بستگی به این دارد که چه فصلی به آنکارا سفر می کنید. بهترین زمان سفر به آنکارا بر طبق آب و هوا، 30 آوریل تا هشت ژوئیه (اردیبهشت و خرداد) و 20 اوت تا 21 اکتبر (شهریور و مهر) است؛ چراکه در این زمان ها آب و هوای آنکارا معتدل می شود. فصل بهار شلوغ ترین فصل خرید در آنکارا است. اگرچه خرید در آنکارا زمان خاصی ندارد و حراج های آن، اجناس و پوشاک فصل های قبل هستند، بهترین زمان خرید در آنکارا را باید فصل بهار دانست. چون مراکز خرید آنکارا مطلع هستند که هوای بسیار خوب آنکارا گردشگران بسیاری را روانه این شهر می کند، تنوع اجناس خود را افزایش می دهند.

بهترین زمان خرید در آنکارا فصل بهار است؛ چون تنوع اجناس در این فصل در آنکارا بیشتر است

قیمت هتل ها برای اقامت در آنکارا در فصل های بهار بیشتر از فصول سرد سال است. فستیوال های حراج آنکارا زمان مشخصی ندارند و در هر فستیوال حراج، محصولات فصل قبل به حراج می رسد. هر سال در شهریورماه، جشنواره ای در آنکارا برگزار می شود که گردشگران آنکارا در آن شرکت می کنند و اجناس موردعلاقه خود را با قیمت مناسب و مناسب، خریداری می کنند. اگر در پی خرید پوشاک زمستانی مرغوب با قیمت مناسب هستید باید در حراج های بهاره آنکارا، شرکت کنید. بهتر است بدانید حراج های پایان فصل در مراکز خرید آنکارا در ماه های آذر تا اویل دی، بیشترین تخفیف را به محصولات ارائه می دهند.

بهترین اوت لت آنکارا

تنوع اوت لت ها در آنکارا، انتخاب بهترین اوت لت در بین آن ها را سخت می کند؛ اما گردشگران این انتخاب سخت را آسان تر کرده اند. گردشگران با گشت و گذار در اوت لت های آنکارا و مقایسه آن ها با هم، بهترین اوت لت را تشخصی داده اند. اگر از گردشگران بپرسید بهترین اوت لت آنکارا کدام است، آن ها اوت لتErzincanlilar Giyim را انتخاب می کنند.

اوت لت Erzincanlilar Giyim

اوت لت های آنکارا، مراکز خریدی هستند که اجناس مورد نیاز مردم را با قیمت مناسب و ارزان به مشتری عرضه می کنند. این مراکز خرید چون تولید را به طور مستقیم و بدون واسطه به مردم می فروشند، اجناس آن ها با قیمت پایین تری نسبت به دیگر مراکز خرید و فروشگاه ها عرضه می شود. در آنکارا اوت لت های متنوعی وجود دارد که هر یک از دیگری مجذوب کننده تر و متنوع تر هستند. از زاویه دید گردشگران، بین این اوت لت های متنوع ، اوت لت Erzincanlilar Giyim از دیگر اوت لت ها مجذوب کننده تر است؛ از این رو، این اوت لت را می توان بهترین اوت لت آنکارا به تعداد آورد. در این اوت لت، اجناسی چون پوشاک، کفش و کیف، لوازم آرایش، جواهرات و وسایل تزئینی باکیفیت را می توان مشاهده کرد و خرید.

از نگاه گردشگران اوت لت Erzincanlilar Giyim بهترین اوت لت آنکارا است

این مرکز خرید دارای یک پارکینگ بزرگ است. گردشگرانی که با ماشین شخصی به آنکارا می فرایند، می توانند از امکانات آن برای پارک خودرو استفاده کنند. از دیگر امکانات این اوت لت این است که جلوی آن اتوبوس هایی برای استفاده گردشگران و مشتری ها پارک می شود؛ پس اگر برای خرید به این اوت لت می روید نگران رفت و آمد خودتان نباشید.

 • آدرس: آنکارا، چانکایا، عزیزیه، اوت لت Erzincanlilar Giyim
 • ساعت کار: 10 صبح تا 22 شب

فصل حراج در آنکارا

اگر قصد دارید برای خرید به آنکارا بروید، باید ابتدا نیازهای خودتان را بدانید. در شهرهای ترکیه فصل خاصی برای خرید وجود ندارد و تنها در آخر هر فصل، اجناس و پوشاک فصل پیش در حراج پایان فصل، به فروش می رسد. در این حراج ها اجناس فصل قبل با قیمت مناسب و مناسب به مشتری ارائه می شود؛ اما بیشترین تخفیف حراجی های آنکارا، در ماه های آذر تا اوایل دی ماه با تخفیف ویژه به گردشگران ارائه می شود. این جشنوراه زمستانه از جاذبه های گردشگری شهر آنکارا محسوب می شود که گردشگران از خرید در آن لذت می برند.

فروشگاه ایرانی در آنکارا

در شهرهایی چون استانبول و آنتالیا فروشگاه های محدود ایرانی برای استفاده گردشگران وجود دارد. آنکارا، بیشتر به نام مرکز ترکیه شناخته می شود؛ اما امکانات آن، چیزی کمتر از دیگر شهرهای توریستی ترکیه نیست. با وجود اینکه ایرانیان زیادی در شهر آنکارا زندگی می کنند، فروشگاه های ایرانی زیادی در این شهر نیست. فروشگاه های ایرانی در آنکارا به چندین فروشگاه محدود خلاصه می شوند که فروشگاه مواد غذایی تیمومارکت در چانکایا آنکارا، یکی از آن ها است.

مرکز خرید کیزیلای آنکارا

مرکز خرید کیزیلای آنکارا از مراکز اصلی خرید در این شهر است. برخی مرکز خرید کیزیلای آنکارا را قلب مراکز خرید این شهر می دانند، چون تقریبا تمامی خیابان ها به این مرکز خرید وصل می شوند. مرکز خرید کیزیلای آنکارا، در منطقه شلوغ شهر قرار گرفته و اجناس با کیفیتی در آن برای فروش و عرضه به مشتری ها وجود دارد.

کیزیلای آنکارا، قلب مراکز خرید این شهر است و در منطقه ای شلوغ واقع شده است

خرید در مرکز خرید کیزیلای آنکارا بسیار مجذوب کننده و متنوع است. در این مرکز خرید می توانید به معنی واقعی خرید کرده و از خرید خود لذت ببرید؛ اما اگر به جاهای شلوغ علاقه ندارید، بهتر است اینجا را برای خرید انتخاب نکنید. مرکز خرید کیزیلای در میدانی به همین نام قرار گرفته و پیدا کردن آن کار سختی نیست؛ چون وسایل نقلیه ترکیه به راحتی به این مکان رفت و آمد می کنند.

 • آدرس: آنکارا، میدان کیزیلای، مرکز خرید کیزیلای
 • ساعت کار: 10 صبح تا 22 شب

مراکز خرید ارزان آنکارا

مراکز خرید در آنکارا بیشتر شامل اوت لت های این شهر می شوند. این مراکز خرید متنوع و مجذوب کننده، اجناس مرغوب را با قیمت مناسب و مناسب به گردشگران ارائه می کنند.

مرکز خرید Mudo

مرکز خرید مودو جزو مراکز خرید ارزان در شهر آنکارا است. این فروشگاه دو طبقه بسیار بزرگ دارد که یک طبقه آن، مخصوص کالاهای مورد نیاز آقایان و طبقه ای دیگر، بهترین برندهای جهان را در خود جای داده و به مشتری ها و گردشگران ارائه می کند. در این مرکز خرید می توانید اجناس مرغوب را با قیمت مناسب خریداری کنید.

مرکز خرید مودو آنکارا، اجناس را با کیفیت خوب و قیمت مناسب به مشتری ارائه می کند

در این فروشگاه، اجناسی با قیمت بالا عرضه می شود که شاید از شنیدن قیمت آن ها تعجب کنید. این ها اجناسی با مارک های مشهور و کیفیت بالا هستند؛ برای مثال، لباس هایی که بسیار خوش دوخت و مرغوب هستند. قیمت اجناس مرکز خرید مودو به دلیل کیفیت خوب این اجناس، بالا است.

 • آدرس: آنکارا، Tandoğan MUDO Outlet Mebusevleri Mah، مرکز خرید مودو
 • ساعت کار: 10 صبح تا 22

مرکز خرید ارزان اوپتیوم در آنکارا

تنوع اجناس در اوپتیوم، مرکز خرید ارزان و معروف در آنکارا، سبب مجذوب کنندهیت آن برای گردشگران شده است. بیشتر گردشگران شهر آنکارا خرید خود را از این فروشگاه، انجام می دهند. از کیف و کفش تا لوازم آرایشی در مرکز رید اوپتیوم پیدا می شود. برندهای H&M و زارا بیشترین متقاضی را در این مرکز خرید دارند. معروفیت مرکز خرید سبب شده است که همیشه، به ویژه در پایان هفته شلوغ و پر از مشتری باشد. امتیاز مرکز خرید اوپتیوم این است که محلی برای تفریح بچه ها دارد که می توانید بچه ها را در آن مکان بگذارید و با خیال راحت خرید کنید.

 • آدرس: آنکارا، اتیمسگات، مرکز خرید اوپتیوم
 • ساعت کار: 10 صبح تا 22 شب

بهترین مرکز خرید آنکارا

مراکز خرید آنکارا متنوع و مجذوب کننده هستند و انتخاب بهترین مرکز خرید آنکارا از میان این همه فروشگاه متنوع، کار راحتی نیست؛ اما از نظر گردشگران بهترین مرکز خرید آنکارا، آنکامال است.

آنکامال

این مرکز خرید مجذوب کننده با نام مرکز خرید میگروس افتتاح شد و مورد استقبال گردشگران قرار گرفت. استقبال زیاد از فروشگاه سبب شد که در مدت بسیار کمی پیشرفت کرده و معروفیت زیادی پیدا کند. مرکز خرید میگروس بعد از گذشت هشت سال از افتتاح، با نام مرکز خرید آنکامال (ANKAmall) وسعت یافت. آنکامال 120,000 متر مربع مساحت را به خود اختصاص داده است و بیشتر از 330 مغازه دارد. از امکانات این فروشگاه، می توان به پارکینگ، رستوران، سالن سینما، کافه و زمین بازی بچه ها اشاره کرد.

از نظر گردشگران آنکامال را می توان بهترین مرکز خرید آنکارا دانست

بسیاری از برندهای مختلف جهان از طریق آنکامال وارد ترکیه می شوند. بنابراین هر برندی که مورد نظر شما باشد در مغازه های این فروشگاه قابل مشاهده است. برندهای کوچ تاش، H&M،مارکس اند اسپنسر، بینر، مانگو و... را می توانید در آنکامال ببینید.

 • آدرس: منطقه آکوپرو، جاده کونیا دولت، بلوار مولانا
 • ساعت کار: هر روز از ساعت 10 صبح تا 22

مراکز خرید معروف آنکارا

مراکز خرید آنکارا متنوع هستند. ویژگی تنوع، سبب مجذوب کنندهیت آن ها در بین گردشگران می شود. معروفیت برخی از این مراکز خرید در آنکارا سبب شده است که در بین گردشگران هم معروف شوند.

مرکز خرید کنت پارک (kentpar)

مرکز خرید کنت پارک بسیار متنوع است و تمامی نیازهای شما را رفع می کند. این بازار مجذوب کننده از مرکز تفریح برای بچه ها برخوردار است و امکانات تفریحی برای ورزش و تفریح مشتری ها در نظر گرفته است. در این مرکز خرید لبا س های زنانه و مردانه، کفش، زیورآلات و ابزارآلات دیجیتالی را می توانید خریداری کنید. مرکز خرید کنت پارک 6 طبقه دارد و جزو مراکز خرید معروف و بزرگ آنکارا به تعداد می رود. خرید در این فروشگاه، مجذوب کنندهیت بالایی دارد؛ اگر به آنکارا می روید، بهتر است تجربه خرید در این مرکز خرید متنوع را از دست ندهید.

 • آدرس: آنکارا، محله مصطفی کمال، چانکایا، مرکز خرید کنت پارک
 • ساعت کار: 10 صبح تا 22 شب

مرکز خرید آلیزوریز (Alisveris)

مرکز خرید آلیزوزیر از مراکز خرید معروف آنکارا است. در این مرکز خرید اجناس با کیفیت با قیمت مناسب عرضه می شود. تنوع مجذوب کننده اجناس این مرکز خرید سبب می شود که گردشگران یک روز خود را، بدون خستگی یا کسالت، در این فروشگاه ها سپری کنند. مرکز خرید آلیزوریز رستوران های متنوعی برای استفاده گردشگران و مشتری ها دارد. تنوع غذا در این رستوران ها بالاست و شما می توانید طبق سلیقه ای که دارید غذای موردعلاقه تان را سفارش دهید.

 • آدرس: آنکارا، محله آکوپورا، مرکز خرید آلیزوریز
 • ساعت کار: همه روزه ساعت 10 صبح تا 22

اگر قصد سفر به ترکیه و خرید از مراکز خرید مجذوب کننده این شهر را دارید، بهتر است ابتدا تحقیق کنید و فروشگاه های مرکز ترکیه را بشناسید و سپس بر اساس نیاز و هزینه ای که برای خرید در نظر می گیرید برنامه ریزی کنید. مراکز خرید آنکارا اجناس معروف و برندهای جهان را در خود جای داده اند و با قیمت مناسب به گردشگران ارائه می دهند.

پرسش های متداول

قدیمی ترین بازار آنکارا کجاست؟

قدیمی ترین بازار آنکارا، بازار چیکریچیلر است که قدمتی تاریخی دارد و اجناس سنتی در آن به فروش می رسید.

بهترین زمان خرید در آنکارا چه زمانی است؟

بهترین زمان خرید در آنکارا بستگی به اجناسی دارد که شما نیاز دارید؛ چون آنکارا حراج های فصلی برگزار می کند و در پایان هر فصل، محصولات فصل قبل را به حراج می گذارد.

از لحاظ آب و هوا، بهترین زمان خرید، بهار است و از لحاظ تخفیف قیمتی، آذر و دی بهترین فصل خرید در آنکارا هستند.

بهترین اوت لت آنکارا کجاست؟

بهترین اوت لت آنکارا، اوت لت Erzincanlilar Giyim است.

مرکز خرید کیزیلای چگونه مرکز خریدی است؟

این مرکز در قلب آنکارا واقع شده است و یکی از مراکز خرید شلوغ آنکاراست. تنوع اجناس و برندهای مرغوب در این فروشگاه، اصلی ترین شاخصه آن است.

بهترین مرکز خرید آنکارا کجاست؟

آنکامال را می توان بهترین مرکز خرید در آنکارا دانست.

منبع: گردشبان
انتشار: 8 مرداد 1400 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 1139

به "آشنایی با مراکز خرید آنکارا از لوکس تا ارزان و سنتی، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشنایی با مراکز خرید آنکارا از لوکس تا ارزان و سنتی، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید