آمریکا به بازیگر 8 ساله هندی ویزا نداد، پارانویای مهاجرت

به گزارش تور ارمنستان، به گزارش خبرنگاران به نقل از گاردین، سانی پاوار کودک 8 ساله هندی که می خواست همراه پدرش راهی آمریکا شود تا در نمایش فیلمش حضور داشته باشد، با مخالفت سفارت آمریکا برای دریافت ویزا روبه رو شد.

آمریکا به بازیگر 8 ساله هندی ویزا نداد، پارانویای مهاجرت

واینستاین کمپانی توزیع کننده این فیلم است و می گوید این بچه قرار بود با پدرش به لس آنجلس پرواز کند و بعد به نیویورک برود تا برای نمایش فیلم شیر در آنجا حضور داشته باشد.

این بچه در فیلم شیر در نقش کودکی هندی بازی کرده که توسط شخصیتی که نیکول کیدمن نقش او را بازی می کند به فرزندخواندگی پذیرفته می شود و به استرالیا می رود. در واقع سارو بیرلی در خیابان های کلکته گم شده و راهی یتیم خانه می شود و بعد یک زوج استرالیایی او را به فرزندخواندگی می پذیرند. در بخش بعدی فیلم این بچه بزرگ شده و نقش او را دیو پاتل بازی می کند. بقیه فیلم را سارو که بزرگ شده دنبال می کند که از گوگل ارث استفاده می کند تا بتواند خانواده اش را پیدا کند.

کمپانی واینستاین تلاش می کند تا بتواند در آخرین لحظات برای این پدر و پسر ویزا بگیرد، اما مقامات کمپانی نگران هستند که سفارت آمریکا از ترس اقدام احتمالی آنها برای دریافت پناهندگی با دادن این ویزا مخالفت کند.

این کمپانی تاکید کرده می خواهد این پسر به عنوان یکی از ستارگان فیلم در مراسم افتتاح فیلم حضور داشته باشد. سخنگوی کمپانی گفته است: اینها پارانویای مهاجرت است. این بچه و پدرش مطلقا برای هیچ کسی خطری محسوب نمی شوند و ما سعی داریم با تجدید نظر از سوی وزارت امور خارجه این مشکل را حل کنیم.

فیلم شیر در جشنواره فیلم تورنتو اکران شد و این کودک بازیگر در آنجا نیز حضور نداشت.

شیر 25 نوامبر در آمریکا و 19 ژانویه در استرالیا و 20 ژانویه در بریتانیا اکران می شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 274

به "آمریکا به بازیگر 8 ساله هندی ویزا نداد، پارانویای مهاجرت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا به بازیگر 8 ساله هندی ویزا نداد، پارانویای مهاجرت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید