انتقال کاوه رضایی جنجالی شد!

به گزارش تور ارمنستان، یک رسانه بلژیکی از اقدامات نقل و انتقالاتی باشگاه لوون و نقش مدیر برنامه ایرانی با انتقال کاوه رضایی به این باشگاه به شدت انتقاد کرد.

انتقال کاوه رضایی جنجالی شد!

به گزارش خبرنگاران به نقل از مهر ، کاوه رضایی مهاجم تیم ملی فوتبال ایران هفته گذشته با قرارداد قرضی و یک ساله از تیم کلاب بروژ راهی تیم اود هورلی لوون بلژیک شد. رضایی در دو سال گذشته به صورت قرضی در تیم شارلوا بازی می کرد.

سایت اسپورت مگزین بلژیک در گزارشی از نقش موگی بیات مدیر برنامه ایرانی در انتقال کاوه رضایی به لوون و دخالت های این مدیر برنامه در جابجایی باشگاه به شدت انتقاد کرد.

در ابتدای گزارش این رسانه آمده است: موگی بیات عادت دارد بدون در زدن وارد جایی شود، کمی شبیه به هنگام حضور در خانه خود. هیچ چیز نشان نمی داد که روزی در استادیوم دن دریف هم این اتفاق رخ بدهد. با توجه به شرایط موجود، به نظر می رسید در تیم لوون نیازی به یک واسطه مثل بیات وجود ندارد… هیچکس تصور نمی کرد که این مدیر برنامه ابتدا سباستین دوائست (30 ساله) و سپس چند ماه بعد کاوه رضایی (29 ساله) را به لوون بیاورد.

این سایت از کاوه رضایی به نام بازیکن ناخواسته برای لوون یاد کرده است که جایی برای او در تیم های دیگر پیدا نشده بود: رضایی در اولین فصل حضورش در کلاب بروژ دچار مسائل شخصی و سطح فنی بسیار پایین ترین نسبت به رقبای خود شد. او هرگز در برنامه های فیلیپ کلمنت سرمربی کلاب نبود. مهاجم ایرانی دو سال متوالی به شارلوا قرض داده و در آنجا کم کم محو شد. او حتی در بهترین فرم خود هنوز بخشی از رختکن تیم را عصبی می کرد بخصوص با مقایسه های دائمی اش با شرایط باشگاه کلاب بروژ. حتی یکی از اعضای تیم مربیگری یک روز گفتاو بی وقفه در مورد بروژ صحبت می کند اما شاید به کارهایی که در آنجا انجام داده، فکر کند. مالک گورخرها (باشگاه شارلوا) هم یکی از آخرین مدافعان کاوه رضایی بود قبل از اینکه دیگر نتواند عملکرد ناامید کننده مهاجم را نادیده بگیرد. بنابراین دیگر هیچ حرفی در مورد سومین بازگشت رضایی به شارلوا در این تابستان مطرح نشد؛ هرچند ادوارد استیل سرمربی شارلوا هنوز دنبال مهاجم است. او به نام دستیار سرمربی بروژ در سال های گذشته می توانست ثابت کند که مهاجم ایرانی از نظر فنی محدود است و بدون شک می خواهد بازیکن با کیفیت تری را به خدمت بگیرد.

سایت اسپورت مگزین همچنین با اشاره به شرایط نامناسب مدیریتی در باشگاه لوون نوشت: بنابراین تیمِ در بیم و هراس لوون مشتری ایده آلی برای بیات است. علاوه بر این به لطف کاوه رضایی، بیات توانست پرونده توماس هنری را هم به خود جلب کند. این مهاجم به زودی می تواند به تیم خنت برود. بوفالوها (لوون) به تازگی یک انتقال پرسود با رومن یارمچوک انجام داده اند و به دلیل شرایط جسمانی لوران، همچنان دنبال یک مهاجم قوی هستند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 25 مرداد 1400 بروزرسانی: 25 مرداد 1400 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 1165

به "انتقال کاوه رضایی جنجالی شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقال کاوه رضایی جنجالی شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید