بازیکنان جوان و مربی ایرانی را با یک تورنمنت قضاوت نکنیم

به گزارش تور ارمنستان، به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون والیبال، امیر خوش خبر در خصوص تیم اعزامی به مسابقات قهرمانی مردان آسیا، گفت: تیم ملی والیبال با ترکیبی تحول یافته راهی این رقابت ها شده است که در راس آن یک مربی ایرانی است.

بازیکنان جوان و مربی ایرانی را با یک تورنمنت قضاوت نکنیم

وی با بیان اینکه چهره نوی از تیم ملی والیبال ایران در مسابقات قهرمانی آسیا شاهد هستیم، افزود: این اتفاق نویدبخش روزهایی است که مربیان داخلی هدایت تیم ملی را بر عهده گیرند.

خوش خبر ادامه داد: با این شرایط نو نباید بازیکنان جوان و مربی ایرانی را تنها با نتیجه یک تورنمنت قضاوت کرد. امیدوارم که نتیجه مطلوبی بگیرند، اما اگر این اتفاق هم نیفتاد باید خویشتن دار بود و به آن ها فرصت داد.

سرپرست سابق تیم ملی والیبال به پوست اندازی های اجرا شده در ترکیب تیم ملی اشاره و اعلام نمود: در هر تیمی تغییر نسل و جوان گرایی رخ می دهد، البته معتقدم هنوز بازیکنان قدیمی خوبی وجود دارند که سرمایه ملی هستند و می توانند به والیبال خدمت کنند. این تغییرات می تواند وسیع و بسیار آرام انجام شود. من همه اتفاقات را به فال نیک می گیرم.

وی با نگاهی به حریفان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا، شرح داد: حریفان ایران در این رقابت ها، حریفان سنتی ما در آسیا هستند که فکر می کنم کار سختی مقابل آن ها داریم.

تیم ژاپن به واسطه حضور در المپیک متحول شده خواهد بود. کشورهای کره جنوبی، چین و حتی استرالیا قطعاً تیم های خوبی به مسابقات فرستاده اند و تیم های دیگر را با چالش روبرو خواهد کرد. حضور تیم پاکستان با مربیگری رحمان محمدی راد و مصاف با ایران تقابل بسیار خوب و سختی برای والیبال ایران خواهد بود.

خوش خبر در پایان با ابراز امیدواری از کسب نتیجه مناسب از سوی تیم ملی در ژاپن افزود: تصور می کنم سطح تیم ایران از نظر فنی، تکنیکی و تاکتیکی با وجود ترکیب جوان به همه تیم ها می چربد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 شهریور 1400 بروزرسانی: 19 شهریور 1400 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 1193

به "بازیکنان جوان و مربی ایرانی را با یک تورنمنت قضاوت نکنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکنان جوان و مربی ایرانی را با یک تورنمنت قضاوت نکنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید