تساوی بایرن مونیخ و آرمینیا بیله فلد در دیداری پرگل، پیروزی چلسی برابر نیوکاسل

به گزارش تور ارمنستان، خبرگزاری خبرنگاران- بایرن مونیخ در دیداری که اشتباهات زیادی داشت، هر طور شده از بازی باخته، یک تساوی گرفت.

تساوی بایرن مونیخ و آرمینیا بیله فلد در دیداری پرگل، پیروزی چلسی برابر نیوکاسل

به گزارش خبرنگاران، اولین بازی بایرن مونیخ در بوندسلیگا پس از جام باشگاه های دنیا چندان برای آن ها جالب نبود. با توجه به حضور نداشتن چند بازیکن در ترکیب اصلی، بایرن مونیخ مقابل تیم انتهای جدولی بیله فلد به سختی یک تساوی گرفت. در این ملاقات شاگردان هانسی فلیک ابتدا با دو گل عقب افتادند اما در ادامه توانستند گل های خورده را جبران نمایند و در نهایت از این ملاقات خانگی به یک امتیاز برسند. همانطور که انتظار می رفت، بایرنی ها بازی را بهتر شروع کردند و در دقیقه 4 بود که چوپو موتینگ پشت محوطه جریمه بیله فلد صاحب موقعیت شد اما ضربه زمینی او را مورنو با یک واکنش خوب دفع کرد.

در ادامه بازیکنان میهمان ابتکار عمل را در دست گرفتند و در دقیقه 9 به گل رسیدند. روی پاسدر عمق پریتل بود که میشل فلاپ روی خط محوطه جریمه صاحب توپ شد و با یک ضربه پای چپ دقیق کار را تمام کرد. بعد از این گل بازیکنان بایرن پیش کشیدند و حملات بیشتری روی دروازه حریف داشتند؛ هرچند نمی توانستند موقعیت ویژه ای ایجاد نمایند. در دقیقه 27 بود که روی ارسال دیدنی لروی سانه، این کورنتون تولیسو بود که می توانست با ضربه سر گل تساوی را به ثمر برساند اما مورنو با واکنش مناسب توپ را دفع کرد. دو دقیقه بعد، بار دیگر سانه با یک حرکت خوب موقعیت سازی کرد اما ضربه لواندوفسکی را پیپر با حضور به موقع بلوکه کرد.

حملات بایرنی ها ادامه پیدا کرد و این تیم یکی دو موقعیت خوب دیگر را از دست داد و در مقابل این بازیکنان بیله فلد بودند که در دقیقه 37 به گل دوم رسیدند. روی یک ضربه کرنر از سمت راست دروازه بایرن بود که روی ارسال فلاپ، این پیپر بود که با ضربه سر دروازه نویر را باز کرد. در دقایق خاتمهی این نیمه هم بایرنی ها کوشش بیشتری برای رسیدن به گل داشتند اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و نیمه اول با رجحان 2-0 میهمان به خاتمه رسید.

نیمه دوم را هم بایرن بهتر شروع کرد و در دقیقه 48 به گل رسید. ارسال بلند داود آلابا پشت مدافعان به لواندوفسکی رسید و او هم بعد از کنترل توپ با سینه، با ضربه ای تماشایی، حساب کار را 2-1 کرد. اما تنها یک دقیقه بعد، بیله فلد به گل سوم رسید. حرکت ووگل سامر از سمت چپ و ارسال او به دهانه دروازه را گبائور با یک ضربه بغل پای ساده تبدیل به گل کرد. بایرنی ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند و در دقیقه 57 بار دیگر اختلاف را به حداقل رساندند. این بار لروی سانه بود که از سمت راست توپ خطرناکی را به مقابل دروازه بیله فلد فرستاد و تولیسو با ضربه سر کار را تمام کرد.

سه دقیقه بعد، چیزی نمانده بود که کینگزلی کومان با یک ضربه دقیق از پشت محوطه جریمه، کار را به تساوی بکشد اما باز هم مورنو دروازه تیمش را نجات داد. کوشش بایرنی ها برای رسیدن به گل تساوی پایان در دقیقه 69 نتیجه داد. این بار هم روی حرکت سانه از سمت راست بود که توپ با دفع ناقص مدافعان، پشت محوطه جریمه به آلفونسو دیویس رسید و او هم با شوتی دیدنی، دروازه بیله فلد را باز کرد. بعد از این گل تیم میهمان بار دیگر پیش کشید و در دقیقه 72، کوردووا دروازه بایرن را برای بار چهارم باز کرد اما داور به دلیل آفساید این گل را نپذیرفت. بلافاصله در سمت مقابل بایرنی ها تا آستانه زدن گل چهارم پیش رفتند اما مورنو ابتدا ضربه لواندوفسکی را دفع کرد و توپ برگشتی را هم مهاجم لهستانی به بیرون فرستاد. در دقایق خاتمهی هر دو تیم برای رسیدن به گل پیروزی کوشش کردند اما در نهایت این ملاقات جذاب با تساوی 3-3 به خاتمه رسید.

بایرن مونیخ 0-1 آرمینیا بیله فلد؛ میشل فلاپ 9`: پاس پریتل با عبور از شکاف خط دفاعی بایرن مونیخ به فلاپ رسید و او با ضربه ای زمینی، مانوئل نویر را مغلوب کرد.

بایرن مونیخ 0-2 آرمینیا بیله فلد؛ آموس پایپر 37`: فلاپ این بار در نقش گل ساز ظاهر شد. کرنر ارسالی او با ضربه سر پایپر وارد دروازه شد.

بایرن مونیخ 1-2 آرمینیا بیله فلد؛ روبرت لواندوفسکی 48`: پاس بلند آلابا به لواندوفسکی رسید او پس از یک کنترل و چرخش عالی، با شوتی بسیار خوب، دروازه حریف را گشود.

بایرن مونیخ 1-3 آرمینیا بیله فلد؛ کریستین گباوئر 49`: فولگزامر با عبور از سد بونا سار پاسی عرضی به درون محوطه شش قدم ارسال کرد که گباوئر دروازه بایرن مونیخ را گشود.

بایرن مونیخ 2-3 آرمینیا بیله فلد؛ کورنتن تولیسو 57`: سانتر لروی سانه با ضربه سر تولیسو وارد دروازه بیله فلد شد.

بایرن مونیخ 3-3 آرمینیا بیله فلد؛ آلفونسو دیویس 70`: پس از بلوکه شدن ضربه بایرنی ها، توپ به آلفونسو دیویس رسید و او با شوتی محکم، دروازه حریف را فرو ریخت.

- چلسی با کسب دوازدهمین برد خود در فصل 21-2020 لیگ برتر با تفاضل گل بهتر نسبت به وست هم در رده چهارم جدول رده بندی نهاده شد و بار دیگر به منطقه سهمیه لیگ قهرمانان اروپا بازگشت. در این بازی که ابتدا با مصدومیت تامی آبراهام تلخی خاص خودش را داشت، ژیرو پس از ورود تعویضی به زمین مجددا گلزنی کرد و تیمو ورنر نیز به طلسم گل نزدن خود در لیگ برتر خاتمه داد. از سوی دیگر نیوکاسل که به لطف شکست دادن اورتون و ساوتهمپتون در بازی های اخیر روحیه خوبی داشت، سیزدهمین باخت فصل خود را متحمل شد تا در رده هفدهم بماند و فقط 7 امتیاز با فولام رده هجدهمی فاصله داشته باشد.

چلسی 1-0 نیوکاسل؛ ژیرو (31): ارسال ورنر از سمت چپ با اثر گذاری دارلو به مانت نرسید تا توپ زیر پای ژیرو بیافتد و این بازیکن با فرصت طلبی، دروازه تیم مهمان را باز کند.

چلسی 2-0 نیوکاسل؛ ورنر (39): کرنر ارسالی از سمت راست پس از برخورد به چند بازیکن در تیر دورتر به ورنر رسید و این مهاجم آلمانی به راحتی گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 31 فروردین 1400 بروزرسانی: 31 فروردین 1400 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 970

به "تساوی بایرن مونیخ و آرمینیا بیله فلد در دیداری پرگل، پیروزی چلسی برابر نیوکاسل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تساوی بایرن مونیخ و آرمینیا بیله فلد در دیداری پرگل، پیروزی چلسی برابر نیوکاسل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید