شرح وکیل برانکو در خصوص حکم پرسپولیس، عربستانی ها تماس گرفتند!

به گزارش تور ارمنستان، به گزارش خبرنگاران، صعود تیم فوتبال پرسپولیس به فینال رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در حالی رقم خورد که این تیم توانست النصر عربستان را در نیمه نهایی شکست داده و به عنوان برنده بازی های غرب آسیا به فینال برسد.

شرح وکیل برانکو در خصوص حکم پرسپولیس، عربستانی ها تماس گرفتند!

با این حال باشگاه النصر عربستان پس از انتها این بازی اقدام به شکایت از پرسپولیس بابت استفاده غیرقانونی از بازیکنان تازه وارد خود در جابجایی تابستانی کرد. در شکایت این باشگاه عربستانی که به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شده آمده است: بازیکنان جدید پرسپولیس با وجود محرومیت این باشگاه از سوی فیفا در پرونده مربوط به شکایت برانکو ایوانکوویچ جذب شده اند و این تیم در رقابت های لیگ قهرمانان 2020 بخصوص بازی با النصر عربستان در نیمه نهایی از این بازیکنان استفاده نموده است.

دارو بوشیچ وکیل برانکو ایوانکوویچ در تبادل نظر با خبرنگاران، با اشاره به این موضوع گفت: حکم فیفا به طور شفاف درباره جزئیات آن شرح داده است. باشگاه پرسپولیس بارها اعلام به پرداخت پول کرد اما این اتفاق تا این لحظه هم به طور کامل نیفتاده است. فیفا هم رای داد که پرسپولیس از 12 سپتامبر میلادی (22 شهریورماه) نمی تواند بازیکنی را جذب کند.

وی در ادامه یادآور شد: به خبرنگاران عربستانی هم همین را گفتم. ما منتظر پول بودیم اما پرسپولیس نداد. فیفا هم رای داد. من نمی دانم پرسپولیس چه بازیکنانی را گرفته است اما می دانم آنها قبل از برانکو محروم نبوده اند. حکم فیفا نیز به صراحت و وضوح در جمله ای اعلام نموده است که از تاریخ ارسال حکم، محکومیت پرسپولیس در فیفا لحاظ می گردد.

وکیل برانکو در پاسخ به اینکه آیا پرسپولیس تخلف نموده است یا خیر تاکید نمود: من در جریان جزئیات چگونگی بازیکنانی که گرفته اند نیستم اما کاملاً شفاف در حکم فیفا هست که آنها نباید از 12 سپتامبر به بعد اقدام به جذب بازیکن نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 آبان 1399 بروزرسانی: 17 آبان 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 643

به "شرح وکیل برانکو در خصوص حکم پرسپولیس، عربستانی ها تماس گرفتند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح وکیل برانکو در خصوص حکم پرسپولیس، عربستانی ها تماس گرفتند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید