سلطانی فر: هیچ دسیسه خارجی نمی تواند مقابل حماسه طرفداران پرسپولیس نتیجه بگیرد

به گزارش تور ارمنستان، تهران (پانا) - وزیر ورزش و جوانان پرسپولیس را نماینده فوتبال ایران دانست و برای این تیم آرزوی قهرمانی در آسیا را کرد.

سلطانی فر: هیچ دسیسه خارجی نمی تواند مقابل حماسه طرفداران پرسپولیس نتیجه بگیرد

به گزارش روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر درباره صعود تیم پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: شاهد یک اتفاق عظیم و خجسته ملی برای ورزش و فوتبال ایران بودیم ولی هنوز کار تمام نشده است و امیدواریم این بار پرسپولیس در فینال نتیجه بگیرد .

وزیر ورزش و جوانان اضافه کرد: از توجه ریاست جمهوری به ورزش و کوشش های مدیران این حوزه تشکر می کنم و وظیفه ما خدمت به انقلاب و مردم است و برای شادی دل آنها از هیچی کوششی فروگذار نیستیم.

وی اعلام کرد: پرسپولیس و همه نمایندگان حاضر ایران در مسابقات لیگ قهرمانان در منطقه غرب آسیا از جان مایه گذاشتند و از تمام جوانان کشور صمیمانه تشکر می کنم چرا که در شرایطی نابرابر و در اوج تحریم های ظالمانه و ناعادلانه، مردانه پای مردم و کشور و نظام ایستادند و کام مردم شیرین شد.

سلطانی فر توضیح داد : همگان شاهد بودند که شیطنت ها تا آخرین ساعت ها علیه نمایندگان ایران ادامه داشت ولی همت بلند جوانان فداکار و ارزشمند ایران، موجب شد طرف سه سال گذشته شاهد دومین حضور یک نماینده فوتبال باشگاهی ایران در فینال لیگ قهرمانان باشیم.

وزیر ورزش و جوانان تاکید نمود: مردم و علاقه مندان پر شمار فوتبال ایران، حافظ و حامی فوتبال ملی و باشگاهی هستند و هیچ دسیسه خارجی نمی تواند مقابل حمایت میلیون ها طرفدار و عاشق فوتبال نتیجه بگیرد.

وی گفت : پرسپولیس، نماینده ملی فوتبال ایران است و برای موفقیت آن به همراه فدراسیون فوتبال در کنار این باشگاه هستیم و امیدوارم با آمادگی بیشتر بتوانیم بعد از سال ها جام قهرمانی آسیا را به ایران بیاوریم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 1 آذر 1399 بروزرسانی: 1 آذر 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 673

به "سلطانی فر: هیچ دسیسه خارجی نمی تواند مقابل حماسه طرفداران پرسپولیس نتیجه بگیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلطانی فر: هیچ دسیسه خارجی نمی تواند مقابل حماسه طرفداران پرسپولیس نتیجه بگیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید