جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ، زمان صدور کارت ورود به جلسه و برگزاری آزمون اعلام شد

به گزارش تور ارمنستان، مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور زمان انتشار کارت ورود به جلسه و برگزاری آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموز سال 1402 را بیان نمود.

جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ، زمان صدور کارت ورود به جلسه و برگزاری آزمون اعلام شد

به گزارش خبرنگاران، دکتر علیرضا کریمیان مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور درباره برگزاری آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموز سال 1402 گفت: کارت شرکت در آزمون از روز دوشنبه 9 مرداد ماه از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش منتشر می شود لذا داوطلبان برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده با وارد کردن اطلاعات شناسنامه ای و یا اطلاعات ثبت نامی از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و بر اساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.

وی اضافه کرد: فرآیند برگزاری آزمون از ساعت 7:30 صبح روز پنجشنبه 12 مرداد ماه آغاز می شود و برای حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینتِ کارت شرکت در آزمون ، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از داوطلبان علاقه مند خواست به منظور کسب اطلاعات بیشتر اطلاعیه منتشر شده در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور (اینجا کلیک کنید) را به دقت مطالعه کنند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 4 مرداد 1402 بروزرسانی: 4 مرداد 1402 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 1678

به "جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ، زمان صدور کارت ورود به جلسه و برگزاری آزمون اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ، زمان صدور کارت ورود به جلسه و برگزاری آزمون اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید