ملاقات فوتسال آذرخش بندرعباس و فرش آرا مشهد لغو شد

به گزارش تور ارمنستان، خبرنگاران/هرمزگان ملاقات فوتسال تیم های آذرخش بندرعباس و فرش آرا مشهد به دلیل عدم حضور بازیکنان تیم میزبان برگزار نشد.

ملاقات فوتسال آذرخش بندرعباس و فرش آرا مشهد لغو شد

در حالی که قرار بود از ساعت 17 امروز ملاقات تیم های آذرخش بندرعباس و فرش آرا مشهد از سری مسابقات لیگ برتر فوتسال کشور در سالن فجر بندرعباس برگزار گردد، این ملاقات به دلیل عدم حضور بازیکنان تیم آذرخش برگزار نشد.

بازیکنان و کادرفنی این تیم در طول هفته جاری در اعتراض به عدم پرداخت مطالبات فصل جاری و باقیمانده مطالبات فصل گذشته حاضر به حضور در تمرینات نشده بودند.

همچنین گفته می گردد که مالک باشگاه چکی به مبلغ چهارصد میلیون تومان برای تاریخ اول دی ماه نیز صادر نموده اما بازیکنان و کادرفنی به این موضوع هم اعتماد ننموده و حاضر به برگزاری این ملاقات نشدند.

عباس مصدقی، نماینده فدراسیون فوتبال در این ملاقات در گفت و گو با تور ارمنستان، اضافه نمود: تا 15 دقیقه پس از اعلام زمان شروع مسابقه طبق قانون صبر کردیم اما بازهم بازیکنان تیم آذرخش حاضر نشدند.

وی در انتها گفت: طبق قانون از تیم آذرخش بین سه تا 9 امتیاز کسر و نماینده مشهد پیروز این ملاقات شناخته می گردد.

به گزارش تور ارمنستان، این در حالی است که تماشاگران خشمگین آذرخش بندرعباس با شعارهای خود مالک باشگاه و مسئولان استان هرمزگان را به دلیل عدم تحقق وعده هایشان مقصر در اتفاق این ملاقات می دانستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 52

به "ملاقات فوتسال آذرخش بندرعباس و فرش آرا مشهد لغو شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملاقات فوتسال آذرخش بندرعباس و فرش آرا مشهد لغو شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید