ظاهر بازیکنان بارسلونا سوژه تمسخر اهالی فضای مجازی شد، شکارچیان اشباح وارد می شوند!

به گزارش تور ارمنستان، بازیکنان بارسلونا برای مصاف اخیرشان در لالیگا با لباس هایی به خانه حریف رفتند که باعث تمسخر آنها در فضای مجازی شده است.

ظاهر بازیکنان بارسلونا سوژه تمسخر اهالی فضای مجازی شد، شکارچیان اشباح وارد می شوند!

به گزارش تور ارمنستان، بارسلونا اگرچه در بازی خارج از خانه اخیرش مقابل اتلتیکومادرید در هفته چهاردهم لالیگا پیروز شد اما در سلیقه برای انتخاب لباس های متحد الشکل برای رفتن به خانه حریف با اختلاف بازنده بود. حداقل این چیزی است که با مرور واکنش اهالی فضای مجازی به طرز پوشش بازیکنان بارسلونا پیش از رفتن به استادیوم واندامتروپولیتانو می توان برداشت کرد.

نشریه سان انگلیس درباره پوشش بازیکنان بارسلونا نوشته است: شلوار های خاکی بازیکنان بارسلونا با پنج نوار افقی سفید رنگ روی آن همراه با کفش های سیاه و در بالاتنه سوئیشرت هایی به رنگ خاکستری با آستین های سفید روی پیراهنی سفید، برای بازیکنان بارسلونا ظاهری عجیب در سفر به واندامتروپولیتانو ساخته بود.

واکنش جالب تر اما از سوی کاربران شبکه های اجتماعی بود که ظاهر بازیکنان بارسلونا را دستمایه طنز قرار داده اند.

یک کاربر نوشته است: ظاهر بازیکنان بارسلونا ترکیبی از لباس های فیلم شکارچیان اشباح (Ghostbusters)، رانندگان کامیون های حمله نخاله و عوامل پشت صحنه فیلم گریس است. این چه ظاهر رسمی ای است که باشگاه بارسلونا انتخاب نموده؟!

یکی دیگر از کاربران نوشته: یکی فوراً طراح لباس بازیکنان بارسلونا را دستگیر کند!. کاربری دیگر نوشته: لباس بازیکنان بارسلونا مرا یاد یونیفرم تکنسین های آسانسور ها و پله برقی های فرودگاه می اندازد. عجیب است که روی شلوارشان به جای آن نوارها، استلادا (نوار های زرد و قرمز پرچم کاتالونیا) را نینداخته اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 14

به "ظاهر بازیکنان بارسلونا سوژه تمسخر اهالی فضای مجازی شد، شکارچیان اشباح وارد می شوند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ظاهر بازیکنان بارسلونا سوژه تمسخر اهالی فضای مجازی شد، شکارچیان اشباح وارد می شوند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید