نجات کودک از دست پلنگ به وسیله مادرش

به گزارش تور ارمنستان، زن هندی با به خطر انداختن جان خود، جان پسرش را در حمله پلنگ نجات داد.

نجات کودک از دست پلنگ به وسیله مادرش

به گزارش خبرنگاران، یک زن هندوستانی در مبارزه با پلنگ پیروز به نجات جان فرزندش از دست این حیوان شد.در حالی که پلنگ با ربودن پسر هشت ساله در حال فرار بود، این زن با تعقیب این حیوان جان پسرش را نجات داد. این اتفاق در روستایی در منطقه بهوپال واقع در استان مادهیا پرادش هند رخ داد. بنا به گزارش رسانه های محلی هند این زن حدود یک مایل برای نجات فرزندش در پی این پلنگ دوید. او پس از رسیدن به پلنگ با دست خالی پسرش را از آرواره های این حیوان بیرون کشید.

بیشتر بخوانید

بنا به گزارش رسانه های محلی در لحظه وقوع حادثه بایگا به همراه سه فرزندش در بیرون از خانه نشسته بود که ناگهان یکی از بچه هایش مورد حمله پلنگ نهاده شد و ربوده شد. این حیوان پس از گرفتن کودک آغاز به فرار کرد. بایگا با سپردن دو فرزند دیگرش به همسایه ها، اقدام به تعقیب پلنگ کرد.

پلنگ پس از طی حدود یک مایل در حالی که خسته شده بود کودک را به داخل بوته ها برد و با انداختن آن روی زمین چنگالش را روی آن قرار داد. بایگا به محض رسیدن به پلنگ به این حیوان یورش برد و پیروز شد فرزندش را از چنگ پلنگ بیرون بکشد.

در این حادثه این مادر جوان دچار جراحت و پس از آن به بیمارستان منتقل شد. پسر این زن نیز از ناحیه چشم، چانه و گونه دچار جراحت شد. حال مادر و فرزندش مساعد گزارش شده است.

انتهای پیغام /

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 19 بهمن 1400 بروزرسانی: 19 بهمن 1400 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 1355

به "نجات کودک از دست پلنگ به وسیله مادرش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نجات کودک از دست پلنگ به وسیله مادرش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید