گل محمدی: دلایل کافی برای لغو بازی با نساجی وجود نداشت، اگر مهاجمان گل نمی زنند ایراد از من است

به گزارش تور ارمنستان، سرمربی پرسپولیس گفت : دلایل کافی برای لغو ملاقات با نساجی وجود نداشت و ما هم اصراری به انجام این مسابقه نداشتیم.

گل محمدی: دلایل کافی برای لغو بازی با نساجی وجود نداشت، اگر مهاجمان گل نمی زنند ایراد از من است

به گزارش خبرنگاران، یحیی گل محمدی در خصوص پیروزی تیمش مقابل نساجی و اینکه آیا باشگاه پرسپولیس نیز به دنبال لغو این بازی بود یا خیر؟ گفت: دلایلی که برای لغو بازی وجود داشت، کافی نبود. ما اطلاع داشتیم که اعضای کادرفنی و بازیکنان نساجی به کرونا مبتلا شدند، برای آن ها آرزو سلامتی می کنیم ولی از بازیکنان اصلی این تیم فقط قائد رحمتی که مصدوم بود، کرونا داشت و مابقی بازیکنان جوان و اعضای کادرفنی بودند.

وی در واکنش به این پرسش که آیا نگران ابتلا بازیکنان پرسپولیس به کرونا نبود؟ گفت: این نگرانی را در تمام بازی ها داریم. در هر مسابقه امکان دارد اعضای کادرفنی یا حتی خودمان مبتلا باشیم و پنهان باشد. تعداد مبتلایان نساجی به حد کافی نبود و ما هم اصراری به انجام بازی نداشتیم. اگر با دستور ستاد بازی لغو می شد ما هم بازی نمی کردیم. همان اتفاقی که در بازی با ذوب آهن سال گذشته افتاد و بازی لغو شد و کاری از دست مان بر نمی آمد. در هر صورت این نگرانی در تمام بازی ها وجود دارد و امیدوارم به جایی برسیم که دیگر این نگرانی ها وجود نداشته باشد.

سرمربی پرسپولیس در خصوص سفر این تیم به هند نیز شرح داد: فردا 9:30 پرواز داریم. همه چیز تعیین است ولی نگرانی که وجود دارد این است که حباب قرنطینه در هتل هند وجود ندارد. فکر می کنم در هتلی هستیم که 230، 240 اتاق دارد و استخر، سونا و غذاخوری مشترک است. در هند کرونا هم شرایط خوب ندارد و نگرانی ما همین است.

گل محمدی در خصوص عملکرد مهاجمان پرسپولیس مطرح نمود: آل کثیر بعد از 6 ماه تازه وارد تیم شده و مغانلو هم شاید در شرایط مسابقه نباشد. فشار بیش از حد به مهاجمان درست نیست. اگر بازیکنان گل نزنند ایراد از من است. حتما من ایراد داشتم که نتوانستم با آن ها کار کنم. خواهش می کنم فشار زیاد نیاوریم. من اعتقاد زیادی به بازیکنان دارم و مطمئنم با اعتماد بیشتر جواب می گیریم تا فشار.

وی در انتها گفت: هنوز هم اعتقاد داریم محرویت آل کثیر سختگیرانه بود. دوران سختی را پشت سر گذاشته و باید بتوانیم از او خوب استفاده کنیم. انگیزه زیادی دارد تا این چند ماه را جبران کند و ما هم هر کاری از دست مان بربیاد انجام می دهیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 10 اردیبهشت 1400 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 985

به "گل محمدی: دلایل کافی برای لغو بازی با نساجی وجود نداشت، اگر مهاجمان گل نمی زنند ایراد از من است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: دلایل کافی برای لغو بازی با نساجی وجود نداشت، اگر مهاجمان گل نمی زنند ایراد از من است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید