یک استقلالی دیگر در لیست خرید سپاهان

به گزارش تور ارمنستان، روزبه چشمی در روز های اخیر برای تمدید قرارداد خود با باشگاه استقلال مذاکره نموده، اما این مذاکره منجر به عقد قرارداد نشده است و اذعان نموده بعد از صحبت با ساپینتو مربی تازه استقلال قرارداد خود را با باشگاه تمدید می نماید و ابتدا میخواهد نظر سرمربی تازه تیم را در خصوص خود جویا گردد. روزبه چشمی در اصل هافبک دفاعی است، اما بار ها و بار ها چه در بازی های باشگاهی و چه در بازی های تیم ملی در پست مدافع میانی هم به میدان رفته است.

یک استقلالی دیگر در لیست خرید سپاهان

سپاهان در حالی در کوشش برای خرید روزبه چشمی است که پیش از عقد قرارداد با محمد دانشگر با میلاد زکی پور هم قرارداد امضاء نموده است. طبیعی است این فصل بیشتر خرید های سپاهان در خط دفاعی باشد به این خاطر که تیم اصفهانی گولیسانی و دانیال اسماعیلی فر را از دست داده است و گفته می گردد احتمال حضور محمد نژاد مهدی هم در تیم آبی وجود دارد و از بین مدافعان به جای مانده سپاهان تنها عزت پورقاز یک فصل دیگر با تیم سپاهان قرارداد دارد. سپاهان هم چنین در کوشش است محمد علی نژاد وینگر تیم آلومینیوم اراک را بخدمت بگیرد و همین امروز و فردا است که قرارداد با این بازیکن نهایی گردد.

جذب محمد دانشگر به وسیله باشگاه سپاهان یک شوک به آبی ها بود و در ادامه در صورت حضور روزبه چشمی در جمع طلایی پوشان خط دفاعی استقلال خالی از بازیکن خواهد شد و آبی ها برای تکمیل خط دفاعی خود باید چند خرید داشته باشند. شاید حضور محمد نژاد مهدی در خط دفاعی استقلال این خلا را کمی پر کند. به خصوص اگر قرار باشد با رفع شدن موانع یک بار دیگر محمد حسین مرادمند و سیاوش یزدانی به اردوی تیم آبی برگردند.

ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 31 تیر 1401 بروزرسانی: 31 تیر 1401 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 1502

به "یک استقلالی دیگر در لیست خرید سپاهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک استقلالی دیگر در لیست خرید سپاهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید