آخرین صورتحساب سهام عدالت ، بورس، دارندگان سهام عدالت را غافلگیر می کند؟

به گزارش تور ارمنستان، به گزارش خبرنگاران، بعد از انتخابات آمریکا و شروع رشد شاخص کل بازار سهام، ارزش سهام عدالت روندی صعودی پیدا کرد و تا 14 میلیون و 200 هزار تومان نیز رسید اما در جریان معاملات دو هفته اخیر سهام عدالت حدود 1/5 میلیون تومان افت کرده است.

آخرین صورتحساب سهام عدالت ، بورس، دارندگان سهام عدالت را غافلگیر می کند؟

البته ارزش سهام عدالت در صورتی 12 میلیون و 600 هزار تومان است که افزایش سرمایه نمادهایی چون فارس، فملی، شتران، شپنا، فخوز و فولاژ در سبد سهام عدالت اعمال شود. اما اگر افزایش سرمایه این نمادها اعمال نشود ارزش سهام عدالت حدود 10 میلیون تومان است.

محمد خبری زاد، کارشناس بازار سرمایه در رابطه با زمان بازگشت سهام عدالت به سقف قبلی خود گفت: سهم های پرتفوی سهام عدالت به شدت ارزنده هستد و اگر سهامداران دیدگاه بلندمدت داشته باشند و حدود یکسال این سبد را نگه دارند بازدهی خوبی خواهند گرفت اما در کوتاه مدت فکر نمی کنم به سقف قبلی خود برشود، در هرصورت فکر می کنم فروش سهام عدالت فعلا عاقلانه نیست.

همچنین باقر خادمی عقیده دارد بازار سهام در جریان معاملات روزهای آینده به سمت سهم های بنیادین حرکت خواهد کرد و این موضوع می تواند رشد بیشتر ارزش سهام عدالت را همراه داشته باشد.

با این حساب ارزش 60 درصد سهام عدالت قابل فروش به 7 میلیون و 613 هزار تومان و 30 درصد آن به 3 میلیون و 806 هزار تومان رسید.

آخرین اخبار سهام عدالت را در صفحه سهام عدالت خبرنگاران بخوانید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 17 بهمن 1399 بروزرسانی: 17 بهمن 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 824

به "آخرین صورتحساب سهام عدالت ، بورس، دارندگان سهام عدالت را غافلگیر می کند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین صورتحساب سهام عدالت ، بورس، دارندگان سهام عدالت را غافلگیر می کند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید