اختلاف پرسپولیس و سپاهان باز هم بالا گرفت

به گزارش تور ارمنستان، رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس نوشت: طبق مقررات و آیین نامه اجرایی برگزاری مسابقات لیگ برتر، سکوهای تماشاگران به نسبت 90 درصد به 10 درصد در اختیار میزبان و میهمان واقع شده است. قوانینی از این دست سال هاست به عنوان امری بدیهی در جهان اجرا می گردد، ولی اکنون در بیست ویکمین دوره لیگ برتر برای انجام آن با مشکل روبرو هستیم.

اختلاف پرسپولیس و سپاهان باز هم بالا گرفت

در نشست هماهنگی بازی هم که شب گذشته در هتل امیرکبیر برگزار گردید، ناظر مسابقه و نماینده سازمان لیگ که مسئول برگزاری رقابت و اجرای قانون و حفظ حقوق دو تیم بر مبنای آن است تأکید کرد؛ باید 10 درصد سکوهای استادیوم آلومینیوم اراک برای استقرار طرح های هواداری پرسپولیس خالی گردد. به نظر می رسید با این اعلام همه چیز حل شده باشد، اما امروز وقتی باشگاه پرسپولیس پیگیر این موضوع شد، مسئولان سپاهان مخالفت خود را بر خلاف آنچه در جلسه رسمی هماهنگی مقرر شده بود، اعلام کردند و خواهان در اختیار داشتن صد درصد سکوها شدند. نمایندگان پرسپولیس از ساعت 8:30 صبح در استادیوم آماده اجرای طرح هواداری بودند، اما تیم میزبان 10 درصد سکوهای مربوط به پرسپولیس را خالی نکرد.

متأسفانه در این ارتباط سازمان لیگ نیز نسبت به اجرای قانون و حفظ حقوق قانونی پرسپولیس اقدام مؤثری را انجام نداد.

در نهایت باشگاه پرسپولیس از حق خود کوتاه نیامد و آخرین تصمیم این شد که موضوع صورتجلسه گردد و در آن ذکر گردد باشگاه سپاهان از در اختیار گذاشتن 10 درصد سکوها به پرسپولیس امتناع نموده است و متقابلاً در بازی برگشت بازی در هر جایی و تحت هر شرایطی، چه با حضور تماشاگران و چه بدون حضور آنها برگزار گردد، صد درصد سکوها در اختیار پرسپولیس خواهد بود.

باشگاه سپاهان در سال های گذشته در جریان یکی از بازی های جام حذفی برابر پرسپولیس نیز حاضر به اجرای قانون مالکیت 50 درصدی سکوها برای هر یک از دو تیم نشده بود.

منبع: فرارو
انتشار: 31 فروردین 1401 بروزرسانی: 31 فروردین 1401 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 1421

به "اختلاف پرسپولیس و سپاهان باز هم بالا گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختلاف پرسپولیس و سپاهان باز هم بالا گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید