ارائه خدمات آنلاین مهاجرت و ویزا در کارت سبز

به گزارش تور ارمنستان، مهاجرت به آمریکا به وسیله ویزاهای مختلفی امکان پذیر است و امروزه افراد بسیاری در سراسر دنیا برای دریافت اقامت این کشور اقدام می نمایند. بیشترین مقدار مهاجرت در دنیا مربوط به ایالات متحده می باشد و براساس آمار منتشر شده، تعداد مهاجران قانونی آمریکا 56 درصد از جمعیت کل کشور را تشکیل می دهند. افراد با در نظر گرفتن شرایط و هزینه های مهاجرت، یکی از روش های اخذ گرین کارت آمریکا را برای مهاجرت انتخاب می نمایند. شرایط دریافت هریک از این ویزاها با یکدیگر فرق دارد و فرآیند انجام آن نیز مجزا از دیگریست. یکی از الزامات اقدام برای مهاجرت، دریافت مشاوره از یک متخصص آشنا به قوانین امور مهاجرتی می باشد. به یاری این مشاوره ها با قوانین ویزاهای مختلف به صورت جزئی و دقیق آشنا می شوید و می توانید برترین روش مهاجرتی را با توجه به شرایط خود انتخاب کنید. مجموعه کارت سبز با بکارگیری نیرویی مجرب و متخصص در زمینه خدمات مهاجرتی و هم چنین نحوه و شرایط دریافت انواع ویزاهای تحصیلی، کاری و لاتاری، خدمات لازم را به صورت حضوری و آنلاین ارائه می دهد. کارت سبز در طول جهت شیرین مهاجرت همراه شما خواهد بود و تضمین ارائه خدمات با برترین کیفیت را به شما می دهد.

ارائه خدمات آنلاین مهاجرت و ویزا در کارت سبز

خدمات کارت سبز

امور مهاجرتی به دانش و تخصص احتیاج دارد و انجام آن بدون اگاهی نتیجه ای در پی نخواهد داشت. بعضی افراد به علت عدم آگاهی نمی توانند به تنهایی کارهای مربوط به مهاجرت را انجام دهند. بعضی دیگر به علت نداشتن سواد کافی از انجام این امور باز می مانند. چرا که انجام تمام این امور مانند مکاتبات، کسب اطلاعات درباره محل زندگی و ارتباط با خارج از کشور به زبان انگلیسی انجام می گردد و مسلما برای انجام آنها باید به این زبان مسلط باشید. برای مثال، پیدا کردن یک موقعیت شغلی خوب در معتبرترین شرکت های بین المللی ملزوم به داشتن یک رزومه انگلیسی قوی و مطابق با استانداردهای جهانی است. مجموعه کارت سبز می تواند در انجام این امور راهنما و همراه شما باشد. در ادامه با بعضی از خدمات مجموعه کارت سبز برای متقاضیان مهاجرت آشنا می شوید.

پروژه های دورکاری بین المللی

در جهانی امروز شکل گیری ارتباط میان کارفرمایان و متخصصان بسیار آسان شده است. پروژه های دورکاری خارجی یکی از مشاغل پردرآمد در جهان می باشند. افراد جویای کارهای بین المللی می توانند شغل مورد نظر خود را بصورت آنلاین پیدا کنند و با کارفرما مکاتباتی را انجام دهند. با انجام پروژه های بین المللی می توانید از راه دور و بدون تقبل هزینه مهاجرت، به صورت فریلنس کار کنید و از مزایای بی شمار آن بهره مند شوید. از طرفی، برای انجام این ارتباطات به دانش کافی زبان انگلیسی احتیاج دارید تا کارفرما به شما اعتماد کند و انجام پروژه های کاری خود را به شما بسپارد. کارت سبز به عنوان یک پلتفرم جامع، ارتباط فریلنسرها را در اقصی نقاط جهان با کارفرمایان خارجی ممکن می سازد.

مکاتبات رسمی لاتین

دقت و تخصص در انجام امور مهاجرتی حرف اول را می زند. افراد برای هرگونه ارتباط با خارج از کشور می بایست به زبان رسمی کشور مقصد مکاتبه کنند. از آنجا که زبان انگلیسی به عنوان زبان بین المللی شناخته می گردد، برای ارسال ایمیل و انجام مکاتبات با خارج از کشور به دانش انگلیسی احتیاج است. توجه داشته باشید که با اشتباه نوشتن متن نامه یا ایمیل ممکن است حرفه ای بودن خود و مهارت هایتان را زیرسوال ببرید و این فرصت ویژه را برای مکاتبه از دست بدهید. با محول کردن امور خود به کارت سبز، می توانید متن مورد نظر خود را به فارسی به کارشناسان این مجموعه ارسال کنید. مترجمان مجرب پس از آنالیز و تایید متن شما را به زبان انگلیسی ترجمه می کنند و مکاتبات را با مقصد مورد نظر برای شما انجام می دهند.

رزومه انگلیسی

با ساخت یک رزومه حرفه ای نصف راه مهاجرت را طی خواهید کرد! اصلی ترین مرحله برای دریافت پذیرش در دانشگاه ها و شغل های بین المللی رزومه شماست. نوشتن یک رزومه خوب بیشتر از هرچیزی به مهارت احتیاج دارد، مهارت نگارش و مهارت زبان انگلیسی! مراحل نگارشی در رزومه انگلیسی با پیچیدگی هایی همراه است و اگر با راه و چاه آن آشنا شوید به نتیجه دلخواه خود خواهید رسید. برای درخواست یک موقعیت کاری یا درسی و یا هر ارتباط دیگری در خارج از کشور به یک رزومه انگلیسی احتیاج دارید. خلاصه ای از سوابق تحصیلی و شغلی، مهارت های حرفه ای، مدارک و گواهینامه ها همگی به زبان انگلیسی در رزومه قید می گردد. کارشناسان در کارت سبز با استفاده از جدیدترین روش های نگارش روز جهان امور مربوط به رزومه های شغلی انگلیسی را برای شما انجام می دهند.

مهاجرت به آمریکا

همانطور که اشاره نمودیم، مهاجرت به آمریکا از روش های مختلفی انجام می گردد. علاقمندان مهاجرت به امریکا و کسانی که در مراحل ابتدایی اخذ پذیرش در خارج از کشور هستند می توانند از خدمات مهاجرتی کارت سبز استفاده کنند. متقاضیان مهاجرت با در نظر گرفتن شرایط زندگیشان و البته دریافت هدایت لازم می توانند مناسب ترین روش مهاجرت به آمریکا را برای خود انتخاب کنند. مجموعه کارت سبز با ارائه پکیج های مهاجرتی جامع به متقاضیان در این راستا یاری می نماید. جهت دریافت مشاوره در ابتدا باید یک فرم ارزیابی تکمیل نمایید. کارشناسان پس از آنالیز فرم، برترین روش مهاجرت به آمریکا را با توجه به شرایط به شما پیشنهاد می دهند و در ادامه راستا شما را همراهی خواهند کرد. ایالات متحده آمریکا هر ساله پذیرای مهاجران بسیاری در سراسر جهان است. افراد از طرق مختلف برای اقامت دائم آمریکا اقدام می کنند. بیش از 50 روش برای دریافت گرین کارت وجود دارد و انتخاب مناسب ترین آن احتیاجمند تحقیق و آنالیز بسیار است. در ادامه با انواع روش های مهاجرت به آمریکا آشنا می شوید.

بطور کلی، ویزاهای آمریکا در دو دسته جای می گیرند: ویزاهای مهاجرتی و غیرمهاجرتی. ویزای مهاجرتی برای افرادی صادر می گردد که قصد سرمایه گذاری یا زندگی با خانواده در ایالات متحده را دارند. گرین کارت غیرمهاجرتی با اهداف گردشگری، اشتغال و تحصیل صادر می گردد.

ویزای تحصیلی آمریکا: برای مهاجرت به آمریکا با ویزای تحصیلی در ابتدا باید از دانشگاه مدنظر خود پذیرش بگیرید. افرادی که می خواهند در دوره های آموزشی، مدرسه یا دانشگاه های آمریکا تحصیل کنند می توانند جهت دریافت ویزای تحصیلی اقدام کنند. ویزاهای تحصیلی آمریکا شامل ویزای M1، ویزای F1 و F2 می گردد.

ویزای کاری آمریکا: با درخواست در عنوان شغلی مورد نظر خود و دریافت پذیرش، ویزای کاری به شما تعلق می گیرد. انواع ویزاهای کاری صادر شده برای نیروهای کار ماهر و متخصص شامل ویزای EB1، EB2، EB3، EB4 و EB5 می باشد.

ویزای سرمایه گذاری آمریکا: با سرمایه گذاری در در منطقه ای خاص در ایالات متحده پس از 5 سال اقامت دائم این کشور را دریافت خواهید کرد. جهت سرمایه گذاری می توانید برای ویزای منطقه ای یا EB5 یا ویزای سرمایه گذاری یا E2 اقدام کنید.

ویزای توریستی آمریکا: این ویزا برای سفرهای تجاری و گردشگری صادر می گردد و شامل ویزای B1 وB2 است.

ویزای ازدواج آمریکا: ویزای ازدواج برای همسر مهاجر آمریکا که در حال دریافت اقامت دائم است و هم چنین همسر شهروند خارجی آمریکا صادر می گردد. از میان ویزاهای ازدواج می توان به K3 و CR1 اشاره نمود.

متقاضیان برای مهاجرت به ایالات متحده بهتر است با جزئیات و چگونگی دریافت هر کدام از این روش ها آشنا باشند تا در فرایند مهاجرت آنها خللی ایجاد نگردد. اگرچه برنامه های مهاجرتی به آمریکا کمی سخت شده و به صورت رقابتی درآمده است، اما همچنان مشاوره و دریافت هدایت های لازم می تواند راه مهاجرت آسان را به شما نشان دهد.

منبع: کارت سبز - cartesabz.net

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 18 آبان 1400 بروزرسانی: 18 آبان 1400 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 1256

به "ارائه خدمات آنلاین مهاجرت و ویزا در کارت سبز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه خدمات آنلاین مهاجرت و ویزا در کارت سبز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید