افزایش وام نوسازی بافت فرسوده ، نرخ سود وام جدید

به گزارش تور ارمنستان، معاون وزیر راه و شهرسازی از افزایش سقف وام نوسازی بافت های فرسوده و ناکارآمد شهری به 170 میلیون تومان با نرخ سود 9 تا 18 درصدی اطلاع داد.

افزایش وام نوسازی بافت فرسوده ، نرخ سود وام جدید

جهت دریافت خدمات اجرای بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش خبرنگاران به نقل از تسنیم، مهدی عبوری با بیان این مطلب اضافه کرد: به ازای هر واحد مسکونی 170 میلیون تومان تسهیلات ساخت در محدوده و محلات هدف بازآفرینی در کلانشهر تهران در قالب قرارداد عاملیت، توام با تسهیلات بدون سپرده و اوراق گواهی حق تقدم به انبوه سازان حرفه ای و سازندگانی که فناوری های نوین را رعایت نمایند، پرداخت می گردد.

وی ادامه داد: این تسهیلات به ترتیب 50 میلیون تومان با نرخ سود 9 درصد، 60 میلیون تومان با نرخ 18 درصد و مابقی آن با نرخ 16 درصد محاسبه و پرداخت خواهد شد.

وی با اشاره به پرداخت این تسهیلات در شهرهای بالای 200 هزار جمعیت گفت: در این شهرها میزان وام به ازای هر واحد مسکونی 140 میلیون تومان افزایش یافته که به ترتیب 40 میلیون تومان آن با نرخ سود 9 درصد، 60 میلیون تومان با نرخ 18 درصد و 40 میلیون دیگر آن با نرخ 16 درصد محاسبه و به متقاضیان پرداخت خواهد شد.

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران با اشاره به اینکه تسهیلات ساخت در بافت های ناکارآمد شهری در سایر کلانشهرها به 160 میلیون تومان افزایش پیدا نموده است، گفت: نرخ سود این تسهیلات نیز به ترتیب برای 50 میلیون تومان از محل قرارداد عاملیت، 50 میلیون تومان بدون سپرده و 60 میلیون تومان از محل اوراق به ترتیب با نرخ سود 9، 18 و 16 خواهد بود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 11 اسفند 1398 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 137

به "افزایش وام نوسازی بافت فرسوده ، نرخ سود وام جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش وام نوسازی بافت فرسوده ، نرخ سود وام جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید