بهار کیامقدم: خوب شد جشنواره کودک را لغو نکردند

به گزارش تور ارمنستان، تهران (پانا) - بهار کیامقدم دستیار کارگردان و طراح شخصیت فضای انیمیشن قدم یازدهم معتقد است، برگزاری جشنواره کودک در شرایط کرونا اتفاق بسیار خوبی بود.

بهار کیامقدم: خوب شد جشنواره کودک را لغو نکردند

بهار کیامقدم دستار کارگردان، طراح شخصیت و فضای انیمیشن قدم یازدهم که برای دریافت جایزه به جای مریم کشکولی نیا کارگردان این انیمیشن در مراسم اختتامیه سی وسومین جشنواره بین المللی فیلم های بچه ها و نوجوانان حاضر بود، پس از دریافت پروانه زرین و دیپلم افتخار بخش پویانمایی کوتاه (هر دو بخش بین الملل و سینمای ایران)، گفت: از کسب این جوایز بسیار مسرور هستم و این که کوشش های گروه انیمیشن قدم یازدهم به چشم آمد، ستودنی است.

او اضافه نمود: برگزاری آنلاین جشنواره سی وسوم اتفاق خوبی بود. درحالی که می شد برگزاری آن را لغو کرد اما دست اندرکاران این رویداد، برای برگزاری آن کوشش کردند که این جای تقدیر و تشکر دارد. من از اینکه توانستم در این رویداد حاضر باشم و هم از این بابت که کاری که ساختیم، توانست از این جشنواره موفقیت کسب کند، مسرورم.

انیمیشن قدم یازدهم محصول کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان و مضمون آن درباره آزادی و اهمیت تجربه کردن است. انیمیشن قدم یازدهم داستان بچه شیری است که از موقعیتی که در دسترس دارد بهره نمی برد و چون در تمام زندگی در قفسی محبوس بوده که فقط توانایی برداشتن ده قدم را داشته، حتی در صورت رهایی هم قدم یازدهم را بر نمی دارد، همان قدمی که بسیاری از ما هم در طول زندگی از برداشتن آن غفلت نموده ایم...

از عوامل انیمیشن قدم یازدهم که براساس کتاب قدم یازدهم نوشته سوسن طاقدیس ساخته شده، می توان به: کارگردان: مریم کشکولی نیا، فیلمنامه نویس: مریم کشکولی نیا، دستیار کارگردان: بهار کیامقدم، مشاور فیلمنامه: مریم چالش، هاجر مهرانی، بهار کیامقدم، انیماتور: مریم کشکولی نیا، بهار کیامقدم، طراح کاراکتر و فضا: بهار کیامقدم، ساخت کاراکتر و فضا: بهار کیامقدم، موسیقی: کیاوش صاحب نسق، گوینده نریشن: مهدی صبایی، صداگذاری: زهره علی اکبری، تدوین: محمد ناصری، تصحیح رنگ دیجیتال و امور فنی: استودیو روشنا، پشتیبانی فنی: میرفرزان حسینی، کارشناس بین الملل: فاطمه محسنی، کارشناس هماهنگی: فریبا زرقلمی، امور دفتری: شیدا شیخی، امور رایانه: حسن یوسفی تبار و مجری طرح: محمدرضا کریمی صارمی اشاره نمود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 3 آذر 1399 بروزرسانی: 3 آذر 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 678

به "بهار کیامقدم: خوب شد جشنواره کودک را لغو نکردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهار کیامقدم: خوب شد جشنواره کودک را لغو نکردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید