جلالی: برد مقابل ماشین سازی، آغاز یک دوره بزرگ برای گل گهر است

به گزارش تور ارمنستان، سرمربی گل گهر سیرجان می گوید پیروزی تیمش مقابل ماشین سازی می تواند آغاز یک دوره بزرگ برای این باشگاه باشد.

جلالی: برد مقابل ماشین سازی، آغاز یک دوره بزرگ برای گل گهر است

به گزارش تور ارمنستان، مجید جلالی بعد از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل ماشین سازی گفت: دوره خیلی سختی را سپری کردیم. این برد می تواند آغاز یک دوره بزرگ برای باشگاه گل گهر باشد. در درجه اول به همه طرفداران که در طول این مدت صبورانه تیم را حمایت کردند و همینطور به همه زحمت کشان کارخانه گل گهر که پشت تیم ما بودند، این پیروزی را تقدیم می کنم. امیدواریم بعد از نیم فصل نخست تیم بهتری شویم.

سرمربی گل گهر سیرجان اظهار کرد: ما در طول بازی یک موقعیت هم به حریف ندادیم و حریف مان را کنترل کردیم. در نیمه اول موقعیت های خوبی داشتیم و همه شکرگزار هستیم که توانستیم در چنین روزی و قبل از یک ماه تعطیلی، با روحیه بهتر و نگاه امیدوارانه ای به سراغ نیم فصل دوم برویم.

وی درباره بهبود تیمش با جذب چندین بازیکن در نیم فصل دوم گفت: بازیکنان ما برای حفظ این پیروزی، در بازی هایی که من بودم برای اولین بار از حریف پیش افتادیم و تا اخرین لحظه طوری می دویدند که معین بود اضطراب دارند. این بازیکنان با همه وجود دوست داشتند که به این شرایط برسند و از الان قطعا روحیه بهتری خواهند داشت و سعی می کنیم برای نیم فصل دوم تقویت شویم.

جلالی درباره کوشش بیش از حد بازیکنان تیمش هم اظهار کرد: ما هفته هاست که شایسته پیروزی هستیم. در بازی های گوناگون می توانستیم به برد برسیم. ما مسائل تیمی داریم که نتوانستیم حل کنیم اما سعی می کنیم ارتقاء پیدا کنیم. بهنام برزای، بایرامی و پیمان رنجبری در خط دفاعی هم انرژی زیادی می گذارند. همه بازیکنانم زحمت کشیدند و از آن ها متشکرم.

وی درباره برنامه تیمش برای نیم فصل دوم اظهار کرد: یک هفته به بازیکنانم استراحت دادم. آن ها خیلی زیر فشار بودند. وقتی سرمربی تیم شدم، 9 بازیکن مصدوم داشتیم. بعد از بازگشت مصدومان، تیم بهتر شد و الان احتیاج به استراحت دارند و بعد از این یک هفته، سه، چهار روز استراحت می کنیم و 6 روز به کیش می رویم و بین سه، چهار بازی تدارکاتی خوب داریم تا به اولین بازی دور برگشت مقابل سایپا برسیم و در شهرخودمان مقابل این تیم بازی کنیم.

جلالی در واکنش به اینکه آیا بازی های تدارکاتی تیمش در این شهر برگزار می گردد اظهار کرد: این موضوع بستگی به رقبای لیگ فزونی دارد. ما حاضریم هزینه آن ها را بدهیم و در شهر خودمان بازی کنیم.

وی درباره حضور مدیرعامل شرکت گل گهر در اردوی قبل از بازی تیمش نیز گفت: طی این مدت و با باخت های متوالی، بازیکنان حس تحقیر شدن داشتند و فکر می کردند کسی آن ها را دوست ندارد. حضور مدیرعامل کارخانه گل گهر در اردوی تیم بسیار خوب و مثمرثمر بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 90

به "جلالی: برد مقابل ماشین سازی، آغاز یک دوره بزرگ برای گل گهر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلالی: برد مقابل ماشین سازی، آغاز یک دوره بزرگ برای گل گهر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید