خرید تازه پرسپولیس، نرسیده فرمانده شد

به گزارش تور ارمنستان، خط دفاعی پرسپولیس در تابستان سال جاری تغییرات زیادی را به خود دیده و پس از خداحافظی سید جلال حسینی از میادین، علیرضا ابراهیمی، سعید آقایی، رامین رضاییان، منوچهر صفروف و علی شجاعی نیز از پرسپولیس جدا شدند تا تغییرات عمده ای در خط دفاعی رخ دهد.

خرید تازه پرسپولیس، نرسیده فرمانده شد

سرخ ها با جذب مرتضی پورعلی گنجی، گئورگی گولسیانی، محمدمهدی احمدی و دانیال اسماعیلی فر بازیکنان قابلی را برای فصل آینده به خدمت گرفتند و البته کنار آن ها علی نعمتی، وحدت حنانوف و فرشاد فرجی نیز در دسترس کادرفنی برای حضور در قلب خط دفاعی قرار دارند.

با این وجود رسیدن به زوج دفاعی ثابت و پیروز اتفاق بسیار مهمی است که پرسپولیس فصل گذشته در آن ضعف داشت و تا هفته آخر نیز بار ها خط دفاعی این تیم دستخوش تغییر شد. از تمرینات و بازی های محبت آمیز اخیر سرخ ها می توان پیشبینی کرد مرتضی پورعلی گنجی یکی از مهره های ثابت فصل بیست و دوم پرسپولیس است.

پورعلی گنجی که با پوشیدن شماره 8 سرخ ها برای اولین بازی رسمی با پیراهن پرسپولیس لحظه شماری می نماید خیلی زود به مهره قابل اتکای گل محمدی تبدیل شده است. او در زمین مدام با مدافعان دیگر صحبت و آن ها را هدایت می نماید و خودش نیز علاوه بر زدن توپ های هوایی برای بازیسازی از عقب زمین کوشش می نماید.

مرتضی که تجربه های زیادی در بازی های ملی و لیگ های چین و قطر به دست آورده کوشش می نماید وظیفه سازماندهی خط دفاعی که در سال های گذشته برعهده سیدجلال حسینی بود را نیز انجام بدهد.

ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 13 مرداد 1401 بروزرسانی: 13 مرداد 1401 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 1514

به "خرید تازه پرسپولیس، نرسیده فرمانده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرید تازه پرسپولیس، نرسیده فرمانده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید