خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس به کجا رسید؟

به گزارش تور ارمنستان، به گزارش خبرنگاران، مجید صدری، رئیس هیأت مدیره و سرپرست مدیر عاملی باشگاه پرسپولیس، پس از جلسه با سجادی، وزیر ورزش و جوانان، گفت: جلسه خیلی خوبی را با وزیر ورزش داشتیم و از رهنمودهای وی استفاده کردیم.

خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس به کجا رسید؟

وی در خصوص خصوصی سازی باشگاه ها اضافه نمود: با تاکید جناب وزیر، به جد دنبال این موضوع هستیم که بتوانیم بحث خصوصی را زودتر به نتیجه برسانیم و فکر می کنم در آینده نزدیک اتفاقات خیلی خوبی بیفتد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص کارگزار نو باشگاه توضیح داد: این موضوع را نیز به وزیر محترم ورزش توضیح دادیم و مورد تائید ایشان نیز واقع شد. انشاالله عقد قرارداد با کارگزار نو در هفته جاری انجام خواهد شد. ضمن اینکه با رقم های خوبی به توافق رسیدیم که این رقم ها می تواند به نحو احسن مسائل باشگاه را حل نماید.

صدری در خصوص کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس نیز مطرح نمود: کادر فنی ما بهترین کادر فنی حال حاضر در کشور است. ما پنج دوره قهرمان متوالی لیگ برتر بوده ایم. توقعی که هواداران از ما دارند قطعا یک توقع بجا و بالایی است که ما سعی می کنیم این توقع را عملی کنیم. ما در ده سال گذشته بهتر از یحیی گل محمدی نداشته و نخواهیم داشت.

رئیس هیأت مدیره پرسپولیس در پایان گفت: دکتر سجادی چون از جنس ورزش هستند، از ما حمایت می کنند و ما هم تمام مسائل باشگاه و تیم را برای هواداران تشریح می کنیم تا در جریان کار قرار بگیرند.(ایلنا)

مصطفی آجورلو، مدیرعامل باشگاه استقلال تهران روز گذشته به همراه اعضای هیات مدیره به دیدار وزیر ورزش و جوانان رفت.

مصطفی آجورلو، مدیرعامل باشگاه استقلال تهران نیز گفت: خیلی بدون رودربایستی بحث ها شفاف مطرح شد و موضوعات استقلال که چه گرفتاری هایی دارد. من به عنوان خدمت گذار استقلال به عنوان خادم هواداران و این سابقه طولانی استقلال هرگز نمی گذارم کسی به این باشگاه ظلم کند. آنچه که مهم است، این است که استقلال امروز آرام است و من تشکر می کنم که وزارت ورزش و جوانان این میزان پای کار است.(ایلنا)

آخرین اخبار اجتماعی و و رزشی در صفحه جامعه خبرنگاران بخوانید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 11 دی 1400 بروزرسانی: 11 دی 1400 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 1313

به "خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس به کجا رسید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس به کجا رسید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید