شعب پایتخت بانک شهر در بهترین شرایط خدمات رسانی قرار دارند

به گزارش تور ارمنستان، مدیر امور شعب شهر تهران بانک شهر با بیان اینکه نوآوری در خدمات، توجه به احتیاج مشتریان و اعتلای نام بانک محور فعالیت شعب این بانک بوده است،گفت: شعب پایتخت بانک شهر در بهترین شرایط خدمت رسانی قرار دارند.

شعب پایتخت بانک شهر در بهترین شرایط خدمات رسانی قرار دارند

به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، سعید عسگری با تاکید بر اینکه توجه به خواست و نیازهای مشتریان بانک شهر و تمامی شهروندان همیشه در صدر اقدامات شعب این بانک قرار داشته است،اضافه کرد: معتقدیم مشتریان، مهمترین دارایی بانک ها هستند و درهمین راستا هر روز باید نحوه خدمت رسانی به آنان بهبود یابد.

وی ادامه داد: خوشبختانه طی 2 سال گذشته بانک شهر کوشش نموده است با ارائه جدیدترین خدمات در شعب و به خصوص در حوزه بانکداری الکترونیک میزان رضایتمندی مشتریان را افزایش داده و باعث محبوبیت بیش از پیش خود در شبکه بانکی کشور گردد.

عسگری با اشاره به عملکرد درخشان بعضی شعب پایتخت بانک شهر در تمامی حوزه های بانکی،توضیح داد: پرداخت تسهیلات در قالب طرح های مختلف اعم از پذیرندگان، شهریار، اساتید، شکوه شهر، تندرستی نشان از دغدغه مداری این بانک نسبت به تمامی اقشار به خصوص اقشار آسیب پذیر دارد.

مدیر امور شعب شهر تهران بانک شهر گفت: وصول مطالبات ، جذب منابع ارزان قیمت، بهبود نرخ موثر تسهیلات،کاهش هزینه ها و ... از جمله عوامل اصلی سودآوری شعب پایتخت این بانک بوده است.

عسگری با اشاره به حضور نیروهای توانمند، جوان و با استعداد در شعب بانک شهر،اضافه کرد: اعتقاد استوار داریم که آموزش مستمر کارکنان باعث کاهش مسائل اجرایی خواهد شد، بنابراین طی برنامه ریزی مدون و با بهره گیری از دانش اساتید بنام، روز به روز بر دانش و توان فکری کارکنان اضافه نموده می گردد.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 22 آبان 1399 بروزرسانی: 22 آبان 1399 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 655

به "شعب پایتخت بانک شهر در بهترین شرایط خدمات رسانی قرار دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شعب پایتخت بانک شهر در بهترین شرایط خدمات رسانی قرار دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید