قتل مقابل چشم همسایه ها

به گزارش تور ارمنستان، تهران (پانا) - مرد جوان که به خاطر سوءظن به رفتارهای همسرش در اقدامی جنون آمیز وی را از بالکن طبقه سوم به پایین انداخته بود با پای خود به اداره پلیس رفت.

قتل مقابل چشم همسایه ها

به گزارش ایران، چند روز قبل ساکنان یک مجتمع مسکونی در شهریار در تماس با پلیس از سقوط مرگبار زن جوانی از بالکن خانه اش خبر دادند. وقتی مأموران پلیس برای آنالیز حادثه به محل رفتند یکی از همسایه ها گفت: من در خانه نشسته بودم که ناگهان صدای فریادهای زن همسایه را شنیدم. وقتی به حیاط رفتم متوجه شدم زن جوان که ساکن طبقه سوم بود با شوهرش روی بالکن در حال دعوا هستند. زن فریاد می کشید و یاری می خواست و مرد جوان سعی داشت همسرش را به پایین پرت کند. زن از ترس دستانش را به نرده ها گرفته بود اما شوهرش با مشت به دستان او می کوبید و بعد هم پاهایش را گرفت و او را به داخل حیاط پرت کرد.

پس از این اظهارات، کارشناسان پزشکی قانونی با مشاهده آثار چاقو روی بدن زن جوان دریافتند که وی قبل از سقوط با ضربه های چاقو مجروح شده بود. در حالی که دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی صادر و تحقیقات برای دستگیری شوهر مقتول آغاز شده بود، مرد جوان با پای خود به کلانتری رفت و تسلیم شد.

اعترافات قاتل

مرد 40 ساله وقتی مقابل افسر پرونده نشست در بیان جزئیات ماجرا گفت: حدود 10 سال پیش به واسطه خواهرم با همسرم آشنا شدم. ازدواج ما به شکل سنتی انجام شد و رابطه خوبی را باهم آغاز کردیم. دوره های نامزدی و عروسی هم طی شد و بعد از حدود سه سال صاحب فرزند شدیم زندگی خوبی داشتیم اما به مرور زمان دیگر آن حس و علاقه قبل را به همدیگر نداشتیم. من خودم را با کار و همسرم هم با بچه و کارهای خانه سرگرم نموده بود و زیاد با من کاری نداشت تا چند وقت پیش که متوجه رفتارهای مشکوک وی شدم. مدام با تلفن خود سرگرم بود و وقتی من می رسیدم تلفن را خاموش می کرد. گاهی بین مان درگیری رخ می داد اما شدید نبود. تا اینکه متوجه تماس های مشکوکش با فردی ناشناس شدم ولی همسرم انکار کرد و گفت فقط با آن فرد درد دل نموده است. با شنیدن این حرفش آنقدر عصبانی شدم که گفتم یعنی زندگی ما آنقدر نابود شده است که تو با دیگران درد دل کنی؟ وقتی بحث با همسرم بالا گرفت از ناراحتی تابلو را روی سرم کوبیدم و خودم را زدم اما ناگهان همسرم به سمت اتاق خواب رفت و در کمال تعجب دیدم با چاقو دو ضربه به خودش زد به سمتش رفتم تا چاقو را از او بگیرم اما به سمت بالکن رفت من سعی کردم او را نجات دهم و پایش را بگیرم اما پای خودم لیز خورد و همسرم به پایین افتاد، همسایه ها فریاد می زدند که کشتیش! چکار می کنی! من هم از ترس فرار کردم اما خیلی زود پشیمان شدم و به کلانتری رفتم.

سرهنگ مهدی سرپناه، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی ویژه غرب تهران

وقتی یکی از زوج ها بیش از حد درگیر شبکه های اجتماعی و روابط مجازی باشد، مجبور است بعضی مسائل را پنهان کند. این مسأله موجب بروز بی اعتمادی بین زوج شده و زمینه سوءظن و شک را به وجود آورده و در نهایت به فروپاشی روابط خانوادگی می انجامد.

بعضی زوج ها از زندگی خود راضی هستند اما به خاطر ماهیت فضای مجازی و اینکه این فضا فرصت تعامل با جنس مخالف را فراهم می نماید، به حوزه روابط خارج از خانواده کشیده و دچار سردی عاطفی با همسر می شوند. فضای مجازی اعتماد بین زوجین را از بین می برد و موجب برانگیختن واکنش های اعتراضی و حتی منجر به مسائلی مانند خشونت زیاد و قتل می گردد. خشم و عصبانیت از آن دسته احساسات انسانی است که در صورت کنترل نکردن می تواند بسیار مخرب باشد. احساس خشم مثل یک طوفان است و این طوفان هرچیزی را که در اطرافش باشد خراب می نماید.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 31 تیر 1400 بروزرسانی: 31 تیر 1400 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 1123

به "قتل مقابل چشم همسایه ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قتل مقابل چشم همسایه ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید