مقاله: راهنمای اخذ ویزای تایلند

به گزارش تور ارمنستان، برای درخواست ویزای توریستی، حضور متقاضی الزامی نمی باشد و وقتی برای مصاحبه تعیین نمی شود. البته در مورد ویزای تجاری یا ویزای بلندمدت، مقررات متفاوت می باشد و حضور متقاضی به منظور مصاحبه ضروری می باشد. ویزای توریستی به شما امکان کار و تجارت در تور تایلند را نمی دهد و در صورتی که بدون اجازه کار، اقدام به اشتغال کنید، طبق قانون با شما برخورد می شود. اولین مرحله برای درخواست ویزای هر کشوری، تکمیل فرم تقاضای ویزا می باشد. این فرم را می توانید از سایت سفارت پادشاهی تایلند در ایران دریافت کنید. فرم تقاضای ویزا باید در دو نسخه و برای هرکدام از مسافران به طور جداگانه کامل می شود.

مقاله: راهنمای اخذ ویزای تایلند

سفارت تایلند در شهر تهران در بهارستان، روبروی بیمارستان طرفه، کوچه استقلال، پلاک 3 واقع شده است. این سفارت در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 8:30 تا 16:30 باز است، برای اینکه مدارک خود را به سفارت تایلند دهید می توانید روزهای یکشنبه تا پنچشنبه از ساعت 8:30 تا 11:30 به این سفارت بروید و بعد از آماده شدن ویزا برای دریافت آن می توانید از ساعت 13:30 الی 16:00 روزهای یکشنبه تا پنج شنبه به سفارت مراجعه کنید.

برای این که بتوانید ویزای تور تایلند را دریافت کنید باید در ایران حضور داشته باشید. هزینه صدور ویزا 35 یورو برای ویزای یک بار ورود و 70 یورو برای ویزای دو بار ورود می باشد که بعد از اینه این هزینه را پرداخت کردید هزینه به هیچ عنوان پس داده نخواهد شد.

سفارت تایلند برای کسانی که قصد دارند، ویزای توریستی تایلند تا سه ماه بعد از صدور معتبر می باشد. اما از زمانی که وارد خاک این کشور می باشد، می توانید یک ماه در تایلند بمانید. ویزای توریستی تایلند یک بار ورود می باشد. با ویزای توریستی شما اجازه کار یا اقامت ندارید و در صورتی که بدون اجازه اشتغال در تایلند به کار مشغول هستید، با جریمه سنگین روبرو می شوید. اگر قصد دارید بیشتر در کشور تایلند بمانید باید با مدارک و دلایل موجه به اداره مهاجرت مراجعه نمایید و ویزای خود را تمدید نمایید. چرا که ماندن در تایلند بعد از پایان زمان ویزا جریمه سنگینی دارد. حضور در ایران هنگام درخواست ویزا الزامی می باشد. در تور تایلند می توانید به بازدید جاذبه هایی بروید که بسیار زیبا هستند، اما قبل از سفر باید طبق شرایط و قوانین این کشور ویزای تایلند را دریافت کنید.

منبع مقاله: راهنمای اخذ ویزای تایلند

انتشار: 30 آبان 1400 بروزرسانی: 30 آبان 1400 گردآورنده: tour-armenia.ir شناسه مطلب: 1268

به "مقاله: راهنمای اخذ ویزای تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: راهنمای اخذ ویزای تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید